Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   395 / 647
(#) janigel válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Júl 5, 2020 /
 
Ezt el tudom küldeni, ha megfelel.
Működőképes, de telepítő és felfogócsipesz nincs hozzá.
A Windows felismeri.

DSCF3464.JPG
    
(#) janigel válasza janigel hozzászólására (») Júl 5, 2020 /
 
A telepítő CD is megvan hozzá. (megtaláltam).
(#) Udvari Zsombor válasza janigel hozzászólására (») Júl 5, 2020 /
 
Kérném! Az esetleges postaköltséget én állnám.
A hozzászólás módosítva: Júl 5, 2020
(#) janigel válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Júl 5, 2020 /
 
Írj egy privátot (név, cím, telefon).
(#) Udvari Zsombor válasza janigel hozzászólására (») Júl 5, 2020 /
 
Privát ment.
(#) 444Tibi válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Júl 6, 2020 /
 
Irtam szombaton itt feljebb hogy add a cimedet
(#) Udvari Zsombor válasza 444Tibi hozzászólására (») Júl 6, 2020 1 /
 
Ezer elnézést tenéked! Közben janigel fórumtárstól már elfogadtam egy másik webkamerát... Hogy hogyan siklottam el itt az üzeneted mellett, azt nem tudom. Én "vaksi"...
Legalább betarthatod, amit eredetileg írtál, hogy nem postázol...
A hozzászólás módosítva: Júl 6, 2020
(#) Tomi94 válasza Tomi94 hozzászólására (») Júl 6, 2020 /
 
A feltöltött csomagokból a régi rádiós alkatrészeken, és a Blaupunkt magnón kívül még minden elkérhető péntekig!
(#) FAZ1 hozzászólása Júl 7, 2020 /
 
Üdv!

A kamra rendezgetése közben találtam egy csomag (3 db.) vadonás új "békebeli" gumibabát (még eredeti csomagolásában), mely a régi kerek Hajdu centrifugákban a motort és a szűrődobot függeszti a centrifuga palástjához (külső dobozához).
Elviekben jó a pedállal fékeshez, de a fedélnyitással fékeshez is.

Ha esetleg valakit az ilyesmi még érdekelne? ...
(#) Stefy válasza Tomi94 hozzászólására (») Júl 7, 2020 /
 
Üdv Tomi !
Ha de. vagy 19.00 után megfelelne és a hétvége ? Akkor elmennék válogatni a megmaradt alkatrészekből.
Üdv Stefy
(#) Tomi94 válasza Stefy hozzászólására (») Júl 7, 2020 /
 
Üdv!

Az este 7 után még oké, vagy csütörtökön akár a délelőtt is. Hétvégével annyi a gondom, hogy most pénteken van a lomtalanítás, utána mit csináljak a megmaradókkal?
(#) antiktelefon válasza FAZ1 hozzászólására (») Júl 7, 2020 /
 
Ha tudnád két éve mennyit fizettem érte postázva...
Két hossz van, érdemes képet felrakni egy tolómérővel.
(#) FAZ1 válasza antiktelefon hozzászólására (») Júl 7, 2020 / 1
 
Idézet:
„Ha tudnád két éve mennyit fizettem érte postázva...”


Nem tudom! Mint ahogyan én meg azt nem tudtam, hogy ebből kétféle méret van. (és az milyen drága)

Na mindegy -
akkor tehát óhajodat teljesítem, bár az eredeti csomagolását nem bontottam meg, csupán kívülről mértem le benne a hosszát egy schublerrel.
A maximális hossza tehát kb. 57 mm.
/a két végén a korongok pedig 30 mm, illetve 22 mm./
(#) FAZ1 válasza FAZ1 hozzászólására (») Júl 7, 2020 /
 
Mellesleg - most néztem csak meg az árát, mert az rajta van a zacsiján - 31,60 Ft. !
(#) Leraz válasza Leraz hozzászólására (») Júl 8, 2020 /
 
Még mindig vihető ha valakit érdekel.Jelentkezés hiányában tovább hirdetve.
(#) compozit válasza NGY hozzászólására (») Júl 8, 2020 / 1
 
Nálad nem programváltozás történt, hanem közben meggondoltad magad. Ezt megírhattad volna...

Tegnap mindent elvittem egy hulladékudvarba.
(#) em hozzászólása Júl 8, 2020 /
 
Bp XIV kerületből EGYBEN munkaidőben vihető vagy posta.

Kő lámpa 1db led világít elemmel, akkuval nem megy, nem tudom mi baja.
LED lámpa: néhány perc után villogni kezd.
A többit nem próbáltam, és nem is tudok róluk többet.
(#) Szasza9668 válasza em hozzászólására (») Júl 9, 2020 /
 
Szia!

A bridge érdekel. Valamikor elmennék érte ami még nem tudom mit jelent. Egy hónapon belül természetesen.
(#) Tomi94 válasza Tomi94 hozzászólására (») Júl 9, 2020 /
 
Utolsó lehetőség.

Közben, mivel az előző jelentkező egy másik fórumról, egy hete cseszik válaszolni bármire, bővült a csomag egy Philips rádiós magnóval is. Lehet életjeleket kihozni belőle, de alapos felújításra vár, s nekem másfél év alatt nem sikerült alkatrészt szereznem hozzá.

Hiányosságai: a magnóban nincs görgő (és sajnos nem a szokásos 13x8x2-es kell hozzá, hanem valami keskenyebb), és korábban szétgányolták, majd kidobták belőle a boltból mára beszerezhetetlen vékony tengelyes, loudness-es, kapcsolós potméterét. Nem oda való (be sem szerelhető a helyére, mert túl nagy) potival kipróbálva, a rádió, erősítő, hangszóró kifogástalanul működik benne. A forgatógomb megvan hozzá. Továbbá valami próbálkozás a trafóval is volt, mielőtt odaadták, mert nem tudták összerakni. A tápja most jó, de lötyög a dobozban, nem jöttem rá, hogyan kéne az árnyékolással összerakni. Ezen kívül az antenna nem gyári, és a külseje is kopottas. Inkább donornak való már.

Átvétel az előzőek szerint (Bp. 14. ker., saját lakásnál, ma egész nap, vagy holnap munkaidőn kívül (8 előtt, vagy fél 5 után).
A hozzászólás módosítva: Júl 9, 2020
(#) Tyutyu 49 hozzászólása Júl 9, 2020 /
 
Elvihető lenne egy ENFORCER /SECOLARM/ típusú autó riasztó.Kompletten mindennel együtt. Tehát elektronika,csatlakozóval,sziréna 2db. távkapcsolóval / ami mellett levő telep nem tudom milyen állapotban van mert nem mértem bele/ ,mozgásérzékelő,bekötési rajzzal,eredeti dobozában,talán még a garancia papír is benne van. Ami nincs hozzá az a motortéri kapcsoló.
Posta, leginkább fox mehet! A többit ha valakit érdekel privátban megbeszéljük!
(#) Remci válasza Tyutyu 49 hozzászólására (») Júl 9, 2020 /
 
Szia!
Érdekelne ha postázod. Köszönöm
(#) Tomi94 válasza Tomi94 hozzászólására (») Júl 9, 2020 /
 
Végül, de nem utoljára:

Ez a 2000-es évek eleji LCD TV (Thomson 20LCDB03BBK) is elvihető holnap estig. (Ill. hétvégén is át tudom adni, de akkor nagyon kérlek, ne úgy foglald le, hogy persze kell, majd lezajlik a lomtalanítás pénteken, és rajtam marad a cucc!)

19V-os tápja és távirányítója nincs meg, én egy rákötött laptop táppal kipróbáltam (ez a kilógó két vezeték, nyomtalanul eltüntethető onnan). Működik, monitorként tudtam is használni, de a tunerje csak analóg, semmit nem fog mára. Kb. 20-21" a képátlója.
A hozzászólás módosítva: Júl 9, 2020
(#) Leraz válasza Tomi94 hozzászólására (») Júl 9, 2020 /
 
Szia! Posta szóba sem jöhet?
(#) Tomi94 válasza Leraz hozzászólására (») Júl 9, 2020 /
 
Az esélytelen sajnos.. egy az, hogy nem tudom mibe becsomagolni. Másrészt meg, ingyen elvihető cuccal nem szeretnék se cipekedni (nincs autóm..), se postán sorban állni..
(#) Leraz válasza Tomi94 hozzászólására (») Júl 9, 2020 /
 
Ok. Kössz.
(#) szalamandra válasza Tomi94 hozzászólására (») Júl 9, 2020 /
 
Szia, szeretnék rá jelentkezni. Köszönöm.
(#) FAZ1 válasza Tomi94 hozzászólására (») Júl 9, 2020 /
 
Vinném, ha még nem kell senkinek.
(#) Tomi94 válasza szalamandra hozzászólására (») Júl 10, 2020 /
 
Írtam privátban.
(#) Szasza9668 hozzászólása Júl 10, 2020 / 1
 
Sziasztok!

Elvi kérdés.

Ha minden jól megy hozzá férek vészvilágítókhoz, fém halogénekhez elektronikával együtt, armatúrákhoz.
Lenne rá igény? Ha nincs akkor konténerbd megy kedden.

Köszönöm!
(#) gépromboló válasza Szasza9668 hozzászólására (») Júl 10, 2020 /
 
Aki házban lakik biztosan hasznát tudja venni
Következő: »»   395 / 647
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem