Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   3295 / 3558
(#) gkari válasza pucuka hozzászólására (») Júl 23, 2021 /
 
Ha jól emlékszem, ott volt az Újlaki téglagyár is (1960-ban szünidei munkás voltam ott).
(#) pucuka válasza gkari hozzászólására (») Júl 23, 2021 /
 
Aztán az MMG lett a helyén. A másik téglagyár a Bécsi úton volt, az még a 80 -as évek elején is működött, ma Praktiker, Média Markt, Stopshop, C&A, Eurocenter van a helyén.
(#) Gabó válasza nedudgi hozzászólására (») Júl 23, 2021 /
 
Nem ertem a felhaborodast, hisz sehol se irtam, hogy itt a pontos utvonal. Csak belinkeltem neki egy utvonal tervezot, hogy van ilyen is az interneten, nem csak ez az oldal. Te meg biztos, ha Miskolc - Sopron lenne benne, ugyan ezt hajtogatnad...
(#) nedudgi válasza pucuka hozzászólására (») Júl 23, 2021 /
 
A nullás villamosra emlékeztek?
Nem jut eszembe a kocsma neve a Perényi úttal szemben, lépcső vezetett a bejárathoz. Harcedzett személyzete volt...
(#) nedudgi válasza Gabó hozzászólására (») Júl 23, 2021 /
 
Ha nem érted, hagyjuk.
(#) Gabó válasza nedudgi hozzászólására (») Júl 23, 2021 /
 
Te nem ertetted, es kototted az ebet a karohoz, hisz sehol nem irtam oda, hogy ez a pontos utvonal, de igaz is hagyjuk...
(#) jani1987 válasza Gabó hozzászólására (») Júl 24, 2021 /
 
Nyugalom gyerekek. Megérkeztünk, jót pihentünk. A napi program még kitalálás alatt van.
(#) szs válasza Gabó hozzászólására (») Júl 24, 2021 / 1
 
Dehát nem az útvonal pontosságával van a probléma elsősörben . Hát a III. kerületi Karácsony Sádor utca helyett te a VIII. kerületi Karácsony Sándor utcához adtál útvonalat - nemcsak útvonaltervezőt, hanem benne a kész útvonalat...
A jószándékhoz vezető út is pokollal van kikövezve, vagy mi...
A hozzászólás módosítva: Júl 24, 2021
(#) jdani hozzászólása Júl 24, 2021 /
 
Üdv. A legyen ön is milliomos, csalás filmet szeretném visszanézni, de külföldről nem tudom megnézni online az RTLel. Valami tipp, hogyan lehet ezt megkerülni?
(#) mek-elek válasza jdani hozzászólására (») Júl 24, 2021 1 / 1
 
Csalással. Bocsi!
(#) Szárnyas válasza szs hozzászólására (») Júl 24, 2021 /
 
Azt azért nézzük már ki Janiból, hogy tudja, mi is volt a valódi úti célja és nem fog egy ilyen útvonaltervet látva zombi módjára, ész nélkül nekiindulni annak megfelelően.
(#) Bakman válasza jdani hozzászólására (») Júl 24, 2021 / 1
 
Magyar proxy szerveren keresztül.
(#) szs válasza Bakman hozzászólására (») Júl 24, 2021 /
 
De hát ez a mek-elek által (tréfából) említett csalás...
(#) Bakman válasza szs hozzászólására (») Júl 24, 2021 /
 
Érdemi információ nélkül.
(#) szs válasza Bakman hozzászólására (») Júl 24, 2021 /
 
Az igaz. Hozzátehette volna ő is ezt a proxy-t.
(#) jdani hozzászólása Júl 24, 2021 / 1
 
És azt meg hogy?
(#) pucuka válasza nedudgi hozzászólására (») Júl 24, 2021 /
 
A nullás villamosra nem, csak a 7, és 11 -es villamosra. (azon szoktunk tujázni)
A kocsma Cserepes nevű volt a Föld utca, és a Bécsi út sarkán. Ma már az Óbudaikísérleti lakótelep áll a helyén. Illetve a cserepes még létezik, kicsit arrébb, a Bécsi út, Vörösvári út sarkán.
A hozzászólás módosítva: Júl 24, 2021
(#) granpa válasza nedudgi hozzászólására (») Júl 24, 2021 /
 
A Perényi úttal szemben az Aranykörte (vagy csak Körte?) volt. Valódi kocsma, igazi, "úri" hely. A "Nejlon"-nál magasabb fokozat. Jó néhány sört legurítottunk a barátommal. A Perényi 16-ban lakott. Apja nagy tiszteletnek örvendett a helyen.
A hozzászólás módosítva: Júl 24, 2021
(#) granpa válasza pucuka hozzászólására (») Júl 24, 2021 /
 
A Kísérleti ltp felső végén volt a Körte, körülötte "lövészárkok". Sokáig amolyan senki-földje. Oda épült a Gárdos Mariska u-i ltp., most másképp nevezik.
(#) SzervízMacska válasza granpa hozzászólására (») Júl 24, 2021 /
 
Most Ágoston utca.
(#) granpa válasza SzervízMacska hozzászólására (») Júl 24, 2021 /
 
Nagyon régen jártam arra, még az autósboltban a szélső tömbben. Már senkim nem lakik arra.
(#) SzervízMacska válasza granpa hozzászólására (») Júl 24, 2021 /
 
Tíz éve, mióta villamost vezetek, én se járok semerre. Térképen kerestem ki.
(#) zolika60 válasza SzervízMacska hozzászólására (») Júl 24, 2021 / 1
 
A villamos semerre megy?
(#) nedudgi válasza granpa hozzászólására (») Júl 24, 2021 /
 
Igen, a Bécsi út másik oldalán volt a Körte utca, annak sarkán az emlegetett kocsma. De a lakótelep olyan volt, hogy az udvar egyik oldalán a házak, szembe velük a budik.
(#) granpa válasza nedudgi hozzászólására (») Júl 24, 2021 /
 
Az még a régi sohó volt. Mondjuk, -kissé rendbe téve-, hangulatosabb, mint a toronyházak.
(#) SzervízMacska válasza zolika60 hozzászólására (») Júl 24, 2021 / 1
 
Például egyik délpesti járat (ahol én vezetek) sem kóborol Óbudán. Bár tavaly voltam ott egyszer a 2-es villamossal … Ebben a videóban mutattam be.
(#) pucuka válasza SzervízMacska hozzászólására (») Júl 25, 2021 / 1
 
Én sajnos elég sokat "kóborolok" arrafelé, háziorvos, Vörösvári úti szakrendelő.
Egyébként jót nosztalgiáztunk a szembe szomszéddal, Ő legalább ős óbudai, a hajógyárban dolgozott egész életében.
(#) Gafly hozzászólása Júl 27, 2021 / 2
 
(#) Villanymozdony hozzászólása Júl 28, 2021 / 1
 
Sziasztok!

Mostanában akinek van klímája és használja is, keletkezik kondenzvize, nem is kevés. Összegyűlt pár nap alatt két vödörrel, és gondolkodni kezdtem, hogy a nem teljesen tiszta, viszonylag nagy oxigéntartalmú, de ásványi anyagoktól mentes vizet kár lenne kiönteni. Kimostam benne a munkanadrágomat, azt túl nagy baj nem érheti. Hihetetlen jó benne mosni, kevés mosószerrel is kegyetlenül oldja a koszt.
Így hát gondoltam megosztom valahol, hátha mások is kipróbálják.
(#) sargarigo válasza Villanymozdony hozzászólására (») Júl 28, 2021 /
 
Autóba desztillált víz helyett szoktam ha kell, valamint a növények imádják locsolásra.
Következő: »»   3295 / 3558
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem