Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   544 / 649
(#) alex0 válasza mex hozzászólására (») Aug 5, 2022 /
 
Csúszókalapács néven találsz sokféle kivitelt.
(#) mex válasza alex0 hozzászólására (») Aug 5, 2022 /
 
Sokfélét használtam már, sokszor rögtönzött kivitelt, persze újat mindig lehet mutatni.
(#) FAZ1 válasza alex0 hozzászólására (») Aug 6, 2022 /
 
Nem érdemes vitázni a nevén, bár én csak húzókalapácsnak ismerem, de az autó-karosszéria lakatosoknál közismert szerszám. Hátulról szinte elérhetetlen horpadások kiegyengetésére.
(#) Gafly hozzászólása Aug 6, 2022 / 1
 
Elsősorban gyerekkel rendelkezőknek, folyóiratok ingyen vihetők:
- Mondo (manga) magazin, kb. 5 kg,
- Witch/Garfield, kb. 3 kg,
- Natgeo kids és egyéb "agyhegyezők", kb. 3 kg.
Csomagonként egyben, és nem postázok.
Szombaton (ez a végső határidő) elviszem a Puskásba ingyen vihetőnek, ha senkinek nem kell.
Komoly jelentkező esetében félre teszem, ha közelben van/néha útba esik, akkor esetleg el is viszem.
(#) szikorapéter válasza Gafly hozzászólására (») Aug 7, 2022 /
 
Szia, a Mondo-ra lecsapnék.
Az eljuttatását meg valamikor megoldjuk, megyek 10.-e környékén az Ázsiához úgyis.
(#) granpa válasza szikorapéter hozzászólására (») Aug 7, 2022 /
 
Ha már akkortájt nagy faluba vetemedsz, 13-a börze. Kellemest a hasznossal.
(#) nyamnyam hozzászólása Aug 7, 2022 /
 
Ingyen vihető néhány felesleges kacat , nem tudom mi jó mi nem nem volt időm tesztelgetni de ami a lénye g hogy csak egyben adom oda !! Posta megoldható !!!
(#) Gafly válasza szikorapéter hozzászólására (») Aug 7, 2022 /
 
Rendben, félre van téve (5 kg Mondo/Manga) kupac.
Többi szabad...
A hozzászólás módosítva: Aug 7, 2022
(#) elektroncso válasza nyamnyam hozzászólására (») Aug 7, 2022 /
 
Engem érdekelne postával. A költségeket természetesen állom.

Postázási módok közül melyik megoldható?
A hozzászólás módosítva: Aug 7, 2022
(#) nyamnyam válasza elektroncso hozzászólására (») Aug 7, 2022 /
 
Oké akkor a tied többit privátba !
(#) kiborg válasza kiborg hozzászólására (») Aug 7, 2022 /
 
Senki ?
A hozzászólás módosítva: Aug 7, 2022
(#) Remci válasza kiborg hozzászólására (») Aug 7, 2022 /
 
Szia!
Engem érdekelne a flex meg a dekopír, de nem tudom mikor jutok be Kecsóra.
(#) jani1987 válasza nyamnyam hozzászólására (») Aug 7, 2022 /
 
Engem is érdekelne ha nem vinnék el.
(#) Moderátor hozzászólása Aug 7, 2022
 
Kérjük, hogy a topik továbbra is maradjon meg elektronikai témájú, felajánlás - ingyen elvihető tematikánál. Nem ebben a topikban kell bográcsot hirdetni, és sarokcsiszoló karbantartásról sem értekezni.

Köszönjük!
(#) nyamnyam válasza jani1987 hozzászólására (») Aug 7, 2022 /
 
Bocs de már elvitték !
(#) nedudgi hozzászólása Aug 7, 2022 / 2
 
Elég szomorú, hogy tizenhat év alatt nem rögződött a fórumtársak tudatában, hogy ez egy (hobbi) elektronikai fórum, szigorúan betartatott szabályokkal. Emellett felhívom a figyelmet, hogy tudtommal annak nincs elvi akadálya, hogy a felajánlott elektronikai alkatrész, vagy készülék mellé, akár kötelezően elviendő egyéb holmit is felkínáljanak.
Ha valakinek annyira piszkálja a csőrét egy felajánlott szélvédő, vagy bogrács, hogy emiatt ugráltatja az amúgyis túlterhelt moderációt, akkor keressen meg egy privát üzenetben - kész vagyok bárkivel megvitatni, hogy mennyivel fontosabb a rozsdás bogrács eltávolíttatása, mint a fórum alapelvei között leszögezett szabály, ami a szlengmentes kommunikációt megköveteli.
A szabályzatnak formailag is eleget téve, ingyen elvihető négy darab bontott 16A kimegszakító, az alábbiak szerint részletezve:
2 db. XBS MCB C16
1 db. Legrand B16 (027 43)
1 db. Siemens 15-L (10A)
16A csatlakozás miatt lettek lecserélve, mert 32A-ra bővítettem a hálózatot.
Antik, Medicor digitális vérnyomásmérő, tartozik hozzá egy analóg, higanyos is. Mindkettő működőképes, bár a digitális mandzsettája feltehetőleg hibás.
Néhány Univerzum folyóirat, talán két kiló.
Legalább 8-10 kg Rádiótechnika, két éve áll a sufniban egy sitteszsákban.
Csak egyben átvehető Agárdon, vagy később egyeztetett időpontban, Újpesten. Posta, futár kizárt.
(#) ftirius válasza nedudgi hozzászólására (») Aug 7, 2022 / 1
 
Szia!
A vérnyomásmérők érdekelnének Újpesti átvétellel. Természetesen elhoznám az egész csomagot, és a többit továbbadom, akinek kell.
(#) nedudgi válasza ftirius hozzászólására (») Aug 7, 2022 / 1
 
Megnyerted. Hála Istennek, megmenekülnek a hulladékudvartól.
(#) klenósanyi hozzászólása Aug 8, 2022 /
 
Nagykátáról elvihető három garnitúra bontott trafóvas, cséve és a szerelvények. Adatok a képen.
(#) ha6qt válasza klenósanyi hozzászólására (») Aug 9, 2022 / 1
 
Mielőtt kukába dobom, ingyen elvihető 8db használt NGK gyújtógyertya. Típus a képen.
Holnap estig vihető a Bp. Margit-híd budai hídfőtől. Nem tudom félretenni, nem postázom
A hozzászólás módosítva: Aug 9, 2022
(#) ha6qt válasza ha6qt hozzászólására (») Aug 9, 2022 /
 
Sanyi, bocsánat, hogy választ nyomtam a posztodra, ez egy új poszt akart lenni.
(#) Lánglurkó hozzászólása Aug 10, 2022 /
 
Sziasztok!

Bluetooth képes, FM rádiós hangfal. Működik, de aksija és a távirányítója nincs.
Mérete 70*46*38, ebből kifolyólag posta nincs. Helyileg Üllőn van, de Pestre Köki környékére el tudom sállítani.
(#) robis01 válasza Lánglurkó hozzászólására (») Aug 10, 2022 /
 
Hello!

És mikor jársz arra? Én csak hétfőn tudok arra menni. Ha addig nem viszik el szívesen átveszem.
Üdv Robi
(#) robis01 hozzászólása Aug 10, 2022 /
 
Bocsi, de a sietségben lemaradt. Kökinél mikor jársz?
(#) Lánglurkó válasza robis01 hozzászólására (») Aug 10, 2022 /
 
Írok privit
(#) holyamoke2045 válasza Lánglurkó hozzászólására (») Aug 10, 2022 /
 
Szia. Ha marad, engem érdekelne. Köszönöm.
István
(#) antiktelefon hozzászólása Aug 11, 2022 /
 
Bp-n a déli környékéről Sony D101 hifi elvihető.
Oldallapjai és lemezjátszója nincs meg (így volt betéve polcra, mert nem fért el) és némi por is jár hozzá, de a rádiója jóféle, a végfoka is szépen szól, potik ok és a deck része is ment, most már a szíjat nem mondanám biztosra jó. CD részt nem használtam, de nem rémlik rossz.
Műhelybe minőségi zajkeltőnek elég jó.
Nincs összebarmolva, előlapja is szép, de annyi cuccom van, én már nem csinálok hozzá dobozt, van 4 másik minimum, ami komplett.
A hozzászólás módosítva: Aug 11, 2022

sony.png
    
(#) afp hozzászólása Aug 11, 2022 /
 
Budapest XVIII. kerületből ingyen elvihető könyvek:

Dr. Helm László (főszerkesztő): A szabályozástechnika kézikönyve (1970), 1199 oldal,
D. Hofmann: Az ipari méréstechnika (1982), 520 oldal;

Csak személyes átvét nálam, vagy a Puskás börzén.
A hozzászólás módosítva: Aug 11, 2022
(#) antiktelefon válasza antiktelefon hozzászólására (») Aug 12, 2022 /
 
Ez egy elég komoly kis erősítő, nem minihifi tudású, senkinek nem kell, vagy csak le kell fotózzam mindenképpen?
További cuccok.
Minden kategóriából több és jobb dolgok lesznek hozzárakva, csak éppen ami előkerült, azt fotóztam.
*DVR működik, de jelszó elveszett, valahol van mégegy, ha megtalálom adom hozzá
*12V 36W szerelhető trafó, adok hozzá még egy halom dugasztápot
*Logitech 2.1 láda erősítője kábelével
*Osram autós lámpa cuccok, azóta találtam még belőle, részben működik vagy rosszul volt bekötve
*Philips designlámpa bordája, egyedi lámpához pl, szép súlya van és jól hűt 30W -os ledet is.
*Mindenféle villanyszerelési apróságok, dugvillák, kismegszakítók, szerelvények stb van még bőven
*Zacskós alkatrészek, a képen pont egy halom led van, de ennél sokkal több különböző zacskós bontott alkatrész van
*Külső hdd esélyes haldoklik, ha valaki akar szórakozni vele, nem dobom ki
*24V-os akkutöltő, nem próbáltam
*valami bicikli alkatrész, antenna cuccok
*nincs fotózva, de bontandó panelekből mindenféle, majd selejtezek még
(*3db haldokló 7-9Ah UPS akku, ha valaki kocsival van és felélesztené vagy szokott akkut leadni kilóra)
Minden Bp-n személyesen a délinél van, ami nem kell senkinek, kidobom hamarosan, mert nagyon fogy a helyem. Ha valami nem néz ki túl jól, akkor is érdemes ránézni, mert ahogy kerülnek elő dolgok és nincs hova raknom, kerül a kupachoz.
(#) dB_Thunder válasza antiktelefon hozzászólására (») Aug 12, 2022 /
 
Idézet:
„csak le kell fotózzam mindenképpen?”

Csak lefotózhatnád!
Lehet hogy BT füles mellé jó lenne!
Következő: »»   544 / 649
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem