Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   494 / 654
(#) Gery78 válasza Stage hozzászólására (») Szept 3, 2021 /
 
Rendben, köszi szépen az infót!
(#) Leraz hozzászólása Szept 3, 2021 1 / 1
 
Sziasztok.
A képeken látható dolgok elvihetők. Úgy tudom, hogy működnek de mivel nem próbáltam hibásként tekints rájuk. Nem postáznám!
(#) Kera_Will válasza Leraz hozzászólására (») Szept 3, 2021 /
 
billentyukbol remek Scrabel jatekot csinalhat barki ... csak le kell pattintani a gombokat ...
(#) Rosszmáj válasza FAZ1 hozzászólására (») Szept 3, 2021 /
 
Ha Hajdú Energomathoz való, a szennyvízszivattyúra jelentkezhetek?
(#) granpa válasza NGY hozzászólására (») Szept 3, 2021 / 1
 
Van. Mehetsz a gépért.
(#) granpa válasza silent15 hozzászólására (») Szept 3, 2021 / 1
 
Szia!
Gyula mehet a gépért. (nem válaszoltak)
(#) NGY válasza granpa hozzászólására (») Szept 3, 2021 /
 
Elnézést kérek, nem nyafogni akartam, csak rosszul jött ki. Megkérem a moderátorokat, hogy töröljék.

Vissza a felajánláshoz: várjuk meg amíg válaszolnak, és csak akkor megyek én, ha végleges nemet mondanak.
A hozzászólás módosítva: Szept 3, 2021
(#) granpa válasza NGY hozzászólására (») Szept 3, 2021 / 1
 
Szó se nyafogásról, lejárt a határidő. Tiéd.
(#) FAZ1 válasza Rosszmáj hozzászólására (») Szept 4, 2021 /
 
Viheted, de ahhoz előbb elő kell keresnem.
(#) Rosszmáj válasza FAZ1 hozzászólására (») Szept 4, 2021 /
 
Köszönöm.
(#) Stage hozzászólása Szept 4, 2021 / 1
 
A képen látható Ganz mágneskapcsolók illetve Ledek elvihetők Maglódról vagy foxpostal tudom küldeni.
(#) Remci válasza Stage hozzászólására (») Szept 4, 2021 /
 
Szia!
Ha postázod, akkor engem érdekel.
(#) Stage válasza Remci hozzászólására (») Szept 4, 2021 /
 
Foxpost vagy Mpl?
(#) Stage hozzászólása Szept 4, 2021 / 1
 
Ezek is vihetőek?
(#) Remci válasza Stage hozzászólására (») Szept 4, 2021 /
 
Bármelyik jó. A Foxpost tud házhoz is szállítani, igaz?
(#) Stage hozzászólása Szept 4, 2021 /
 
Igen, házhoz is visz, én jobban szeretem azzal küldeni.
(#) Remci válasza Stage hozzászólására (») Szept 4, 2021 /
 
Írok pü-t.
(#) Stage hozzászólása Szept 4, 2021 /
 
Minden elfogyott
(#) nedudgi hozzászólása Szept 4, 2021 / 1
 
Kärcher K2 Basic alapgép, tartozékok nélkül. A javítása nekem nem fekszik - folyik valahol.
HP DJ930C nyomtató, duplexer egységgel, így kétoldalas nyomtatásra is képes. Három éve megpucoltam, működött, azóta ott áll a sarokban.
Agárd hétfő reggel nyolcig, majd kedden Újpestről elvihető, délután háromkor mennek a hulladékudvarba. Becsomagolni nem tudom, csak személyesen vihetők.
(#) bbb válasza nedudgi hozzászólására (») Szept 4, 2021 /
 
Szia!

A Kärcher K2-t kedden elhoznám délután, munka után.
(#) nedudgi válasza bbb hozzászólására (») Szept 4, 2021 /
 
Tiéd. Felviszem Újpestre. A címet tudod.
A hozzászólás módosítva: Szept 4, 2021
(#) bbb válasza nedudgi hozzászólására (») Szept 4, 2021 /
 
Így van, majd megcsörgetlek kedden, mikor már tudom hogy végzek.
(#) Stage hozzászólása Szept 5, 2021 /
 
Elvihető VHS kazetták Maglódról.
Postával nem bajlódnék.
Heinekent, milkát elfogadok, de nem feltétel.
(#) bbb válasza Stage hozzászólására (») Szept 5, 2021 /
 
Szia!

Megkérdezem a kollégám el tudna-e menni értük, attól függően érdekelne a kazetták egy része:
Első képről a ragadozók sorozat két kazettáján kívül az összes (az a kettő nekem is megvan).
A második képről pedig a két katasztrófafilm, a műholdas és az anakonda.
(#) NGY hozzászólása Szept 5, 2021 /
 
pucuka fórumtárs felajánlásából elvihető egy Daewoo CMC-1511B típusú monitor.

(Bp. XIV. - lehetőleg a jövő hét folyamán.)
(#) jefflynn hozzászólása Szept 8, 2021 /
 
Elvihető a képen látható, tükörbe épített menetrögzítő kamera. Elvileg működik, gyakorlatilag nekem azt csinálta, hogy amikor betelt az SD kártya, akkor nem írta felül a régi felvételeket, és megállt a rögzítés. Pár éves darab, én nem akarok vele foglalkozni. Átvétel személyesen a XIV. kerületben, postázni nem szeretném.
(#) maim válasza jefflynn hozzászólására (») Szept 8, 2021 /
 
Köszönettel elfogadnám. Privátban egyeztessünk az átvételről.
Üdv:
Imre
(#) jefflynn válasza maim hozzászólására (») Szept 8, 2021 /
 
Oké, a tied.
(#) Electronix hozzászólása Szept 8, 2021 /
 
Összepakoltam a hulladékudvaros kört, de még utolsó reményyel nekifutok, hátha... Kár lenne kihagyni, mert egy csomó minden még jó lehet belőle

- 3Com 2024 Baseline Switch
- ASUS M51KR laptopba való 15.4" kijelző keretben (működik, megvan hozzá az alaplapi csatlakozó is)
- ASUS A9RP laptop működően bontott alkatrészei (alaplap, kijelző, billentyűzet, Pentium T2130 processzor)
- Compaq 2510p laptop memória, HDD, akkumulátor, ujjlenyomat olvasó, töltő nélkül (régen működött, most nem kapcsol be)
- ASUS A6R laptop HDD, memória, töltő nélkül (van amikor bekapcsol, van amikor nem, de többször nem)
- Graco BR1442U fül lázmérő
- FSP ATX-350PNF tápegység (nem működik, ventillátor sincs már benne)
- HP Proliant azt hiszem ML115 alaplap (működött, de letörtem a sarkáról valamit, szóval szerintem most nem)
- régi 3.5 FDD (elvileg működik)
- régi HP IDE HDD elektronika nélkül
- 1 doboz egyéb sallang a teljesség igénye nélkül: kábelek (IDE, floppy, UTP), régi Samsung adatkábel, 1DB SDRAM 128MB/133MHz, laptop BT/wifi modulok, Aspire 7520 vegyes laptop bontott alkatrészei stb.

Postázom is, csak keresnem kell egy nagy dobozt hozzá. Egyben szeretném ha elmenne!
A hozzászólás módosítva: Szept 8, 2021
(#) Allf válasza Electronix hozzászólására (») Szept 9, 2021 /
 
Szia! Köszönettel elfogadnám a felajánlá ha a küldés megoldható. Állnám a szállítási költséget...
Következő: »»   494 / 654
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem