Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   3364 / 3552
(#) antiktelefon válasza Omega1 hozzászólására (») Jan 15, 2022 / 3
 
Ahelyett hogy örülnél, hogy más gondolkodik helyetted, ha már nem sikerült.
Vannak trollok, amik mindenfélét csak úgy jelentgetnek mert nem tetszik nekik, de ez teljesen jogos volt és örülhetnél inkább neki, hogy leszedték a nyilvánosba kirakott számod.
Én is láttam, de már nem jelentettem, mert többen is válaszoltak és biztos jelentették, de ez olyan, amit a te érdekedben le kell szedni, ezt kéne megérteni és nem felháborodni, hogy valaki a te érdekedben lépett.
De majd ha napi 20 reklámhívást és adathalász smst kapsz akkor rájössz nem érdemes kirakni a számod kereshető oldalra.
(#) Egri Frédi válasza Omega1 hozzászólására (») Jan 15, 2022 /
 
Én nem szoktam megadni a telefonszámom senki ismeretlennek, így választások előtt mégis , szinte hetente jönnek hívások ismeretlen vagy nem nyilvános számokról ...
Mennyi jönne, ha még meg is adnám nyilvánosan ???
(#) Omega1 hozzászólása Jan 15, 2022 /
 
Hadd döntsem már el én, hogy megadom valamilyen elérhetőségem vagy nem! Elég "öreg" vagyok már hozzá!
(#) szs válasza Omega1 hozzászólására (») Jan 15, 2022 /
 
No, de benne van a fórumszabályban, hogy ne adj meg elérhetőséget, személyes adatot, és azt ki is moderálják. Olyankor az a sablonszöveg, amit írtál.
Megadhatod azonban az adatlapodon elég sok adatod, például azt is, hol laksz, -azt csak a regisztrált felhasználók látják. Kérték is, de nem tetted meg. Nem kötelező, de hasznos lehet.

Most, hogy nézegetem az én adatlapom, az e-mail címemet is láthatóvá tehetném, ha akarnám -ott.
De semmiképp sem a topikokban.
A hozzászólás módosítva: Jan 15, 2022
(#) Kovidivi válasza Omega1 hozzászólására (») Jan 15, 2022 /
 
Küldd el a számod, majd én hívogatlak rejtett számról hajnalban!
(#) sany válasza Kovidivi hozzászólására (») Jan 15, 2022 /
 
Már lehet valaki lementette a számot.
(#) Gafly válasza Egri Frédi hozzászólására (») Jan 15, 2022 /
 
Keresztfiam annó mamájának a telefonszámát irta fel a vonaton a WC oldalára.
Az még az Internet előtt volt, de "kapás akkor is lett".
Kiderülés meg úgy lett belőle, hogy még dicsekedett is vele.
(#) gyerek67 válasza Gafly hozzászólására (») Jan 15, 2022 /
 
Mondd már...
Akkoriban az lehetett az üzenőfal!
(#) Pethical hozzászólása Jan 15, 2022 /
 
Igazából ez egy olyan dolog, amin felesleges vitázni. Valamiért hozták ezt a szabályt, ami mindenkire vonatkozik és mindenkinek be kell tartania. Persze olykor úgy tudja érzékelni az ember, mintha ez korlátozná, gyermeknek tekintenék, de ez van.

A zaklatás még egy dolog, ha valakinek nem tetszik a másik, vagy marketing üzenetekkel akarja bombázni. Nézzük meg a következő eshetőséget:
X közzé tesz valamit a Ki mit építettben, fotóval. A fotón a háttérben látszik, hogy van a garázsában egy 1M forint értékű versenybicikli. Az ingyen elvihetőben megadja a telefonszámát, ami mondjuk benne van a telefonkönyvben is címmel együtt. Majd jelzi az alternatív találkozó topicban, hogy hétvégén megy a találkozóra, mert az egész család elutazik rajta kívül valahova. Na hová és mikor kell betörni egy 1M forint értékű bicikliért?
(#) szs válasza Pethical hozzászólására (») Jan 15, 2022 /
 
Nagyjából ezért (is) hozhatták ezt a szabályt.
Meg azért is, mert utólag már hiába bánjuk, hogy 5 éve közzétettük a telefonszámunk.
Arról nem is beszélve, hogy név-telefonszám-lakcím összetételeket fáradhatatlanul pásztáznak automatizmusok. Ha ezt úgy tettük közzé, hogy azt bárki/bármi láthatja, az elmentődött valahová.
Én is tettem fel vigyázatlanul olyat, ami személyes adatokat tartalmazott. Akkurátusan kisatíroztam ugyan , de a QR-kód ugyanazokat tartalmazta. Szerencsére a moderátor azt is kisatírozta.
A hozzászólás módosítva: Jan 15, 2022
(#) Omega1 hozzászólása Jan 15, 2022 2 /
 
A lényeget nem vettétek!
FELHASZNÁLÓI BEJELENTÉS!!!
Nem az illetékes szólt rám, hanem VALAKI jelentette!
"Vissza az időben"?
(#) klausz18 válasza Omega1 hozzászólására (») Jan 15, 2022 / 1
 
Nem kell mindig a rosszat feltételezni. Nagyon egyszerű oka van az ilyennek. Neked hiába szól, Te már nem tudod egy pár perc eltelte után módosítani a hozzászólásod csak moderátor, hiába szólna Neked. Neked is pontosan ugyan olyan moderálási kérelmet / bejelentést kell tenned, a saját hozzászólásodra, mint bárki másnak. Nem szükséges politikai utalásokat sem tenni, csak betartani azt, amit mindenki más is betart, és alkalmazkodni nem lázadni.
A hozzászólás módosítva: Jan 15, 2022
(#) Skori hozzászólása Jan 15, 2022 / 1
 
A legújabb játék, vagy legújabb kütyü itthon használtan vettem nemrég.
(#) sany válasza Omega1 hozzászólására (») Jan 15, 2022 /
 
Az illetetékes is javította volna a hozzászólást, egy bizonyos idő után. így csak gyorsult ennek a folyamata.
A hozzászólás módosítva: Jan 15, 2022
(#) szs válasza Omega1 hozzászólására (») Jan 15, 2022 / 3
 
Egyrészt:
-a francért ismételgeted, hogy (a te érdekedben) törölték a telefonszámot a topik nyilvános felületéről, mégha bejelentés (az is a te érdekedben) alapján is?
Másrészt:
-nem csak az van a szabályzatban, hogy ne írd ki, hanem az is, hogy a moderációt nem mazsolázgatjuk.

Rendben, hogy egyszer megjegyezted, de ne húzzuk.
(#) Gafly válasza Omega1 hozzászólására (») Jan 15, 2022 /
 
Van itt is hasonló, hogy nekiesnek egymásnak, pénzért vagy p"meresztés miatt.
Esetedben én is "feljelentettelek" volna, csak éppen nem értem rá (más dolgom is szokott lenni).

Amiért fel van irva a fejlécre mindkét dolog amit megsértettél, az pont a TE védelmed miatt van.
A hozzászólás módosítva: Jan 15, 2022
(#) sany hozzászólása Jan 15, 2022 / 2
 
Feljelentelek titeket, ha még egyszer hozzászóltok a topikhoz. De csak "divatból".
(#) Egri Frédi válasza sany hozzászólására (») Jan 15, 2022 /
 
Mennyi spicli van itt ...

Annak idején - az ellenállás alatt - nekem "légy" volt a fedőnevem. Mindenkit beköptem
(#) sany válasza Egri Frédi hozzászólására (») Jan 15, 2022 /
 
Na jól van most megvagy!
(#) Pethical válasza sany hozzászólására (») Jan 15, 2022 /
 
Jelentsük is fel, ha már vallott
(#) sany válasza Pethical hozzászólására (») Jan 15, 2022 /
 
És ha jó az ügyvédje? Akkor mi járunk rosszabbul.
(#) Pethical válasza sany hozzászólására (») Jan 15, 2022 /
 
Az ügyvédet is felnyomjuk Mindenkit.
(#) sany válasza Pethical hozzászólására (») Jan 15, 2022 /
 
Csak nem jó, mert nyomozás lesz. Akkor meg majd kiderül, hogy én mennyi ember hozzászólását felnyomtam már itt a fórumon eddig. Magam alatt vágnám a fát.
A hozzászólás módosítva: Jan 15, 2022
(#) Ge Lee hozzászólása Jan 16, 2022 /
 
Hosszú ideig tartó guglizással sem tudtam meg, mi lehet ennek a becsületes neve. Széttapostam az utolsó párat is, és fogalmam sincs hogy hol vettem őket, vagy hogy egyáltalán milyen néven keressem bárhol.
(#) antiktelefon válasza Ge Lee hozzászólására (») Jan 16, 2022 /
 
Szállodai papucs, vendégpapucs, szövetpapucs, de ez a létező legrosszabb dolog, nem tudom miért kell neked, csúszik minden felületen és kemény is.
Kínai boltok meg kirakodós árusok szoktak tartani ilyet amúgy.
A hozzászólás módosítva: Jan 16, 2022
(#) Gafly válasza Ge Lee hozzászólására (») Jan 16, 2022 /
 
(#) sargarigo válasza antiktelefon hozzászólására (») Jan 16, 2022 /
 
A szobapapucsot kihagytad
(#) szs válasza Ge Lee hozzászólására (») Jan 16, 2022 /
 
-filcpapucs, filctalpú papucs
-nemezpapucs, nemeztalpú papucs.
Interneten nehéz, mert gugli a kereskedők, nem a vásárlók barátja, juszt is ellenkező papucsokat kínál.
(A vendégpapucs szón először jót nevettem, majd bosszankodtam. Ahol nincs vendégfogadásra alkalmas helyiség, és levetetik velem a cipőmet -én ott többé nem leszek vendég. Mindannyian jobban járunk)
(#) sany válasza antiktelefon hozzászólására (») Jan 16, 2022 /
 
Lehet, hogy meleg, mármint a papucs.
(#) Ge Lee válasza antiktelefon hozzászólására (») Jan 16, 2022 /
 
Egyrészt nem az volt a kérdés hogy jó-e ez nekem vagy sem, másrészt butaságokat beszélsz, harmadrészt meg most ha nem lennék jó kedvemben akkor adnék 4db mínuszt a 4db semmit nem érő hozzászólásra. Nem csak hogy nem a legrosszabb, hanem az egyetlen jó dolog amibe bele tudom dugni telente a lábam, hogy ne fázzon a zokniban, és ne is legyen egy kemény talpú papucsban. A perzsa szőnyegen meg nem csak hogy nem csúszik, hanem néha ki is jön belőle a lábam úgy tapad rajta.
Ha az itt leírt szavak bármelyikére megtalálta volna a gugli amit keresek, akkor nyilván fel sem teszem a kérdést...
Következő: »»   3364 / 3552
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem