Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   428 / 650
(#) Gafly válasza sargarigo hozzászólására (») Nov 5, 2020 / 1
 
Még mindig úgy van, hogy megyünk vasárnap.
(#) janigel hozzászólása Nov 5, 2020 /
 
Ehhez kapcsolódóan
Elvihető, ha valaki tud kezdeni vele valamit.
Nem próbálkozom tovább a javításával.
A zacskóban vannak az eredeti alkatrészek, ezeket már kicseréltem de így is halott.
(#) user1914 válasza janigel hozzászólására (») Nov 5, 2020 /
 
Hi!
Viszem, megjavítom neked.
Üdv. M.
(#) sargarigo válasza granpa hozzászólására (») Nov 5, 2020 / 1
 
Megbeszéltük! Elkelt!
(#) jani1987 hozzászólása Nov 6, 2020 /
 
Felajánlottam az egyik fórum társnak egy 5.1-es rendszert de idő híján nem tudom postázni neki Bajára. Van köztetek olyan aki Zsáka felé jövet átveszi tőlem és akár több láncon eljuttatja hozzá? Hajnalban 5:16-kor már a buszon vagyok és mint ma akár este 7 körül érek haza. Holnap is megyek.
(#) Stefy válasza lazsi hozzászólására (») Nov 6, 2020 /
 
OK Köszi ! Akkor már minek...nem marad semmi!!!((
(#) Stefy válasza user1914 hozzászólására (») Nov 6, 2020 /
 
Üdv user1914 ! Lenne nekem is egy ilyesmi töltőm,esetleg bevállalnád? Köszi stefy
(#) lazsi válasza Stefy hozzászólására (») Nov 7, 2020 / 1
 
Hidd el, hogy fog...
(#) Stefy válasza lazsi hozzászólására (») Nov 7, 2020 /
 
Akkor gyorsan "fosztogassanak " )) megyek!! Köszi
A hozzászólás módosítva: Nov 7, 2020
(#) Tomi94 hozzászólása Nov 8, 2020 /
 
Elvihetők még az alábbi dolgaim is:

1. 4,5 m koax. kábel hosszabbító - tehát 1 apa és 1 anya csatlakozóval. Továbbá egy valamilyen megmaradt szerelvény, aminél egy splitterből kijön egy 2,5 és egy 2 m-es darab, a végeiken a képek szerinti csatlakozókkal.

Átvétel a Stadionoktól pár percre levő lakásomon, hétvégén, munkaidő után, vagy bizonyos napokon, egyeztetéssel nap közben is (home office).
(#) Tomi94 válasza Tomi94 hozzászólására (») Nov 8, 2020 /
 
2. (Az előzővel azonos feltételek mellett) Praktica DCZ digitális fényképezőgépek szalagkábel hibával. Mindkettőnek az a baja, hogy csíkos, kiégett fotót készít, viszont a videóval nincs semmi gond (azt leszámítva, hogy 2020-ban a standard VGA felbontás már elég kevésnek érződik). Állítólag a mechanikus zár iktatódik ki a szakadás hatására. Szériahiba lehet, mindkettő kb. másfél-két év használat után adta fel, addig én kifejezetten szerettem a színvilágukat, kezelhetőségüket.

Egyik egyben van, most is kipróbálhatóan ezt a hibát produkálja. A másikat szétszedtem, hogy belenézzek a javíthatóságot illetően, de megvan mindene. Ezen kívül ismert hiba, hogy ennek a szétszedett darabnak a kijelzője sérült - ez nem én voltam, a másikat vettem aprópénzért így, párszáz expóval, majd az előbb bedöglöttből megkapta a kijelzőt, és azt is használtam szűk két évet még.

Mindkettő dobozos és az adatkábeleken kívül minden tartozéka meg is van tudtommal (doboz, kézikönyv, CD, csuklópánt). Ha valakinek van ötlete a javításra, vagy valamit fel tud használni belőle alkatrésznek. Én évekig tartogattam, mert ez volt az első digitális gépem, de ideje felszabadítani azt a polcot..
A hozzászólás módosítva: Nov 8, 2020
(#) sargarigo hozzászólása Nov 8, 2020 /
 
Itt mindenki előtt is szeretném megköszönni az objektíveket, és a fuvart hozzá!
Mrscott21 doboza pedig itt van nálam, majd privizzük!
(#) Rosszmáj hozzászólása Nov 9, 2020 /
 
Hétvégi lomipiac. Vírusveszély miatt maszkban, párás szemüvegben benéztem. Nem ilyen lovat akartam.

Canyon CN-VS1 VoIP Station elvihető. Zsír új. Szerintem még működik is.

A sörtől a pocim nő, a csokitól meg a hájam. Technikai jellegű értéktelen ócskaságot köszönettel fogadok, de ennek hiánya sem jelenti az "üzlet" létrejöttének meghiúsulását. Uff.

kanyon.jpg
    
(#) tbarath válasza Rosszmáj hozzászólására (») Nov 9, 2020 /
 
Milyen lovat akartál? Hátha tudunk segíteni...
(#) lazsi hozzászólása Nov 9, 2020 / 1
 
Valószínűleg szerdától nem lesz lehetőségem cuccokat átadni, így akinek ígértem valamit, az vagy holnap jöjjön, vagy majd a járványhelyzet csillapodása után.
(#) Rosszmáj válasza tbarath hozzászólására (») Nov 9, 2020 /
 
Milyen lovat? Kékfogút!

Szóval azt hittem, BT-s telefonkihangosító.
Azért kösz a segítség felajánlását, de van BT- s kihangosítóm, csak ezt 200 forintért nem volt szívem otthagyni.
Gondoltam, engedek az árából kétszázat, hátha elkel.
(#) Gafly válasza Rosszmáj hozzászólására (») Nov 9, 2020 / 5
 
Idézet:
„Milyen lovat? Kékfogút!”

Apám békében nyugszik, megnéztük tegnap.
De valamiért, rettentően lepusztult biciklivel járt.
Egyszer a tesóm éppen a befejezte a motorfestést, és maradt még kicsi a pisztoly alján.
Gyorsan csórtam anyámtól három nejlonzacskót, kettő a kormány végére, egy meg a "heregyikos" ülésre, és fújtuk ameddig volt még a "világos kantakék" festékből.
Őt ez nem zavarta, ameddig egyszer a kocsma előtt hazafelé menet nem volt meg.
Semmi gond, választott egy hasonlóan lepukkant kék példányt.
Pár napig járt vele, amikor felismert a "teli kantakéket" ugyanott, ahol eltűnt.
Bemegy:
- Kinek van itt nagyon ronda kék biciklije?
- Nekem, miért?
- Cseréljük viszza.
(#) Gafly válasza Rosszmáj hozzászólására (») Nov 9, 2020 /
 
Otthon dolgozásra még akár jó is lehet (bár a felélesztésével kacsolatba vannak kételyeim).
Tudod mit, kérem (csak az asszony meg ne tudja/vagy ez lesz neki a szülinapi).
(#) tbarath válasza Rosszmáj hozzászólására (») Nov 9, 2020 /
 
Van valahol egy kallódó BT kihangosítóm, ha gondolod megkeresem.
(#) Rosszmáj válasza Gafly hozzászólására (») Nov 9, 2020 /
 
Oké, megnyerted.
(#) Rosszmáj válasza tbarath hozzászólására (») Nov 9, 2020 /
 
Kösz, de van már egy. Amit nem használok. Süket füleimnek jobb a mikrofonos fejhallgató.
(#) janigel hozzászólása Nov 9, 2020 /
 
Sziasztok !
Elvihető Budapest Kőbányáról ez a DELL gép.
Jelenleg XP van rá telepítve.
A hozzászólás módosítva: Nov 9, 2020
(#) Electronix válasza janigel hozzászólására (») Nov 10, 2020 /
 
Húhú, ez igaz, hogy egy régi fajta, de a legkisebb és van benne alacsony profilos bővítőhely!

Ha nem viszi el senki személyesen, és postai úton játszik, akkor szeretnék jelentkezni
(#) janigel válasza Electronix hozzászólására (») Nov 10, 2020 /
 
Akkor ezt levadásztad.
Oké, valahogy megoldjuk.
Hogy legkisebb ?
39 cm széles elöl
43 cm mély
11 cm magas
és jó nehéz.
A hozzászólás módosítva: Nov 10, 2020
(#) Electronix válasza janigel hozzászólására (») Nov 10, 2020 /
 

Hmm, benéztem, ez a közepes
https://www.dell.com/downloads/us/products/optix/gx270_spec.pdf

Így már nem lesz olyan egyszerű. Vagyis hát automatába nem fér be, vagy csak annyiért amennyiért már elvárnám, hogy házhoz hozzák Tudtam én hogy túl szép ez ahhoz, hogy igaz legyen, de megpróbálok nézni valami jó megoldást.

Viszont ha valaki addig viszi, vigye. Nemrég kaptam egy hasonló retro DDR rendszert, de nem tudtam beüzemelni, és ez pont jó lenne helyette.

(#) janigel válasza Electronix hozzászólására (») Nov 10, 2020 /
 
Azért még jegelem neked.
(#) granpa válasza janigel hozzászólására (») Nov 10, 2020 /
 
Szia!
Szerintem úgyis megyünk Electronix felé nem sokára, elvisszük. Nem kell vacakolni a küldéssel.
Szia: Kálmán
(#) Electronix hozzászólása Nov 10, 2020 /
 
Sziasztok!

Van 4 db ilyen lapozgatós CD/DVD tartóm. Igazából már évek óta kerülgetem, néhány hónapja eljutottam odáig, hogy a CD/DVD-ket is kidobtam belőle. Már máshol is hirdettem ingyen, de senkisem sem kellett. Ha valakinek esetleg mégis, szívesen elküldöm. Kidobni sajnálnám, ezért remélem valaki hasznát tudja venni.

András
A hozzászólás módosítva: Nov 10, 2020
(#) Electronix hozzászólása Nov 10, 2020 /
 
Ugyanitt 2db laptop kijelző, táppal, kábellel és zsanérral. Működőképes gépekból lettek bontva, de már viszonylag régi modellekből. Viszont ezek után sem szoktak annyira kapkodni, hogy megvegyék, de hátha valakinek éppen ez kell.

Az egyik XGA (1024x786) ASUS A9RP-ből, a másik WSXGA+ (1680x1050) Lenovo ThinkPad T40-ből, és ha jól emlékszem mindkettő matt.

Postán is elküldöm, ha kell, de attól még én is félek, hiába szoktam úgy becsomagolni mindent, hogy focizni is lehessen a csomaggal.
A hozzászólás módosítva: Nov 10, 2020
(#) ptibor hozzászólása Nov 10, 2020 /
 
Mekkora (hány colos) az 1024x768 felbontású? Én egy 10" méretben keresek ilyen felbontású kijelzőt.Gyanítom ez nagyobb.
Következő: »»   428 / 650
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem