Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   480 / 642
(#) Karcsi59 hozzászólása Júl 12, 2021 /
 
Csak egyben vihető el mindaz ami a képeken látható. A XVI., vagy a IV. kerületből esetleg csomagküldéssel.
-Koax közösítő
-Funay távirányító (működik)
-800 wattos fűtőbetétek (hibátlanok, vízkövesek)
-LED kijelző modul
-fluorescent kijelző (2 darab)
-NiCd univerzális gyorstöltő minden szárazezelm méretű aksihoz (koszos, hibátlan)
-BNC osztó
-koax osztó
(#) Sebi válasza Karcsi59 hozzászólására (») Júl 12, 2021 /
 
Én szívesen vinném őket!
(#) Karcsi59 válasza Sebi hozzászólására (») Júl 12, 2021 /
 
A tiéd. A többit magánban.
(#) hege88 válasza Electronix hozzászólására (») Júl 13, 2021 / 3
 
Én két 51cm-es Blackpearlt Thomsont mentettem meg, de mivel a vackaimat a padláson vagyok kénytelen tárolni, hát nem egy élmény velük létrázni.. Ennél nagyobb TV-t tartani retro célra, már tényleg csak akkor lehet, ha van hely/eltűri az asszony, stb.. párezerért, vagy ingyen az ember után dobják a nagy 70cm-es Trinitronokat is, szokott is sajogni a szívem, hogy nincs helyem..

Van elmentve pár 35-37 cm-es kis TV, (Commodorehoz, Segához) most ott tartok, hogy tisztítom a portfoliót.. Ha jön szebb/jobb, praktikusabb, akkor cserélődik az állomány..
(#) Electronix válasza Electronix hozzászólására (») Júl 14, 2021 /
 
Vigyétek, hogy hamar elmenjen
(#) nightlife hozzászólása Júl 15, 2021 / 1
 
Sziasztok, két hibás játékgép foglalja a helyet. Mindkettőt vinni kellene, kb egy héten belül.
Gyöngyöspata.
(#) pety20 válasza nightlife hozzászólására (») Júl 15, 2021 / 1
 
Üdv! Az elsőre jelentkeznék!
(#) ferci hozzászólása Júl 15, 2021 /
 
Sziasztok!
5-6 db katalógus, illetve programozós könyv elvihető Szombathelyen.
Postázást ne kérjetek.
(#) nightlife válasza nightlife hozzászólására (») Júl 15, 2021 /
 
A masodik gép még gazdira vár
(#) Gafly válasza nightlife hozzászólására (») Júl 15, 2021 / 4
 
Szerintem ha elhozom, akkor aznap estétől kezdve kint alszok a kutya mellett...
(#) sargarigo válasza Gafly hozzászólására (») Júl 15, 2021 / 3
 
Vagy a helyén, és ő meg bent.
(#) szs válasza Gafly hozzászólására (») Júl 15, 2021 / 1
 
És ha én elhozom, és véletlenül ottfelejtem nálad? Akkor nem te vagy a bűnös
("Hát ez szs-é, csak javításra hozta, de alkatrést keresek" szavakkal...)
A hozzászólás módosítva: Júl 15, 2021
(#) szikorapéter válasza nightlife hozzászólására (») Júl 15, 2021 /
 
Szia, méretei mekkorák? Lehet elhozom
(#) nightlife hozzászólása Júl 15, 2021 /
 
Sziasztok, a jatekgepeket édesapám továbbadta ma reggel.. Sajnálom, hogy felizgattalak benneteket
(#) ferci válasza nightlife hozzászólására (») Júl 15, 2021 / 1
 
Szerencséd, hogy nem hölgyek az urak!
(#) Kinka István válasza ferci hozzászólására (») Júl 15, 2021 /
 
Szia!
Jelentkezek a katalógusokra és a pocketbook-ra.
(#) ferci válasza Kinka István hozzászólására (») Júl 15, 2021 /
 
Rendben, félretettem.
(#) proli007 válasza Gafly hozzászólására (») Júl 15, 2021 / 2
 
Na és? Maximum megmacskásodik a lábad..
(#) Electronix válasza Electronix hozzászólására (») Júl 16, 2021 /
 
Én még ezt nem adtam tovább, és még tehetek hozzá egy plusz 3.5" floppy meghajtót, illetve egy 52x/32x/52x LG IDE CD írót, illetve 2db nem működő DDR/DDR2 memória modult kulcstartónak
(#) yohnsee hozzászólása Júl 17, 2021 /
 
Sziasztok,
Békéscsabáról ingyen elvihető (postázni nem szeretném) egy nagyobb doboznyi laptop alaplap, kijelző, notebook alkatrész vegyesen. A doboz kicsit nagyobb, mint egy banános doboz, képeket, típusokat nincs időm bogarászni. Az alaplapok mind halottak, csak alkatrészbányának jók, viszont a kijelzők, billentyűzetek stb. mind jók.
(#) img válasza yohnsee hozzászólására (») Júl 17, 2021 /
 
Szia!

Azt azért kb.-ra el tudod árulni, hogy milyen korú dolgok vannak benne? Kijelzőfelbontás 1366 x 768 felett? Érdekel, ha valaki esetleg el tudná teleportálni Csabáról Pestre, akkor természetesen (De nem természetben! ) kompenzálnám a kedvességéért.
A hozzászólás módosítva: Júl 17, 2021
(#) yohnsee válasza img hozzászólására (») Júl 17, 2021 /
 
Szia, alaplapok P4-től i5 2. generációig, kijelzők 15" és minimum HD, de nagyrészt FullHD. A pesti fuvar talán megoldható, édesapám 1-2 hetente megy arra nagy autóval.
(#) img válasza yohnsee hozzászólására (») Júl 17, 2021 /
 
Köszönöm, folytassuk privátban!
(#) Gafly válasza nedudgi hozzászólására (») Júl 17, 2021 / 1
 
Voltam Csabán, de egy hónap után feledésbe merült a történet, lásd részleteket a találkozós topic-ban.
Én ott voltam, a csomag is, csak az a része, hogy nekem pontosan kinek és mit kell elhoznom, az maradt el. Aztán ötlet hiányában megkapta más, ha már a pakk úgyis ott van, de cimzett ismeretlen...
A hozzászólás módosítva: Júl 17, 2021
(#) nedudgi válasza Gafly hozzászólására (») Júl 17, 2021 /
 
Köszönöm a fáradozást.
(#) Electronix válasza img hozzászólására (») Júl 17, 2021 /
 
Ha esetleg lenne benne egy működő 30 pin 15.6" HD (1355*768) kijelző, azt köszönettel elfogadnám, de sajnos csak postán tudom kérni.
(#) img válasza Electronix hozzászólására (») Júl 17, 2021 /
 
1355*768 biztosan nem lesz, ha csak valaki ollóval be nem kalibrálja a pixelgeometriáját.

1366*768-at tudok nézni, ha az is érdekel.
A hozzászólás módosítva: Júl 17, 2021
(#) yohnsee hozzászólása Júl 17, 2021 /
 
Sziasztok,
Békéscsabáról ingyen elvihető (postázni csak legvégső esetben szeretném) egy hibás Sony STR-DB2000 digitális házimozi erősítő. Hibája: a hangerőszabályzó vezérlőchip meghalt. Ez egy programozott mikrovezérlő, az internetet és a márkaszervizeket is tűvé tettem érte, de mindhiába. Ezen kívül minden egyes alkatrész tökéletes benne.
(#) mnyugger válasza yohnsee hozzászólására (») Júl 18, 2021 /
 
Engem érdekel!
(#) yohnsee válasza mnyugger hozzászólására (») Júl 18, 2021 / 1
 
Akkor a tied
Következő: »»   480 / 642
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem