Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Alternativ HE találkozó(k)
Puskás (Kőrösi Csoma Rádiós) börzék időpontjai: Bővebben: Link

Mostanában aktuális:
Balatongyöröki találkozó, Balatongyörök-Becehegy, Vadrózsa u. 17., 2026. május 15-16-17. (péntek-szombat-vasárnap)

Korábbi:
» VIII. Viharsarki Hobbi Elektronika Találkozó, 2025. június 14 (szombat), Békéscsaba
Lapozás: OK   283 / 284
(#) jani1987 válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Jún 13, 2026 /
 
Györökön már mondtam neked, hogy ne szellemként mászkálj közöttünk hanem tessék beszélgetni.
(#) Udvari Zsombor válasza jani1987 hozzászólására (») Jún 13, 2026 /
 
Én még nem ismerlek fel titeket kinézetről, végül egyikőtökkel se találkoztam a börze alatt.
(#) uniman válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Jún 13, 2026 /
 
Ezért kellett volna valami különleges ismertetőjelet viselned...mint pl. egy kis vajat a bal füled mögött.
Én egy fehér térköves baseball sapk@ alá bújtam....
(#) Gafly válasza uniman hozzászólására (») Jún 13, 2026 /
 
Az úgy működik, hogy ha meglátod a Zsomit, nekifutásból teljes erővel rácsapsz a sódarjára.
Amikor megfordul, hogy "HE?", akkor átöleled, és mindkét orcájára kap egy puszit.

Közismert fórumos nóta:
Zúg a kapa
Száll a zeke
Dolgozunk mi HEHEHE
(#) kaqkk válasza uniman hozzászólására (») Jún 13, 2026 /
 
Fehér rózsa a gomblukban . Első randin is működik ....
(#) Gafly válasza kaqkk hozzászólására (») Jún 13, 2026 /
 
Nekem van HE pólóm, és szatyrom is.
Igazándiból Te meg nem jelensz meg, bármit is szervezek.
(#) kaqkk válasza Gafly hozzászólására (») Jún 13, 2026 / 1
 
Csabán találkozunk jövőre . KMB team -es póló lesz rajtam ....
A hozzászólás módosítva: Jún 13, 2026
(#) Udvari Zsombor válasza uniman hozzászólására (») Jún 14, 2026 / 2
 
Nem hiszitek el, hogy (többek között) mit sikerült vennem! "Sony Watchman" lapos képcsöves hordozható szürkeárnyalatos tévé rádióval és video bemenettel! Tökéletesen működik, bár jelet csak otthon fogok tudni adni neki, hogy a képét is láthassam.
(Fotón nyíllal jelölve.)
(#) sany válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Jún 14, 2026 /
 
Gratula szép "fogás".
(#) uniman válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Jún 14, 2026 / 2
 
Ilyesmi "lelet" (is) van a padlásomon...csak ez "nagyképernyős" WatchCam FDM-404.
A hozzászólás módosítva: Jún 14, 2026
(#) Gafly válasza uniman hozzászólására (») Jún 14, 2026 /
 
Ilyen képcsövem van, szoktak is rácsodálkozni akik még rendes CRT-t sem láttak.
Az a szabvány válasz, hogy ez egy falra szerelhető kaputelefonból van, és azért ilyen, mert nagyon hülyén néz ki, ha a képcső nyaka átlóg a hálószobába.
(#) szs válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Jún 14, 2026 /
 
Igen. Ez is csak programajánlas volt, nem "hobbielektronika-találkozó".
Ha az lett volna, akkor összebeszélés, X órakor talalkozunk, és együtt megyünk be. És akkor tök jól megtudhattunk volna olyasmiket is, amiről fogalmunk sincs. "Ezmiez? Ez az, hogy..."
De erről nem volt szó, tehát egyetlen percig gondoltam az odamenésről, aztán már nem.
Leginkább itt (e témában) találkozót kéne szervezni, nem olyan programot, ahol nem is akarunk egymással találkozni.
(#) Gafly válasza szs hozzászólására (») Jún 14, 2026 /
 
Szombati BUARABUn erősen gondolkodom.
Nagy és szabad tér, elvileg kipakolás a fűre, talán Nikit is látom.
(#) ha4023 válasza Gafly hozzászólására (») Jún 15, 2026 /
 
Elviekben szombaton tervezek a Burabun ott lenni, ha nem mondanak esőt.
(#) mnyugger válasza ha4023 hozzászólására (») Jún 15, 2026 /
 
Nem lesz.
(#) Gafly válasza mnyugger hozzászólására (») Jún 15, 2026 /
 
Ebben az esetben a BURABU-ról némi takarmányozás után (az idén is) átslattyogok az aeróparkba, ha jön még valaki "bandázni" akkor beöltözök HE ruciba. Mondjuk nincs a tervek között végig maradni, de ha esik, akkor elmenni sem. Egyébként nagy buli.
(#) Udvari Zsombor válasza jani1987 hozzászólására (») Szo, 16:24 /
 
Nem tududom, hogy meikőtöktől kaptam ingyen elvihetőbe a hordozható DVD lejátszót a találkozón, de...
Eleinte nem pörgette a lemezt és nem is próbált olvasni, viszont szétszedést és összerakást követően életre kelt, szépen lejátszik, bár lehet, hogy a fej szalagkábelével lehet valami, mert képes "ledobni a gépszíjat" és ilyenkor ismét "döglött tüneteket" színlel. De a lényeg az, hogy elkezdett működni, aminek örülök.
(#) jani1987 válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Szo, 19:27 /
 
Tőlem biztos nem.
(#) Gafly válasza Gafly hozzászólására (») Szo, 21:37 /
 
BURABU megvolt, némi HE ismerőssel és lapocka simogatással (köszönjük elektroncso).
Múzeumok éjszakája csak délután lett, szerintem ott HE csak én voltam.
Azért az audiofil dobhárhártyámat bizsergette.
(#) elektroncso válasza Gafly hozzászólására (») Szo, 22:24 / 1
 
Miután elbúcsúztál én még meghallgattam HA7WEN előadását a kisműhold fejlesztésükről, nagyon érdekes dolgok hangzottak el.
Sajnos felhozatalban elég szegényes volt idén a BURABU, vagy már csak nekem van itthon túl sok mindenem??
(#) Udvari Zsombor válasza jani1987 hozzászólására (») Vas, 12:21 /
 
Mivel nem jegyeztem meg, hogy ki ajánlotta fel, így arra a találkozóra próbáltam "válaszolni".
(#) david10 hozzászólása Vas, 12:59 /
 

Találkozók július-augusztus környékén

Sziasztok,
Lesznek-e találkozók július-augusztus környékén vagy a komolyabb dolgok már lezajlottak?
A hozzászólás módosítva: Vas, 13:00
(#) rectamas válasza david10 hozzászólására (») Vas, 13:06 / 1
 
Szia,

Én valószínüleg ezekre megyek:

Július 4: Hatvani rádióamatőr találkozó
Július 16-18: Abonyi rádióamatőr találkozó (IV.)
Augusztus 8: Kőrösi Csoma + nosztalgia
Szeptember 12: MRASZ szakmai nap
Szeptember 7-13: Szarvasi Rádiós Találkozó, börze nap: szeptember 13. Vasárnap.
(#) Gafly válasza rectamas hozzászólására (») Vas, 13:25 /
 
Szeptember 25, péntek: Kutatók éjszakája. Országszerte, de leginkább ott, ahol egyetem, vagy jelentős ipar/fejlesztés történik.
A hozzászólás módosítva: Vas, 13:26
(#) bbb válasza Gafly hozzászólására (») Vas, 13:45 /
 
Idén valahogy későn sikerült tudomást szerezni a múzeumok éjszakájáról, pedig lett volna pár jó program, amire beneveztem volna. Pénteken edzés közben mondta a cimborám, hogy szombaton lesz a történet, s mekkora galádság pont ekkor lezárni a metrót, miért nem lehetett egyiket, vagy másikat egy héttel odébb rakni...
Na hazaérve gyorsan meg is néztem a kínálatot, de ami hirtelen tetszett volna (rendőrkutyás bemutató, lézeres lövöldözés, vagy akár Nagykőrös helytörténeti múzeum, ...), az mind előre regisztrációs volt. Este kilenc után persze már minden regisztráció zárva volt, szóval IJ kategória. Sebaj, majd talán legközelebb időben odafigyelek.
(#) ha4023 válasza rectamas hozzászólására (») Vas, 20:19 /
 
Juli 25 Makó

A szokásos augusztus első hétvégi találkozó idén Bordányban elmarad, de ígéretek szerint jövőre megrendezésre kerül ismét.

Aug 20 Osztopán
(#) szs válasza Gafly hozzászólására (») Vas, 20:22 /
 
Ha lesz Härtlein, akkor megyek. Utánanézek.
(#) Gafly válasza szs hozzászólására (») Vas, 20:27 /
 
Erősen kérdéses, mert 2025-ben sem volt már...
(#) szs válasza Gafly hozzászólására (») Vas, 20:55 /
 
Amúgy is erősen kutatni kell a "kutatók éjszakája" rendezvény után. Most sincs semmi a honlapon, csak az, hogy kattintsak a "kutatójéjszakája" dologra. Ami visszavisz ugyanoda
De tavalyelőtt is így volt, valamiért nem szeretik, ha időben tudomást szerzünk róla.
kutatók


Á, eltévesztettem. Már tudok benne keresni,.
Én baltáztam el! Bocs!

(De egyelőre nem találom, akit keresek)
A hozzászólás módosítva: Vas, 21:03
(#) Gafly válasza szs hozzászólására (») 17:15 /
 
Nálunk például június 30 a kiállítóknak a jelentkezési határidő, az előtt biztosan nem lesz részletes program.
Következő: »»   283 / 284
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem