Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   417 / 429
(#) Massawa válasza PEXESO hozzászólására (») Dec 27, 2022 / 4
 
Amilyen kapcsolokat viszont én raktam be képpel. ( péntek este 20:00) azok jobban illenek a breadboardba, mint az IC-k vagy potik, te mégis teljesen feleslegesen kommentáltad, és csináltad itt a jelenetet, és még te jössz itt segitö embereket kioktatni.
( lásd tbaráth kolléga irását is).
(#) xxxyyy válasza PEXESO hozzászólására (») Dec 27, 2022 / 3
 
Mielőtt páros lábbal beleszállsz valakibe nem ártana belekukkantani a profiljába amennyiben nem ismerős számodra a neve. Elképzelhető, hogy még neked is leesne az alapján, hogy esetleg egy nálad sokkal tapasztaltabb ember vette a fáradságot a válaszadásra, segítő szándékkal.
(#) Baxi hozzászólása Dec 29, 2022 /
 
Sziasztok!
Kocsiba használt bt audio modult szeretnék használni. S itt jönne a kérdés hogy létezik galvanikusan levalasztot valamilyen dc-dc konverter ami 12V-ról 5V-ot állít elő?
Segítséget, válaszokat előre is köszönöm.
(#) Bakman válasza Baxi hozzászólására (») Dec 29, 2022 / 1
 
Jóval több is, mint gondolod. Pl. TEL 5-1211, TEL 8-2411WI, TEN 3-1211, TEN 3-2411WIN stb. Ezek csak a Traco Power gyártmányúak.

szerk.:
Link lemaradt: Bővebben: Link.
A hozzászólás módosítva: Dec 29, 2022
(#) Baxi válasza Bakman hozzászólására (») Dec 29, 2022 /
 
Köszönöm!
(#) PEXESO válasza Massawa hozzászólására (») Dec 29, 2022 /
 
Ha nem vetted volna észre,én csak a te hozzászólásodra reagáltam és nem a többiekére ezért megkérlek,hogy ne befolyásold ellenem a többi hozzászólót.A válaszom semmivel nem volt sértőbb stílusú mint a te hozzászólásod.A többieknek pedig megköszöntem a segítségét már a te kommented előtt.Elhiszem,hogy nagy szakember vagy de ez nem jogosít fel ilyen stílusban kioktatni valakit.
(#) jimmi12 válasza tbarath hozzászólására (») Dec 31, 2022 /
 
Köszönöm, ez legalább annyiban segít, hogy már tudom mit keressek, az oldal alapján az IC típusa LN2516, nem lesz egyszerű beszerezni, de egy próbát megér.
(#) erbe hozzászólása Jan 4, 2023 /
 
Régebbi, főképpen olcsóbb kisgépeken gyakori volt, hogy a szénkefetartóhoz menő vezeték bronz spirálból készült gyűrűben végződött és az adta át az áramot. Biztos rosszul fogalmazom meg a kereső kifejezést, de nem találok ilyent sehol. Tanulóként tekertem néhányat, de ott volt hozzávaló bronzhuzal.
Szomorú, hogy ilyen megbízhatatlan megoldást még ma is használnak. Kikeményedett a bronz és törik.
(#) attila1 hozzászólása Jan 7, 2023 /
 
Sziasztok! Ledes falióra,órát,dátumot,hőmérsékletet mutat.Most annyiban más a helyzet,hogy némelyik karakter nem megy,illetve értelmezhetetlen a kijelzése. Szétszedve egy TG4905 a meghajtója. Átforrasztottam,nem javult.Hol tudnék beszerezni ilyen ic-t? Alin nem találtam,ebay sem segített.Valami taobao oldalon találtam,de a posta horror áron lenne. Ki is dobhatnám,de sajnálnám...
(#) erbe válasza erbe hozzászólására (») Jan 8, 2023 /
 
Szerencsére volt annyi hely a kefetartó mellett, hogy a ráforrasztott vezetéket be tudtam húzni. Megoldva.
(#) Gafly hozzászólása Jan 15, 2023 /
 
Vas huzalból készült, szinterelt, egymás tetejére rakható, egyik oldalán kifelé ferde, rácsos kosarat, amibe a százforintos boltban a vackokat teszik ki (meg otthon a kamrába a zöldséget, stb.), hogy hívják hivatalosan és hol árulják?
A "fém kosár" keresésre van leginkább találat a neten, de az bicikli kormányra akasztható...
(#) antikzsolt válasza Gafly hozzászólására (») Jan 15, 2023 /
 
Bővebben: Link

Bővebben: Link

Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Jan 15, 2023
(#) Gafly válasza antikzsolt hozzászólására (») Jan 15, 2023 / 1
 
Ilyesmikre gondoltam, köszönöm.
(#) zaza99 hozzászólása Jan 15, 2023 /
 
Sziasztok!
EP1-B3G1 relét keresek.

EP1-B3G1.jpg
    
(#) btamas81 hozzászólása Jan 16, 2023 /
 
Sziasztok!
LB 1405 keresek. Nem tudja valaki hol lehet kapni vagy mivel lehetne helyettesíteni?
Vagy elfekvőbe valakinél a fiókba?
Rádiónak a térerő mérőjébe kellene.
(#) bbb hozzászólása Jan 24, 2023 /
 
Sziasztok!

Három alkatrész magyar, lehetőleg pesti beszerzési forrását keresem.
104-PR hőkapcsoló
HR-AMR-K relé
GSK 805 csatlakozó

Ha helyettesítőt tudnátok mondani, az is segítene.
(#) Bubunci hozzászólása Jan 24, 2023 /
 
Sziasztok!

Sajnos elfüstölt egy A1SHB kódjelű MOS FEt-em egy bluetooth-os hangszóróban és nem nagyon tudom hol kaphatnék ilyent Magyarországon, vagy belátható időn belüli érkezéssel olcsón, külföldről.
Annak is örülnék, ha esetleg valmit tudnátok javasolni helyette, ami a paraméterek alapján bírná a kapcsolást.
Csatoltam az adatlapját!

Köszi a segítésget előre is.
Edmond
(#) Udvari Zsombor válasza Bubunci hozzászólására (») Jan 25, 2023 /
 
Előtte megnézted azt a hangszórót, hogy épen maradt-e a többi alkatrész? Előbb győződj meg arról, hogy nem-e hibás cucchoz akartad volna rendelni az alkatrészt.
(#) Bubunci válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Jan 25, 2023 /
 
Szia Zosmbor!
Köszönöm a hozzászólást. A hangszóró így is működik, csak néha nem azt csinálja, amit kell... (pl rádió csatorna keresésre átugrik bluetooth vevőre...) Pontosan nem néztem meg, milyen részt érint a hiba, csak úgy hobbi szinten szeretném cserélni, hátha tudok neki adni még néhány évet és nem kell szennyezzem vele a környezetet... A 18650-es aksi is már igen csak elfáradt, lehet, hogy az okozhatta a balesetet.
(#) bbb válasza bbb hozzászólására (») Jan 26, 2023 /
 
Úgy néz ki, hogy a probléma kezd megoldódni, de nem egyszerű...
A 104-PR külföldről 9000+szállítás körül lenne, árwillnél van 106-P30, amihez kicsit faragni kell, de legalább van és csak 3000Ft.
A HR-AMR-K relé eBay lehetne, de a lomexben találtam helyettesítőt [ 42-17-15 ].
A csatlakozó már keményebb falat, ahogy nézem kb. beszerezhetetlen, valami más fajtát kell majd oda találnom
(#) bbb válasza bbb hozzászólására (») Jan 26, 2023 /
 
A legjobb, hogy a csatlakozóról mindössze egy katalógusbeli adat van, hogy 10mm a lábtávolsága: 37. oldal
(#) bbb válasza bbb hozzászólására (») Jan 26, 2023 /
 
Esetleg a képen láthatóhoz hasonló 10mm-es lábkiosztású csatival találkozott már valaki itthoni kereskedőnél?
(#) xxxyyy válasza bbb hozzászólására (») Jan 26, 2023 /
 
(#) bbb válasza xxxyyy hozzászólására (») Jan 26, 2023 /
 
Köszi! Már csak azt kell kiderítenem, hogy ez vajon a képen szereplő változatok közül melyik lehet
(#) xxxyyy válasza bbb hozzászólására (») Jan 26, 2023 /
 
Szerintem a 3 pólusú.

MT21_-10.pdf
    
(#) bbb válasza xxxyyy hozzászólására (») Jan 27, 2023 /
 
Ilyen az én szerencsém... Az összest elvitték, és a soselectronicnál is 0 a raktárkészlet.
(#) xxxyyy válasza bbb hozzászólására (») Jan 27, 2023 /
 
Gondolom ezt már láttad, ha csak pár db kell akkor dupla áron:
https://www.nemethelektronika.hu/termekkereso?search=MT213%2010&...lwords
(#) bbb válasza xxxyyy hozzászólására (») Jan 27, 2023 /
 
Igen, láttam, csak Pápa nagyon nem itt van... Na meg össze kell szednem egyéb "sallangot", hogy a minimum értékhatárt elérjem. Ez van, köszi.
A hozzászólás módosítva: Jan 27, 2023
(#) Monster02 válasza bbb hozzászólására (») Jan 27, 2023 /
 
Szia!
Konkrétan hány pólusú kell és hány darab ?
(#) Monster02 válasza bbb hozzászólására (») Jan 27, 2023 /
 
Nekem ilyenem van
Következő: »»   417 / 429
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem