Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Alternativ HE találkozó(k)

Részt vennél a 2024. május 11-i (szombat) ELBAFTA - balatongyöröki találkozón? [link]

Lapozás: OK   94 / 209
(#) mnyugger válasza kaqkk hozzászólására (») Jan 2, 2021 / 1
 
Nem politika! Rendkívüli helyzet a vírusjárvány miatt.
(#) kaqkk válasza mnyugger hozzászólására (») Jan 2, 2021 /
 
ja bocs ...
(#) Gafly válasza ha4023 hozzászólására (») Jan 2, 2021 /
 
Arra tippem sincsen, hogy mikorra lehet találkozót szervezni.
Mohinger jó időzitéssel elkapta 2019-ben a COVID tökét, de erre az évre, ember legyen a talpán, aki okosat tud mondani...
(#) mnyugger válasza Gafly hozzászólására (») Jan 2, 2021 / 2
 
Majd a második és harmadik felvonás közt. Amikor lehet menni nyaralni a Balatonhoz, Adriához.
(#) sany válasza Gafly hozzászólására (») Jan 2, 2021 /
 
Nem 2020-ban?
(#) Gafly válasza sany hozzászólására (») Jan 2, 2021 /
 
Igaz.
(#) TAttila77 válasza Gafly hozzászólására (») Jan 2, 2021 /
 
Szerintem biztos hogy nyáron lesz és kb. akkortájt mikor tavaly volt. Ha egyálzalán a nyáron is meg lehet tartani. Egyenlőre esély se mutatkozik, hogy pár ember találkozzon. Eléggé nagy a fertőzés veszély.
(#) Gafly válasza TAttila77 hozzászólására (») Jan 3, 2021 /
 
Első negyedévben szerintem is teljesen kizárt bármi hasonló...
(#) TAttila77 válasza Gafly hozzászólására (») Jan 3, 2021 /
 
Még a másodikban is. Nem kell ezt túlreagálni. Akik nem estek bele ebbe a dágványba azoknak minden mindegy, csak mehessenek akárhová. Akik meg átélték, meggondolják azt is hogy mikor és hogy fogják meg a kapu, bejárati ajtó kilincset is.
A hozzászólás módosítva: Jan 3, 2021
(#) Gafly válasza TAttila77 hozzászólására (») Jan 3, 2021 /
 
Idézet:
„Szerintem biztos hogy nyáron lesz”

Én arról vagyok meggyőződve, hogy az első negyedben (év) nem tartunk sehol ilyesmit.
Hogy az év további részében mi fog történni, azt a fene tudja.
(#) mohinger hozzászólása Jan 3, 2021 /
 
Amíg a művelődési házak zárva tartanak, biztosan nem tudunk találkozni, pedig már nagyon várom...
Hiányoztok!
(#) gyuszo válasza jani1987 hozzászólására (») Jan 4, 2021 / 2
 
A találkozóra való odautazás személygépkocsival. Ennek van a legnagyobb kockázata.
Már 3 személy is meg tudja fertőzni egymást ilyen hosszú úton még maszkban is.
Ezt saját tapasztalatból mondom. Egyenlőre még várni kell türelemmel.
(#) Moderátor hozzászólása Jan 4, 2021
 
Ugye, mindenki érti, miért lett eltávolítva a hozzászólása!
(#) jani1987 hozzászólása Jan 4, 2021 /
 
Ha jól sejtem akkor most már csak a vidéki találkozók lesznek megszervezve. Jó lenne látni a brigádot.
(#) szikorapéter válasza jani1987 hozzászólására (») Jan 4, 2021 /
 
Még tart a covid helyzet addig nem nagyon lesz, de remélhetőleg idén változni fog, ez a biztos.
(#) granpa válasza szikorapéter hozzászólására (») Jan 4, 2021 / 1
 
Ameddig szükség lesz rá, addig tart. Csak egy módon változhat idén, de az 10 éve késik.
(#) Karcsi59 hozzászólása Jan 4, 2021 /
 
Mindenkitől elnézést kell kérnem (elsősorban a moderátortól), a ma délutáni írásomért itt, ebben a topikban. Feltörték a fiókomat és valaki helyettem írt itt, ma délután, néhány órán át, én meg persze nem tudtam belépni. Az én fiók problémámat sikerült orvosolni, de nem tudom ki mit írt a nevemben, pedig a stílus esetleg árulkodhat a feltörő személyéről. Rendőrségi feljelentést tettem, mert az email fiókomat is feltörték szintén ma dél tájban. Kérem a moderátort, ha megvan még a szöveg, amelyet törölt, küldje el nekem. És mégegyszer mindenkitől elnézést kérek.
(#) Karcsi59 hozzászólása Jan 4, 2021 /
 
És természetesen az email címem is már új.
(#) Gafly válasza Karcsi59 hozzászólására (») Jan 6, 2021 /
 
Ha ez segit...
(#) granpa válasza Gafly hozzászólására (») Jan 6, 2021 /
 
Ez nekem is (kovács néven), Janinak is megjött. Valami nagyon sötét suttyó garázdálkodik a HE-n. Remélem a modiknak is elküldted, én nem tudtam bemásolni.
A hozzászólás módosítva: Jan 6, 2021
(#) ha4023 hozzászólása Márc 2, 2021 / 2
 
OFF Topic

Sziasztok

Békéscsabára megyek Kecskeméten keresztül, ha valakinek kellene valami, akkor szóljon péntek délig.
Szombaton reggel indulok majd Moháról, pályán közlekedek.


Ezen érdekességekkel pedig bővítettem a gyűjteményemet, amiket egy újabb hobbis találkozóra elvinnék megtekintés céljából.

Gyula
(#) Gafly válasza ha4023 hozzászólására (») Márc 2, 2021 /
 
Nem is tudtam, hogy ilyen hamar lesz a találkozó.
(#) mohinger válasza Gafly hozzászólására (») Márc 2, 2021 / 1
 
Én javasoltam Gyulának, hogy itt szóljon, meg esetleg itt: https://www.hobbielektronika.hu/forum/off-piheno-pakasok-temaja-ele...-topik, hogy a hétvégén felénk jár, ha kell valakinek valami, akkor el tudja hozni személyesen.
(#) Gafly válasza mohinger hozzászólására (») Márc 2, 2021 /
 
Sok ***** (akarom mondni: szép cucca van).
Tervezem, hogy egyszer elmegyek látogatóba, de csak gyalog, nehogy vegyek valami nagyot, és nehezet.
A hozzászólás módosítva: Márc 3, 2021
Moderátor által szerkesztve
(#) TAttila77 válasza Gafly hozzászólására (») Márc 2, 2021 /
 
Jó nagy málhát viszel úgy is majd a hátadon, de tuti fájni fog a sok cucctól
A hozzászólás módosítva: Márc 2, 2021
(#) jani1987 hozzászólása Márc 13, 2021 /
 
A legközelebbi találkozón lesz valakinek elfekvőben szilárd lemez anyaga ami bírja a hőt és persze nem vezeti az áramot? Bármit is építek a közeljövőben a trafót rögzíteném hozzá így egyetlen modult alkotna az elektronikával.
(#) Gafly válasza jani1987 hozzászólására (») Márc 13, 2021 /
 
Szerintem 2021 Q3 előtt, bármiféle HE találkozóról beszélni, túlzott optimizmus.
Az pedig, hogy ki mit vinne oda, ha lenne?
(#) TAttila77 válasza jani1987 hozzászólására (») Márc 13, 2021 /
 
Hol élsz? Várjál még azzal, egyáltalán lesz-e. egyenlőre, ha így megy, nem igen.
(#) granpa válasza jani1987 hozzászólására (») Márc 13, 2021 /
 
Ha 2-3-4-5 mm-es bakelitra gondoltál, szerintem akad. Kérdés a nagyság. Kisebb terhelésre üvegszálas, régi, lepucolt nyák is kiváló (régi TV, monitor alaplap, akár duplán).
Az még borítékban is elmegy.
A hozzászólás módosítva: Márc 13, 2021
(#) jani1987 válasza granpa hozzászólására (») Márc 13, 2021 /
 
Fő a bizalom. Nagyon sok vékony karton lapot tudok most szerezni mivel a vinil amit a burkoláshoz használunk a csomagban ezt is tartalmazza. De nem tudom mivel kellene átitatni úgy, hogy merev is legyen meg ragadjanak is egymáshoz. Arról nem is szólva hogy nincs ipari prés szerszámom.
Következő: »»   94 / 209
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem