Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   559 / 647
(#) Gafly válasza nyamnyam hozzászólására (») Nov 29, 2022 /
 
Idézet:
„úgyis azt mondta múltkor hogy eljön egy nyomtatóért is csak nem ért ide”

Szerintem ezen már régen átszáguldott az emlékezet odvas foga.
(#) ftirius válasza csurgay hozzászólására (») Nov 29, 2022 /
 
Gyere!
(#) mnyugger válasza Gafly hozzászólására (») Nov 30, 2022 /
 
Nekem van működő. Elteszem neked.
(#) FAZ1 hozzászólása Nov 30, 2022 /
 
Ingyen elvihető - valami riasztó ki-be kapcsoló, vagy programozó lehet. Hogy működik-e nem tudom.
(#) lazsi válasza Gyula10 hozzászólására (») Nov 30, 2022 /
 
Tök jó, hogy Gafly-val mindketten ugyanazt írtátok...
(#) Gyula10 válasza lazsi hozzászólására (») Nov 30, 2022 /
 
Ráadásul egyet is értettem veled! Remélem nem probléma?
Üdv!
(#) vision61 válasza FAZ1 hozzászólására (») Nov 30, 2022 /
 
Szia!

Ha esetleg csomagküldést is vállalsz, akkor szeretném elkérni. Természetesen utalom a költséget.
(#) FAZ1 válasza vision61 hozzászólására (») Nov 30, 2022 /
 
Nem igazán ...
(#) Alex555 válasza FAZ1 hozzászólására (») Nov 30, 2022 /
 
Szia !

Szeretném kérni.
(#) xxxyyy válasza FAZ1 hozzászólására (») Nov 30, 2022 /
 
Jelentkeznék másodiknak.
(Sok dolgot fogok postázni mostanában, nem lenne túl nagy macera nekem elmenni érte és elpostázni Vision61-nek)
(#) bitmixer hozzászólása Dec 1, 2022 /
 
Egy kupac hálózati kütymüty + 1 antennaerősítő elvihető Bp. 17.-ből. Van benne egy csomó
kábel, vezeték, roncs fénycsőtartozékok, kapcsolók, dugók, stb...
Aki eljön érte, az csemegézhet további temérdek apróságból, amiket nincs erőm mind listázni. Cserébe elfogadok földelt lengő aljzatot, de nem feltétel.
(#) Electronix hozzászólása Dec 1, 2022 /
 
Márkóról/Veszprémből elvihető az alábbi régi LCD TV, illetve egy kis HP usbs hangszóró. Előbbi elvileg működik, kérésre kipróbálhatom (nem tudom mivel meghajtani, csak bekapcsolni), utóbbi biztosan nem.

Postázni ér, ha találok dobozt. Kelenföld környékén is át tudom adni egyeztetés alapján.
(#) lefituta válasza Electronix hozzászólására (») Dec 1, 2022 /
 
Ha működik a tv, szívesen elfogadom.
(#) img válasza Electronix hozzászólására (») Dec 1, 2022 /
 
Az USB-s hangszórót köszönettel elfogadnám, Kelenföldön át tudom venni.

Típusszámot tudnál hozzá mondani? Ha USB-ről játszik zenét, akkor örülök neki, ha csak a tápot kapja onnan, akkor inkább átengedem másnak a lehetőséget.
A hozzászólás módosítva: Dec 1, 2022
(#) Töröcsik Tibor válasza Electronix hozzászólására (») Dec 1, 2022 /
 
Szia!Ha esetleg img-nek nem felelne meg,akkor jelentkeznék!
Köszi!
(#) img válasza Töröcsik Tibor hozzászólására (») Dec 1, 2022 /
 
Tudod mit: legyen inkább a tiéd mert eszembe jutott, hogy van még pár vezetékes hangszóróm amiket nem is használok, ha megtalálom őket meghirdetem itt.
(#) Electronix válasza img hozzászólására (») Dec 1, 2022 /
 
Sajnos csak tápot kap USB-ről Csatoltam róla egy képet. De nem működik, hiába szép csilli-villi.

Minden elkelt akkor, privátban megbeszéljük a többit.
(#) img válasza Electronix hozzászólására (») Dec 1, 2022 /
 
Oké, akkor Töröcsik Tibor a nyertes: "ha megnyerte, hadd vigye"!
(#) Töröcsik Tibor válasza Electronix hozzászólására (») Dec 1, 2022 / 1
 
Írok....hangszórók is majd érdekelnek ha felrakod,sasolom....himemade hangosítást tervezek a műhelybe,filagoriába....majd látom miből mit hozok ki.Barkács szellem a lényeg!
(#) Alex555 válasza xxxyyy hozzászólására (») Dec 1, 2022 /
 
Szia !

Átadom a lehetőséget , én is azért jelentkeztem rá ,hogy vision61-nek tovább küldjem ...
A hozzászólás módosítva: Dec 1, 2022
(#) img válasza Töröcsik Tibor hozzászólására (») Dec 2, 2022 /
 
Ne várj tőlük sokat, mert csak 3 W-os Genius PC hangszórók, ráadásul minimum egy poti tisztítással kell kezdeni, mert nagyon recsegnek (de legalább a kábeleik nincsenek megtörve).
(#) lefituta válasza Electronix hozzászólására (») Dec 2, 2022 /
 
Szia! A Tv-t Kelenföldön tudom átvenni, ahogy írtad! Köszönet érte!
(#) xxxyyy válasza Alex555 hozzászólására (») Dec 2, 2022 /
 
Ok, intézem.
(#) erikabanhidi hozzászólása Dec 3, 2022 /
 
Ingyen elvihető 1db hibás Western Digital Caviar Green WD20EZRX -2TB-os PC 3,5 HDD

Főbb adatai:

Kapacitás: 2 TB
Fordulatszám: 7200 rpm
Cache mérete: 64 MB
Maximális adatátviteli sebesség: 6 Gbit/s
Csatlakozó: SATA3
Méret:Átmérő-3,5 inch

Posta, van:

MPL automatában: 995,-Ft
Postán maradó (csomag): 1600,-Ft
Házhoz: 1 790,-Ft
A hozzászólás módosítva: Dec 3, 2022
(#) img válasza erikabanhidi hozzászólására (») Dec 3, 2022 /
 
Foxposttal el tudod küldeni? Köszönettel venném. Egyébként mi a baja, hogy megválsz tőle?

Szerk.: Ja már látom: meg lett bontva. A másik oldaláról nincs fotó, legalább az elektronikája ép?
A hozzászólás módosítva: Dec 3, 2022
(#) erikabanhidi válasza img hozzászólására (») Dec 3, 2022 /
 
Nem tölt be, és hibát ír ki....Foxpost nincs, az az tőlem messze van...
(#) img válasza erikabanhidi hozzászólására (») Dec 3, 2022 2 / 6
 
Értem, köszönöm. Arról tudsz valamit, hogy ki feszegette szét és miért? Mert ha előtte nem töltött be és hibát írt, akkor ez után már biztosan nem fog.

Jelen állapotában nekem a postaköltséget sem éri meg, átadom másnak a lehetőséget (mondom ezt úgy, hogy adatmentéssel foglalkozom, de még donornak sem ér annyit).

Vidd el az elektronikus veszélyes hulladékok lerakóhelyére, mert jelen állapotában oda való. Ha szerencséd van, akkor nem kell fizetned, hogy ott hagyhasd.
(#) jani1987 hozzászólása Dec 3, 2022 /
 
Leégett Samsung SC43U0 porszívó elektronika vihető donornak vagy bármi másnak. BTA416Y van benne ha jól látom. Ugyanitt a többi része is törés vagy más hiba miatt. Szeretjük a gyümölcsöt.
A hozzászólás módosítva: Dec 3, 2022
(#) antiktelefon válasza jani1987 hozzászólására (») Dec 3, 2022 /
 
Ha pár hónapot vársz, lomtalanításon mindig vannak ilyen porszívók, lesz motor bele. De az is lehet teljes hibátlan porszívó is
(#) FAZ1 válasza tufatofu hozzászólására (») Dec 4, 2022 / 6
 
Na, az aztán eleve egy jó nagy vicc, hogy a hulladékudvarban fizetni kelljen azért, hogy az elektronikai hulladékot ott hagyhasd.
Én egyszer vittem el egy-két félig kibelezett elektronikát - számítógépház, üres TV doboz, stb. - amit persze nem is akartak bevenni, mert hogy az "nem teljes".
Vagy - ott van minderre a legklasszikusabb esetünk, a használt autógumi. Amikor megveszed, az árában már eleve benne van valami környezetvédelmi termékdíj, amit persze az árban kifizettetnek veled. Aztán amikor elkopik és vinnéd leadni hulladékba, már eleve nem is minden kerületben veszik át (fővárosi viszonylatban nézve), ahol pedig egyáltalán méltóztatnak átvenni, ott fizetni kell érte, mert hogy a gumi állítólag veszélyes hulladék!
Na persze!
Hogy mitől veszélyes, máig nem tudom?
Talán annyira veszélyes, mint pl. a pala cserepek, vagy az eternit tetőfedő hullámlapok, mivel állítólag azbeszt van bennük. Naés akkor mi van?
Alapjában véve - egyáltalán nem kell megenni.

Bezzeg az autóguminál sokkal veszélyesebb ólomtartalmú autó-akkumulátor! Arra rögtön úgy "lecsapnak mint gyöngytyúk a takonyra" ...

Magyarországon bizony - elég érdekesen értelmezik magát az egész környezet-védelmet.
Következő: »»   559 / 647
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem