Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   865 / 962
(#) pucuka válasza sargarigo hozzászólására (») Okt 21, 2020 /
 
Egyszer egy agráriumban dolgozó ismerősömmel vitáztam, hogy a kopasz barack utánérő, vagy sem. Ott én voltam a laikus, pusztán tapasztalat.
Egyszer vettem egy hálós műanyag tálcán néhány kopasz barackot, de olyan kemény volt, hogy ehetetlennek bizonyult. Sebaj, majd berakom a szekrénybe, oszt megérik. Hát, nem érett meg, egyik oldala kemény maradt, a másik, meg elfolyósodott. Most akkor Ő vakított engem, nem?
(#) proba válasza Rosszmáj hozzászólására (») Okt 21, 2020 /
 
Mindennek az értelmét keresem, mi van ha csóró villám nem a vezetékbe csap, hanem csak a szomszédba... Így már csak a villám másodlagos hatása ellen kell védekezni. A két pálca szikraköznek jó lehet, a rugót meg találja ki nálam okosabb....
Második elmélet, akár a villanypásztort is védheti. Viszonylag ellenőrzött körülmények között távozhat az energia a transzformátorból ( bár jobbakban benne kéne lenni) esetleges túlméretezés, vezeték szakadás esetén. A villám meg nem is kell hozzá.
(#) elektrorudi válasza uniman hozzászólására (») Okt 21, 2020 /
 
Igaz, tényleg nem vicces. Nem jó helyre tettem fel a képet.
Kellene nyitni egy új topic-ot, aminek az a címe hogy "Átverős - siralmas történetek"

Sargarigó vette a fáradságot és végigolvasta az áru szövegét az idézet kedvéért. (Én nem tettem meg.) Köszi. Ennyi baromságot talán csak pénisznövelő gyógyhatású készítmények reklámoldalán tudnak összehordani.
A hozzászólás módosítva: Okt 21, 2020
(#) stefo válasza Gafly hozzászólására (») Okt 21, 2020 / 2
 
Azért máshol is vannak okostojások!Bővebben: Link
(#) szs válasza elektrorudi hozzászólására (») Okt 21, 2020 / 1
 
Idézet:
„Ennyi baromságot talán csak pénisznövelő gyógyhatású készítmények reklámoldalán”

Szóval te azt szoktad végigolvasni?
(semmi baj, lehet, nekem kéne. Nem merem a nejem megkérdezni.)
(#) pucuka válasza proba hozzászólására (») Okt 21, 2020 /
 
Jól látod, a villanypásztort védi. Az a nemtomhányméter kifeszített drót, igencsak hatásos antenna, nemcsak a villámnak, hanem mindenféle légköri feltöltődésnek is kitéve. Az a tekercs meg jól mutat, kell valamit kapni a vevőnek a pénzéért.
(#) pucuka válasza szs hozzászólására (») Okt 21, 2020 /
 
Hát, ha eddig nem reklamált, csak elégedett vele. Azért ne piszkáld az alvó oroszlánt.
(#) tothbela válasza pucuka hozzászólására (») Okt 21, 2020 /
 
Ha meg reklamál, akkor ismered a két végvári vitéz dialógját?
-Megöregedvén vala nem bírék én már az b....sval.
-Akkor próbálkoz az ny...sval, az majd segít.
Hogyan? Az s...it?
Nem az s...it te hülye. Az p...ját!
(#) Gafly hozzászólása Okt 22, 2020 / 1
 
Azért a macska sem kutya.

dinnye.PNG
    
(#) lazsi válasza Gafly hozzászólására (») Okt 22, 2020 /
 
A "miért"-et nem kérdezem (van hozzá elég macskám...) csak a "hogyan"-t. Hogyhogy nem gurult el a dinnye, miközben felmászott rá?

Ha már macska... Reggel feltöltöttük a kajásedényt, kb. 1/4 órán belül jött a reklamáció...
(#) sany válasza lazsi hozzászólására (») Okt 22, 2020 /
 
Nem is jó az a tartósítószeres valami, csak a friss hús.
A hozzászólás módosítva: Okt 22, 2020
(#) nagym6 hozzászólása Okt 23, 2020 / 1
 
Ma egy ismerősöm (hölgy) áthívott, hogy csináljam meg a szekrénye lehajtható ajtaját, mert ha becsukja azonnal kinyílik. Átmentem nagy szatyor szerszámmal.
Úgy tele volt rakva, hogy a "cucc" nyomta ki. Némi kipakolás után tökéletes.
(#) szs válasza nagym6 hozzászólására (») Okt 23, 2020 /
 
Hm.
Nála kajából volt sok.
Nálad szerszámból.
A win-win a kapitalizmus előnyei közé tartozik.
Ha jó kapitalisták voltatok: adott enni, kapott szerszámot.
(#) mek-elek válasza nagym6 hozzászólására (») Okt 23, 2020 / 2
 
Nem lehet, hogy csak társaságra vágyott.....
(#) nagym6 hozzászólása Okt 23, 2020 /
 
mek-elek
szs
82 éves nénike.
(#) szs válasza nagym6 hozzászólására (») Okt 23, 2020 / 1
 
Sejtettem, hogy nem 28. Akkor nem lenne szükség indokra hogy átmenj hozzá, mennél, ha hívna indoklás nélkül is.
Semmiképp sem illik le"nénikézni" senkit, 16évesen a 40 éveseket néninek néztük, mai fejjel egy negyvenes nő kívánatos fiatal hölgy.
Te pedig (a dolgok mai állása szerint) egy nálad idősebb hölgy szerint kívánatos fiatal férfi vagy. Ne tagadjuk e szempontok előnyeit.
(#) nagym6 válasza szs hozzászólására (») Okt 23, 2020 /
 
Idézet:
„mennél, ha hívna indoklás nélkül is.”
Áááááá én dehogy is.
Idézet:
„nálad idősebb hölgy szerint kívánatos fiatal férfi vagy.”
Már csak a medvének, ha éhes.
Egyébként valóban nem tudta a hölgy, hogy a cucc nyomja az ajtót, semmi huncutság nem volt a dologban.
(#) Macsek71 hozzászólása Okt 25, 2020 /
 
Ha megengedtek egy (nekem utólag) vicces sztori :

Barátom boltjában loptam a napot, amikor épp nem volt vevő beszélgettünk erről-arról. A vevők ugye általában hullámokban érkeznek, így be-besegítgetek amikor tudok ...
Egy 60+ hölgy rádiót szeretett volna, végigmutogattam választékot, de nem tetszett neki egyik sem.
Szóltam havernak : - A néni rádiót szeretne !
A hölgy azonnal - Köszönöm csak érdeklődtem - és duzzogva elcsörtetett...
Barátom mosolyogva tájékoztatott: a hölgy unalmában jött csak be a boltba
(#) sargarigo válasza Macsek71 hozzászólására (») Okt 25, 2020 /
 
Idézet:
„hölgy unalmában jött csak be a boltba”

Sokan vannak így vele! Nem jön a busz, valamivel el kell ütni az időt. Van akinek a boltban lébecolás is egyfajta program (én belehalnék ).
(#) Bakman válasza Macsek71 hozzászólására (») Okt 25, 2020 / 1
 
Idézet:
„Barátom boltjában loptam a napot... ...a hölgy unalmában jött csak be a boltba”
(#) Remci válasza sargarigo hozzászólására (») Okt 25, 2020 / 1
 
Idézet:
„Sokan vannak így vele! Nem jön a busz, valamivel el kell ütni az időt.”


Erről jut eszembe. 39-ik perctől érdekes Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Okt 25, 2020
(#) szs válasza Bakman hozzászólására (») Okt 25, 2020 /
 
Érdekes, valóban, hogy a másik naplopását feljegyezzük, a magunkét annyira természetesnek vesszük, hogy még akkor sem tűnik fel (magunknak), ha még konkrétan le is írjuk

Nekrm is Hadházi jutott eszembe erről...
A hozzászólás módosítva: Okt 25, 2020
(#) VIM válasza Remci hozzászólására (») Okt 25, 2020 /
 
Köszönet ezért a linkért, nem láttam még, nagyon szeretem a többi "stand up"-al együtt. A 39. perctől telitalálat.
A hozzászólás módosítva: Okt 25, 2020
(#) nagym6 válasza Macsek71 hozzászólására (») Okt 25, 2020 / 1
 
Idézet:
„Barátom boltjában loptam a napot,”
Nálunk már napok óta nincs nap. Hát ezért.
(#) FIGIRI hozzászólása Okt 31, 2020 / 5
 
Fontos a szabályok betartása!
(#) nagym6 válasza FIGIRI hozzászólására (») Nov 1, 2020 /
 
Ebből következően csak az legyen koronabeteg, aki vírushordozó.
(#) granpa válasza nagym6 hozzászólására (») Nov 1, 2020 /
 
Egy nagy túrót! Ezerszer ennyi beteg lenne, aki csak vírushordozó (fertőzött, de tünetmentes).
(#) Ódenka válasza lazsi hozzászólására (») Nov 1, 2020 / 1
 
Az nem reklamáció, hanem a hála jele! A macska azért hozza a gazdájához az elfogott - hámozott, felezett időnként - egeret, mert kedveskedni akar a gazdájának, viszonzásképpen. Minden rendben.
(#) tothbela válasza lazsi hozzászólására (») Nov 1, 2020 /
 
Ha már macska.
Cimborámnál villamossági szerelést csináltam. El kellett ugrania az asszonyért, így magam maradtam a házban. Vagyis nem magam, hanem a macskával. Kis kíváncsi figyelte hogy a drótok merre tekeregnek. Egyszer eltűnik, majd ott terem az ablak párkányon. No ez hogy került oda? Megint egy pillanat, és már a lábamnál van. Nem értem.
Megjött a combi az asszonyával, hát ott termett rögtön két egyforma macska. Na, én nem jöttem volna rá hogy kettő van, de így már világos. Elmosolyodik az asszony, és halkan megjegyzi: Öt.
Befogadtak egy kóbor macskát, aki már sajnos elhunyt, de mivel vemhes volt, öt gyönyörű egyforma cicát hagyott maga után.
(#) Egri Frédi válasza tothbela hozzászólására (») Nov 1, 2020 / 1
 
Ettől már csak 5 asszonnyal lenne rémesebb ...
Következő: »»   865 / 962
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem