Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   842 / 967
(#) sany válasza Gromit hozzászólására (») Jún 14, 2020 /
 
Ingyen TV.
(#) Gafly hozzászólása Jún 17, 2020 /
 
Cicunak máj.
Bocsánat.
(#) Bakman válasza Gafly hozzászólására (») Jún 17, 2020 / 1
 
Jajj, ezt kénytelen vagyok ellensúlyozni. Egy kis gyűjtemény azokanak, akik nem tudják ki is James Fridman: Bővebben: Link.
(#) Massawa válasza sargarigo hozzászólására (») Jún 17, 2020 1 /
 
A minap egy vicces kolléga egy ilyen irodára ezt a cédulát akasztotta ki:


+++++++++++++++=+++++++++++++++
+.................................................................+
+EZ A MUNKAHELY MÁR MAGA A TÖKÉLY! .+
+MINDEN FEJLESZTÉS VISSZALÉPÉS..........+
+.......................LENNE..............................+
+___________________________________+
A hozzászólás módosítva: Jún 17, 2020
(#) erbe hozzászólása Jún 18, 2020 / 1
 
Pár napja az egyik áruházban öreg néne erőlködik a zöldséges pultnál. Nem nyílik a nejlonzacskó. Végül lerántja a maszkját, megnyalja az ujjait és máris megnyílik az a fránya zacskó.
Mesélem a szomszédnak. A lánya hasonlót mesélt korábban, csak férfival történt, de neki még a kesztyűt is le kellett húzni hozzá.
Ha ezt a Cecília láthatta volna!
(#) bbb válasza erbe hozzászólására (») Jún 18, 2020 /
 
Sara Cody - youtube S a hozzá kapcsolódó videók között gyűjtögettek még azok a fránya TV nézők hasonló beszédeket
(#) lazsi válasza erbe hozzászólására (») Jún 18, 2020 / 1
 
Én is találkoztam ilyen zacskóval... Már automatikusan mozdult is a kezem a szám felé, amikor eszembe jutott, hogy ott a maszk. De én inkább a zacskó további gyömöszölése mellett döntöttem, és végül én nyertem.
(#) Remci hozzászólása Jún 18, 2020 /
 
Ezt ma láttam. Idáig a málna nem volt málnás ?
(#) Egri Frédi válasza Remci hozzászólására (») Jún 19, 2020 /
 
Eddig aromából készült a süti, de rájöhettek, hogy a gyümölcsből finomabb készíthető ...
(#) Frankye válasza Egri Frédi hozzászólására (») Jún 19, 2020 / 1
 
Erről az a régi vicc jut az eszembe, amikor a haldokló, öreg borász a halálos ágyán, elhaló hangon odahívja magához a fiát, és suttogva így szól:
- Fiam! Elárulom a legnagyobb családi titkot! Bort lehet készíteni szőlőből is!
(#) proba válasza Egri Frédi hozzászólására (») Jún 19, 2020 /
 
Vagy a málnához adnak még málna aromát, mert a vásárlók már nem ismerik a valódi málna ízét.
A hozzászólás módosítva: Jún 19, 2020
(#) Egri Frédi válasza proba hozzászólására (») Jún 19, 2020 / 1
 
Ez könnyen lehet !
A városban, tápon felnőtt gyerekeknek kedveskedni akartam egy kis igazi, falun, földben termett paradicsommal. Fanyalogtak, fintorogtak ... Mi a baj ? -kérdeztem. Fanyarú meg büdös is - válaszolták. A paradicsomnak ilyen az íze - mondom. Amit a boltban leszel az talán még napot sem látott, de földet biztosan nem.
(#) Epu2 válasza Egri Frédi hozzászólására (») Jún 19, 2020 /
 
Két éve 4 bokron rengetek, finom, édes, illatos paradicsomot "termeltünk". Mi benne a vicc? Megtámadta valamilyen szerkezet és ki kellett írtani, pedig még két havi adag rajtavolt.
(#) Kovidivi válasza Egri Frédi hozzászólására (») Jún 19, 2020 /
 
Ez annyira azért nem vicces. Sajnos nem mindenki teheti meg, hogy faluban, kertes (családi) házban éljen.
(#) Egri Frédi válasza Kovidivi hozzászólására (») Jún 19, 2020 /
 
Ez valóban nem vicces. De különösen, hogy Pesten a IV. kerületben lakom. ( A paradicsom egy "régi" szomszédtól volt. Kaptam egy hátyival ... ) Ami viszont tényleg szomorú, hogy mindenféle "sz@rt" megetetnek velünk. Az földi eper 1.600 - 1.800 Ft/kg, piacon a "magyar" 2.500 Ft/kg -nál kezdődik. Gyerek koromban a ház mögött volt egy "epres" rész. ( Egy idő után - ~2 év -, ha nem ritkította az apám, úgy elburjánzott, mint a gyom. Szinte kiirthatatlan volt. ) Az első pirosodó szemeket a tesókkal versenyezve faltuk fel. 2 hétig tartott a "varázslat", aztán a többit a tyúkok ették meg ... Ha belegondolok, hogy "arannyal" lettek jóllakatva ... Mennyibe kerülhetett az a tyúkhús - mai áron ?
(#) Egri Frédi hozzászólása Jún 19, 2020 / 3
 
Elmélet - gyakorlat

Kisfiú odamegy az apjához és kérdezi:
- Apa, mi a különbség az elmélet és a gyakorlat közt ?
- Nem tudod ?
- Nem.
- No, akkor menj oda anyádhoz és mondd azt neki, hogy van itt egy külföldi pasas és ad neki 100.000 dollárt, ha lefekszik vele. Aztán gyere vissza és modd meg, mit válaszolt ...
Gyerek megy, jön ...
- Na, mit mondott ?
- Azt válaszolta, hogy jó lenne már a házat is felújítani, meg a kocsit is lecseréálni, ő biz' megy és lefekszik vele ...
- Úgy ! Akkor most menj és mondd ugyan ezt a nagy nővérednek is ...
Gyerek megy, jön ...
- Na, mit mondott ?
- Azt mondta, hogy ennyi pénzből beutazná a világot és rengeteget tudna bulizni, ő biz' lefekszik vele ...
- Látod, fiam ! Ez a különbség az elmélet és a gyakorlat közt.
Most elméletileg van 200.000 dollárunk, a gyakorlatban meg van két mocskos k..vánk ...
(#) lazsi válasza Egri Frédi hozzászólására (») Jún 19, 2020 / 1
 
Férfi megállít egy nőt az utcán:
- Elnézést, lefeküdne velem 5.000.000 Ft-ért?
Nő gondolkozik egy kicsit, hogy jól jönne a pénz, meg hát ez csak egy alkalom lenne, azt meg ki lehet bírni, végül igent mond.
- És lefeküdne velem 1.000 Ft-ért?
- Minek néz maga engem!? - háborodik fel a nő.
- Hogy maga micsoda, azt az első kérdéssel tisztáztuk. Most már csak az árról tárgyalunk...
(#) Egri Frédi válasza lazsi hozzászólására (») Jún 19, 2020 /
 
(#) FIGIRI válasza Egri Frédi hozzászólására (») Jún 19, 2020 /
 
Elméletileg az elmélet és a gyakorlat között nincs különbség. Gyakorlatilag viszont van.
(#) Gafly hozzászólása Jún 22, 2020 /
 
Hengeres, nagytestű emlős, közepén átmenő furattal.
Hat betű.
(#) D Wye válasza Gafly hozzászólására (») Jún 22, 2020 /
 
Víziló
(#) Laslie válasza D Wye hozzászólására (») Jún 22, 2020 /
 
(#) Gafly válasza Laslie hozzászólására (») Jún 22, 2020 / 1
 
Csődör
(#) sonajkniz válasza Gafly hozzászólására (») Jún 22, 2020 /
 
Én kistestűben gondolkodtam inkább.

Csőgörény
(#) granpa válasza sonajkniz hozzászólására (») Jún 22, 2020 /
 
Ez 9 betű, nem nyert!
(#) sonajkniz válasza granpa hozzászólására (») Jún 22, 2020 /
 
Szégyenemben szakmát váltok.
Mi legyek?
Szél védő?
Kalap ács? vagy
Csiga fúró?
(#) granpa válasza sonajkniz hozzászólására (») Jún 22, 2020 /
 
A két utóbbi elég menő.
(#) Egri Frédi válasza Gafly hozzászólására (») Jún 22, 2020 /
 
Megöl a kíváncsiság !!! Ki vele, mi a megoldás ...
(#) sonajkniz válasza Egri Frédi hozzászólására (») Jún 22, 2020 / 1
 
Történt egyszer egy egyetemen, hogy az emberi nyál összetételét vizsgálták az ifjú orvostanhallgatók. A dolog úgy történt, hogy a mikroszkóp lencséje alá helyezett tárgylemezen helyet foglaló minta képét szép nagy formátumban kivetítették az első falra és a professzor az illusztráció segítségével magyarázott hosszasan. Egy idő után azonban - az anyag illékony volta miatt - újabb mintára volt szükség. A professzor megkérte az egyik csinos medikát, hogy legyen segítségére a hiányzó minta pótlásában.
A hölgy a felkérésnek maradéktalanul eleget tett, majd a mikroszkóp alá helyezték ismét a tárgylemezt. Na ezt a pillanatot a leányzó egy életre megjegyezte...
Ugyanis a kép közepén feltűnt egy jól felnagyított, vergődő, egysejtű ostoros...
A leányzó tűzvörösen, rohant ki az óráról, a professzor csak nézett utána egy kicsit, majd csak ennyit fűzött a dologhoz:
- Hát igen. Ideális körülmények között hetekig is elélnek...
(#) Egri Frédi válasza sonajkniz hozzászólására (») Jún 22, 2020 /
 
Én ezt úgy ismertem, hogy:
A professzor megtörli szemüvegét és azt mondja: Reggel jó lett volna fogat mosni ...
Következő: »»   842 / 967
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem