Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   855 / 967
(#) Hp41C válasza Egri Frédi hozzászólására (») Aug 28, 2020 /
 
...
Végül elérnek a páviánhoz.
- Pávián ! Menekülj ! Jön az Adóhivatal !
- Minek meneküljek? Az én hátsóm is kint van, az asszonyé is, sőt még a gyerekeké is!
(#) bbalazs_ válasza Gromit hozzászólására (») Aug 28, 2020 /
 
A sajtot utálja az egér. Mogyoróvaj és/vagy kolbászdarabka. A szalonna sem rossz annyira.
(#) lazsi válasza bbalazs_ hozzászólására (») Aug 28, 2020 /
 
Nekem tuti jó egérfogóim vannak! Csak kell adni nekik egyéb kaját is ...
(#) sargarigo válasza lazsi hozzászólására (») Aug 28, 2020 /
 
Az én egérfogóim is hasonlóan hatásosak, de önállósítják magukat, és elkóborolnak. Én nem értem, minden egérfogó hibás? A user manuál egy szóval sem említi hogy szakszerű rögzítés szükséges, különben nehézkes a megelőző karbantartás (simi). Szerencsére az időszakos szervízre maguktól visszajönnek, ez valami rejtett feature lehet..
(#) lazsi válasza sargarigo hozzászólására (») Aug 28, 2020 /
 
Ki kell iktatni a motivátorukat! Szakember simán elvégzi... Valami két kis gömbölyű vackot kiszed belőlük, és máris kevésbé járnak el...

De ha mázlid van, szerezhetsz olyat is, aminek megnövelt hatékonyságú elkapószerkezete van. Nekem van olyanom is, aminek mindkét oldalon ilyen volt, csak arról nincs képem.
A hozzászólás módosítva: Aug 28, 2020
(#) bbb válasza sargarigo hozzászólására (») Aug 28, 2020 /
 
Az én egérfogóm meg behozta megmutatni és hogy én játszhassak még vele, el is engedte az egeret nekem.
A mogyorókrém bevált, az egér feje meg ketté...
(#) nagym6 hozzászólása Aug 28, 2020 /
 
Patkány kell a házhoz, az elkapja az egereket mindet.
(#) lazsi válasza bbb hozzászólására (») Aug 28, 2020 /
 
Olyan nálunk is volt, hogy behozta és elengedte. Az egér meg rohant elbújni a legközelebbi sötét hely felé - egy fekete kandúr alá... Az akkor látott életében először egeret, és nem értette mi az a kis szürke szőrös valami és miért pont alá futott? De elég hamar rájött a "dolog ízére"...

Nálunk az avas dió vált be a pincében, de néha leették a csapdáról. De amióta beengedjük oda a macskákat a nyomukat sem látjuk.

Idézet:
„Patkány kell a házhoz, az elkapja az egereket mindet.”

Bizonyára az egyik macskám is ezt gondolta, és ezért hozott egyszer egy patkányt... Az meg fejvesztve próbált menekülni... Ja nem, a fejét már korábban elvesztette valahol...
(#) Frankye válasza lazsi hozzászólására (») Aug 28, 2020 /
 
Idézet:
„De amióta beengedjük oda a macskákat a nyomukat sem látjuk.”

A cirmiknek? Gyújts villanyt!
(#) pipi válasza lazsi hozzászólására (») Aug 28, 2020 /
 
Jobb oldalt banggod reklám, a képen már azt hittem szövegérzékeny reklám, a kis képen úgy láttam egérfogó itt van nagyban: Bővebben: Link
(#) tothbela válasza nagym6 hozzászólására (») Aug 28, 2020 /
 
Patkány ellen pedig kutya. Kutya ellen sintér, sintér ellen gránát, gránát ellen pedig ojjektum 30 ezer (300 ezer?) literes víztartállyal a hidraulika mittudoménmi.
(#) lazsi válasza pipi hozzászólására (») Aug 28, 2020 / 1
 
Ez az egérfogónak csak egy része... Ide kell tenni a csalit. Ez érzékeli az egér hőmérsékletét és a páratartalom megváltozását. Jelzi a vezérlőegységnek, ami beindítja az önmegsemmisítést a helyiségben. Az elpusztít mindent akkora körzetben, amekkora utat egy egér akkor sem tud megtenni, ha egy bagoly repül vele...
Garantáltan elpusztítja az egeret (is).
A hozzászólás módosítva: Aug 28, 2020
(#) sargarigo válasza pipi hozzászólására (») Aug 28, 2020 /
 
Tényleg hasonlít egy egérfogóra!

Az elvándorlás generátor már ki van iktatva mindkettőből, de mint tudjuk ez csak szupresszor funkció, a nagynyomású gumiprés ellen nem véd. Meg a zoxigén se.
Amúgy leginkább a kitaposás ellen aggódom, mert még eléggé vidámak, nem néznek se jobbra, se balra!
Egér amúgy még mutatóba sincs felénk, eléggé felülreprezentált a karmos állomány
(#) antikzsolt hozzászólása Aug 28, 2020 /
 
Az egerek rendkívüli módon szeretik az édeset. 1 esetből 9x a csokira mennek rá. A sajt kolbi annyira nem érdekli.
Ezek alapján az asszony is egy egér. Csak a csoki. Kolbász elvétve kéri.
(#) szalamandra válasza antikzsolt hozzászólására (») Aug 28, 2020 / 1
 
Ne a házi rövid kolbásszal kináld.
(#) compozit válasza antikzsolt hozzászólására (») Aug 28, 2020 / 2
 
És ha bekennéd csokival? ( Bocsika)
(#) nagym6 válasza tothbela hozzászólására (») Aug 28, 2020 /
 
Idézet:
„ojjektum 30 ezer (300 ezer?) literes víztartállyal a hidraulika mittudoménmi.”
Sto éta?
(#) nedudgi válasza nagym6 hozzászólására (») Aug 28, 2020 /
 
Újmagyarul így hívják az objektumot.
(#) szs válasza nagym6 hozzászólására (») Aug 28, 2020 /
 
Fogarasi Árpád atombunkeréről, Szalacsi Sándor.
Idézet:
„„ojjektum 30 ezer (300 ezer?) literes víztartállyal a hidraulika mittudoménmi.””

1,53 nál lesz benne
A hozzászólás módosítva: Aug 28, 2020
(#) Bakman válasza nagym6 hozzászólására (») Aug 28, 2020 /
 
(#) szs válasza Bakman hozzászólására (») Aug 28, 2020 /
 
Az ellen nem véééd...

(atomtámadás ellen -az atombunker )
A hozzászólás módosítva: Aug 28, 2020
(#) Bakman válasza szs hozzászólására (») Aug 28, 2020 /
 
Igazi legendák. Közben megtaláltam az eredeti, vágatlan változatot is, ami híressé tette őket: YouTube.
(#) sargarigo hozzászólása Aug 28, 2020 /
 
Ó, ha már ennyire vágjátok! A "Hannyja" megvan valakinek? Amelyik savaz. Szétsavazza a kaputelefont! Mogács Dániel előadására gondolok, de az eredetit, nem az újramelegítettet. YT nem ismeri sajnos.
"Csss.. egyes drót- nemjó"
(#) antikzsolt válasza compozit hozzászólására (») Aug 28, 2020 /
 
Kell vennem folyékony csokit. Bemártottam olvasztott fehér csokiba és most nincs kedvem hogy édességet adjak az asszonynak
(#) tothbela hozzászólása Aug 28, 2020 /
 
Kijárástól való,
Félelmem az való.
Nem segít hogy tudom,
Ez egy vírus vagy egy faló.

Az sem segít sokat,
Hallom az okosokat,
Trójaiként leküzdjük,
A gonosz harcosokat.

Maszkot hordok számon,
Mégis az az álmom,
Morcos képű Wiking vagyok,
Nem pedig nyálas.

Ez a rím most látom,
Sajnos nem jött össze,
Ugyanúgy mint új krumpliból,
A frissensült röszte.

No comment.
(#) lelkes amatőr válasza sargarigo hozzászólására (») Aug 29, 2020 /
 
Szia,
Az email címedre elküldtem.
(#) zsoltee0001 hozzászólása Aug 29, 2020 /
 
Biztos ismeritek azt a képet amikor a hűtőbordát reizer csavarral rögzítette az alaplaphoz az állatja.
Ezt a vezérlő kártyát a múltkor hozták, kicsit ki akarták fúróval bővíteni a likat.
(#) nagym6 válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Aug 29, 2020 /
 
Nem ritka az ilyen modifikáció. Az általam gyártott szenzorokon van két átmenőfurat a felcsavarozáshoz. Elég sokan átfúrták már a vevők a szenzort ott, ahova ők kívánták a lukat, természetesen jópár alkatrész is forgács lett.
Ismerősöm hozott egy ősrégi hordozható magnósrádiót javítani. Zörgött benne minden, szétszedéskor láttam minden rögzítő -amibe a csavar megy- letörve. Mondta a tulaj, ezen nem csodálozik, mert unokának adta játszani, aki madzaggal a bicóhoz kötötte, és úgy biciklizett az úton húzva sokat.
Gondolta megjavítom, hát nem.
(#) granpa válasza nagym6 hozzászólására (») Aug 29, 2020 / 3
 
Ajjaj! Már nem szereted a kihívásokat; ez az öregség jele.
(#) lelkes amatőr válasza sargarigo hozzászólására (») Aug 29, 2020 /
 
Pü ment.
Következő: »»   855 / 967
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem