Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » HESTORE.hu
 
Témaindító: Topi, idő: Máj 8, 2009
HESTORE elektronikai alkatrész kis- és nagykereskedelem - Elérhetőségek

Ez a fórum a HESTORE.hu alkatrész áruház műszaki, webes és beszerzési kérdéseire jött létre, nem hivatalos kapcsolatfelvételi lehetőségként kötetlen formában. HESTORE-os ügyintézők fel-fel néznek ide szabadidejükben is, de hivatalos ügyfélszolgálati és rendelésekkel kapcsolatos kérdésekkel továbbra is ügyfélszolgálat keresendő.

Ügyfélszolgálat: info@hestore.hu (+36 1 783 3436)
Lapozás: OK   161 / 172
(#) Gafly válasza isandor hozzászólására (») Máj 17, 2021 /
 
Gondolom a táprészében van, igy amit linkeltél az nem igazán jó, mert csak 200Vac.
Inkább valami X2-ben gondolkodnék, persze ha befér...
Ha nem a táprészen van, akkor persze mások az igények.
A hozzászólás módosítva: Máj 17, 2021
(#) pucuka válasza Gafly hozzászólására (») Máj 17, 2021 /
 
Írta, hogy időzítő . . .
Ha időzítő, akkor DC. Ha 200 Vac, akkor 280 (250) V DC.
Szerintem.
(#) isandor hozzászólása Máj 18, 2021 /
 
Úgy néz ki, hogy nem 555 alapú az időzítő. Olyan IC-ket látok rajta, hogy 14541B/XAA201, 14077B/PMR723, 14093B/XAO117. Rákerestem, hogy mik ezek, de nem találtam hasonlót meg ezekről sem semmilyen adatot. Ez egy EKUNA TA95-ös időzítőben van. Ha van valami infótok erről, azt megköszönném.

Az egyik lába amúgy a bemenő 230V egyik lába.

Sajna ezek a szögletesek nem férnek bele. A feltöltött képen az ellenállások mellett volt eredetileg a kondi az egyik végére visszahajlítva a másik lábát.
A hozzászólás módosítva: Máj 18, 2021

IMG_2433.jpeg
    
(#) isandor hozzászólása Máj 18, 2021 /
 
Azt hiszem, jobb híján megpróbálkozom ezzel.

Azt remélem, hogy tudom úgy hajlítgatni a lábakat, hogy elférjen.
(#) Josi777 hozzászólása Máj 19, 2021 /
 
Sziasztok!
Arra van lehetőség, hogy Arduino Nano-t USB kábel nélkül lehessen vásárolni?
Pl. ezt: https://www.hestore.hu/prod_10035527.html
(#) Andralin hozzászólása Máj 21, 2021 /
 
Sziasztok!

Tudnátok segíteni, hogy ez az ellenállás pontosan mekkora értékű:
Bővebben: Link

A keresőben a 3mΩ értékre szűrve ezt listázza ki, nekem ilyen érték kellene.
Viszont az adatlapján azt írja, hogy: 3mΩ, 3MΩ

Most akkor ez 3 milliohmos, vagy 3 megaohmos lenne? Egyszerre mindkettő nem lehet.
(#) proli007 válasza Andralin hozzászólására (») Máj 21, 2021 / 1
 
Hello! Természetesen sületlenség van leírva. Ha megnézed az adatlapját (mellékelve van) akkor láthatod, hogy ezt a típust 10 Ohm és 10Mohm tartományban gyártják. ( A 3milliohm értékben egyébként sem lenne értelme egy ilyen anyagú és kivitelű ellenűállásnak.) De 3 milliohm értéket akár egy nyomtatott áramkör sávján is kialakíthatsz, ha nem figyelsz..
(#) Andralin válasza proli007 hozzászólására (») Máj 21, 2021 /
 
Értem, igazad van tényleg.
Akkor hiába örültem, hogy találtam ilyen kicsi ellenállást.
(#) HESTORE válasza Andralin hozzászólására (») Máj 21, 2021 /
 
Kedves Andralin!

Köszönjük az észrevételt, az ellenállás 3MOhm-os, (mega ohm, ahogy a termék megnevezésben szerepel). Az adatlap táblázatában szereplő adatot javítottuk, köszönjük!
(#) Tomi111 válasza isandor hozzászólására (») Máj 21, 2021 /
 
Szia! Az ic-re így keress: CD4541, 4077, 4093!
(#) HESTORE válasza Josi777 hozzászólására (») Máj 21, 2021 / 2
 
Kedves Josi777!

Felvettük a kapcsolatot a beszállítóval. Nem először merül fel ügyfeleinknél ez a kérdés, elsődlegesen nagykereskedelmi ügyfelek fordultak hozzánk ugyan ezen igénnyel az elmúlt időszakban. Igyekszünk megoldást adni rá rövidesen.
(#) nedudgi hozzászólása Máj 23, 2021 /
 
Az ESP12-ADP panellel kapcsolatban kérdezem, hogy valóban AMS-1117 LDO-t lehet ráforrasztani? Hasonlót vettem pár éve Kínából, ahhoz HT-7333 való. (A két LDO azonos tokozású, de más a lábkiosztásuk.)
(#) b10up hozzászólása Jún 2, 2021 /
 
Sziasztok
Ehhez a szivattyúhoz milyen csövet lehet csatlakoztatni?
(#) rolie válasza b10up hozzászólására (») Jún 2, 2021 /
 
Szia! A cikkszámra neten rákeresve vannak méretek, leírás szerint 8,5mm a csonk átmérője. Szerintem a 8mm-es PVC cső jó lesz hozzá.
(#) b10up válasza rolie hozzászólására (») Jún 2, 2021 /
 
Köszi, körbenézek, mit találok hozzá.
(#) proli007 válasza b10up hozzászólására (») Jún 2, 2021 / 1
 
Hello! príma tygon csöveket lehet kapni, akár a helyi "gazda boltban" is.
(#) mark.budai hozzászólása Jún 4, 2021 /
 
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy STP110N8F6 típusú Mosfet beszerzésére van-e lehetőség?
Köszönöm!
(#) HESTORE válasza mark.budai hozzászólására (») Jún 4, 2021 /
 
Kedves Márk!

Köszönjük az érdeklődést. A kért alkatrészt felvettük a kínálatba. Várható első készletre érkezése kb. 8-10 nap.
Bővebben: STP110N8F6 (N-MOSFET, 80V, 110A)
(#) mark.budai válasza HESTORE hozzászólására (») Jún 4, 2021 /
 
Ez aztán a gyors megoldás! Köszönöm szépen!
(#) Josi777 hozzászólása Jún 5, 2021 /
 
Sziasztok!
Arra van lehetőség, hogy az éppen aktuális készlethiány ne blokkolja a többi tételt? Pl. a beállításoknál be lehessen állítani, ahogyan pl. áfás vagy áfa nélküli árat mutasson, így lehetne egy olyan opció, hogy ami teljesíthető, az kerüljön kiszállításra, vagy csak egyben, azaz legyen megvárva a hiányzó tétel raktárba érkezése. Vagy legalább figyelemfelkeltőbb módon legyen jelezve, ha éppen nincs, mert különösen több tételnél könnyen elkerülheti az ember figyelmét, hogy nem zöld, hanem sárga az a kis "bigyó". És a legnagyobb körültekintés ellenére is előfordult már olyan, hogy a megrendeléskor még volt belőle, de a feldolgozáskor már nem, és hát elég kellemetlen, amikor borul a terv, mert egy kevésbé fontos alkatrész vagy eszköz, stb. miatt nem érkeznek meg azok az alkatrészek, amiknek amúgy nem lenne akadálya.
(#) b10up válasza proli007 hozzászólására (») Jún 5, 2021 /
 
Köszi, szerintem ő lesz a befutó
(#) Monster02 hozzászólása Jún 9, 2021 /
 
Tisztelt Hestore!
Valamelyik évben karácsonykor a rendelés mellé kaptunk egy hóembert.
A hóemberben található egy mikrofon, és ennek a cikk szám érdekelne rendeléshez.
Van erre lehetőség ?
Köszönöm
Attila
(#) klausz18 válasza Monster02 hozzászólására (») Jún 9, 2021 /
 
Szia! Ez lehetett benne a méretei alapján:
Bővebben: MCE100E
(#) Monster02 válasza klausz18 hozzászólására (») Jún 9, 2021 /
 
Köszönöm segítségedet, bolt válaszára is kíváncsi vagyok.
Ha igazad van úgy is megerősítik.
A hozzászólás módosítva: Jún 9, 2021
(#) HESTORE válasza Monster02 hozzászólására (») Jún 11, 2021 /
 
Kedves Monster02!

Köszönjük a türelmet. Igen, megerősítjük, hogy a hóember ajándék áramkörön lévő mikrofon az MCE100E típus volt.
(#) Monster02 válasza HESTORE hozzászólására (») Jún 11, 2021 /
 
Igazán nincs mit, én köszönöm a választ.
(#) pajesz66 hozzászólása Jún 28, 2021 /
 
Sziasztok!

A minap vásároltam két darab ilyen piezo hangszórót a store-ból:
PT1-1010 (Q85H75)

Van ehhez esetleg valamilyen adatlapja valakinek? A hangszórók teljesítménye érdekelne elsősorban...
(#) David 3g hozzászólása Jún 28, 2021 /
 
Sziasztok. Lehet buta kérdés, de esetleg valaki tudna nekem segíteni hogy a Hestor illetve más forrás tud e nekem Irgp4063D nevezetű vagy azt helyettesítő igbt ? Ugyancsak ilyet vagy helyettesítőt keresnék Tlp352 opto ugyben. Köszönöm előre is a segítséget.
(#) szbalogh hozzászólása Júl 3, 2021 /
 
Sziasztok!

Ilyesmi sorkapcsot keresek a boltban de nem találom. Más néven lenne vagy nem kapható?

SOR00104.jpg
    
(#) pajesz66 hozzászólása Júl 7, 2021 / 1
 
Igazán nem akarnák követelőzni, de, sem itt, sem a hivatalos info@hestore címen nem kaptam választ a kérdésemre... Ha a hangszóróhoz nincs adatlap az is egy válasz lenne.....

"A minap vásároltam két darab ilyen piezo hangszórót a store-ból:
PT1-1010 (Q85H75)

Van ehhez esetleg valamilyen adatlapja valakinek? A hangszórók teljesítménye érdekelne elsősorban... "
A hozzászólás módosítva: Júl 7, 2021
Következő: »»   161 / 172
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem