Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   558 / 648
(#) csurgay válasza Márk hozzászólására (») Nov 27, 2022 /
 
Jogos, bocsi. Szóval elmennék a motyóért, köszönettel!
(#) Márk válasza Márk hozzászólására (») Nov 27, 2022 / 1
 
Sziasztok!

Csurgay fórumtárs elvitte a felajánlott tárgyakat.
(#) 444Tibi hozzászólása Nov 28, 2022 /
 
Nem pont elektronika de talán nem nagyon off.

Valakinek érdekes lehet kb. 1000darab gyári dvd lemez, gyári tokba, sok még bontatlan.
Full vegyes, külföldi, magyar, mese, akció, vígjáték stb. stb.
3 nagy kartondobozba van, összesen 60-70 kilóra saccolom úgyhogy mindenképp személyes autós átvétel Pest megye Csömör településen.
(#) 444Tibi válasza 444Tibi hozzászólására (») Nov 28, 2022 /
 
Elkelt.
(#) xxxyyy hozzászólása Nov 28, 2022 /
 
Másodikként jelentkeznék...
(#) FAZ1 hozzászólása Nov 29, 2022 /
 
Felajánlanék alig használt vagy teljesen új kompakt fénycsöveket.
Aki még foglalkozik egyáltalán ilyesfajta világítással.
(#) lazsi válasza 444Tibi hozzászólására (») Nov 29, 2022 / 5
 
Egy dolgot nem értek...
Nem írtad, hogy máshol is felajánlottad, pedig azt úgy illik, ha ez a helyzet. (Alapvetően nem gond, ha máshol is hirdeted, de jó itt is tudni róla...)
Itt viszont még senki sem jelentkezett rá xxxyyy előtt...

Értem, hogy valakinek annyira fontos 70 kiló DVD, hogy privátban ír neked, de legalább az üzenet elküldése után írjon ide (is), hogy látható legyen a jelentkezése.
Idézet:
„Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!”

(#) janir18 válasza lazsi hozzászólására (») Nov 29, 2022 /
 
Hello!
Ilyenkor is eszembe jut nagyérdemű Mucsi művész úr aranyköpése, "Felhígult a vendéglátóipar". Sajnos annyi mindent bele lehet érteni, mivé lett ez a világ. Mindegy .....
Üdv Jani
(#) Gyula10 válasza lazsi hozzászólására (») Nov 29, 2022 /
 
A facebook-on azonnal lecsaptak rá! Ennyi!
Egyébként egyetértek veled!
Üdv!
(#) Gafly válasza Gyula10 hozzászólására (») Nov 29, 2022 / 3
 
Lazsi sem arra panaszkodott, hogy a Facebook-ra is feltette a kolléga, ami nem tilos és sárgával a topic elején ki sincs külön tételként emelve hogy azt nem lehet. Csak azt sérelmezte, hogy illett volna megemlíteni, mert akkor esetleg jobban csipkedi magát akinek kell. Nem vár estig megkérdezni az asszonyt hogy mit szólna még fél mázsa kacathoz a nappaliban, stb.
Szóval nincsen itten semmi dráma...
(#) Gyula10 válasza Gafly hozzászólására (») Nov 29, 2022 /
 
Azért olvasd el Lazsi hozzászólását: "Nem írtad, hogy máshol is felajánlottad, pedig az úgy illik ...." A máshol az lehet facebook is pl..

Ha, hirdetek beleírom, hogy máshol is árulom! Ez természetes! Ezt hiányolta!
Üdv!
(#) ftirius hozzászólása Nov 29, 2022 /
 
Kicsit megégett magnetron vihető a 15. kerből.
Elvileg működött még, én nem próbáltam.
(#) 444Tibi válasza Gyula10 hozzászólására (») Nov 29, 2022 / 1
 
Ebben igaza is van, elnézést hogy nem írtam le hogy máshol is hirdetem.
(#) csurgay válasza ftirius hozzászólására (») Nov 29, 2022 /
 
Ha nem sajnálod, hogy mi szétszedjük és nem építjük vissza, akkor szívesen elugrom érte.
(#) Gafly válasza ftirius hozzászólására (») Nov 29, 2022 /
 
Kupakot elvileg lehet venni tizes csomagban Kínából (multkor már adtam linket), ha csak ennyi baja van.

Ha pár hónapig másnak nem kell, és jársz erre, akkor bedobhatod. Akkor lesz belőle demonstrációs/oktató eszköz.

De csurgay már viszi.
A hozzászólás módosítva: Nov 29, 2022
(#) nyamnyam hozzászólása Nov 29, 2022 /
 
Sziasztok

Kidobásra van ítélve néhány dolog de ha valaki lát benne fantáziát elviheti !!
(#) sucuka válasza nyamnyam hozzászólására (») Nov 29, 2022 /
 
Szia,

Az az egér, és a többi cucc alatt a Sony feliratú kütyü érdekelne. Mi az a Sony? Személyesen nem tudnék érte menni, de szívesen fizetek szállítást.

Köszi
(#) nyamnyam válasza sucuka hozzászólására (») Nov 29, 2022 /
 
Az egy kazettás magnó vagy mi amit hordozni is lehet nem jut a neve eszembe , persze a postát is megbeszélhetjük !
(#) nyamnyam válasza kaqkk hozzászólására (») Nov 29, 2022 /
 
Az az csak nem ugrott be !
(#) kaqkk válasza nyamnyam hozzászólására (») Nov 29, 2022 /
 
Walkman
(#) antiktelefon válasza nyamnyam hozzászólására (») Nov 29, 2022 /
 
Üdv, a piros hyperx egy halott ssd? Ha igen mit tudni róla?
(#) nyamnyam válasza antiktelefon hozzászólására (») Nov 29, 2022 /
 
Nem halott látja a gép de érdekesen viselkedik ha ráírok valamit azt elfogadja meg is lehet nyitni mondjuk egy kép de ha becsukod és újból kinyitod már nincs ott semmi , de van valami program rajta amit nem lehet letörölni méh alacsony szintű formázással sem
(#) antiktelefon válasza nyamnyam hozzászólására (») Nov 29, 2022 /
 
Hmm, mi a típusa? Illetve valaki jár nálad, aki Bpre jár/esetleg levélben el tudod küldeni?
(#) nyamnyam válasza antiktelefon hozzászólására (») Nov 29, 2022 /
 
Ne haragudj de nem aprózom el vagy viszi valaki az egészet mert csak megint itt marad a felesleges holmi ha esetleg nem viszi el valaki az egészet egyben akkor a kidobás napján kiszedem neked és elküldöm !
(#) Gafly válasza nyamnyam hozzászólására (») Nov 29, 2022 /
 
Granpa hazafelé ha elhozza, akkor tovább osztjuk.
Ha nem hozza el, akkor nem osztjuk tovább.
(#) nyamnyam válasza Gafly hozzászólására (») Nov 29, 2022 /
 
Oké beszéljétek meg vele úgyis azt mondta múltkor hogy eljön egy nyomtatóért is csak nem ért ide !
(#) antiktelefon válasza nyamnyam hozzászólására (») Nov 29, 2022 /
 
Ha menne arra megköszönöm ha odaadod neki, addig ha megint fotózol dolgokat esélyes.ő is vihet majd innen is. Jöhetne más is belőle, de ez ami hasznos lenne rögtön.
(#) nyamnyam válasza antiktelefon hozzászólására (») Nov 29, 2022 /
 
Oké rendben !
(#) img válasza nyamnyam hozzászólására (») Nov 29, 2022 /
 
Ha Foxposttal el tudod küldeni Budapestre akkor bevállalom az egészet aztán sucuka meg antikteló megkapja belőle amit szeretne, mert ismerem mindkettejüket személyesen.

Sony kazettás magnó = Walkman?
(#) sucuka válasza nyamnyam hozzászólására (») Nov 29, 2022 / 1
 
Rendben, akkor én ezt a kettőt kérem szépen, ha elküldöd. Én vidékiként nehezen tudnék a "továbbosztósdiban" részt venni, csak ugyanígy postázós módszerrel.

Írok privátot.
Köszi
Következő: »»   558 / 648
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem