Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   164 / 3553
(#) Frankye válasza lapose hozzászólására (») Aug 27, 2008 /
 
Részvétem!
(#) googa hozzászólása Aug 27, 2008 /
 
Sziasztok! Meg lehet azt oldalni, hogy a PDA-mról (MIO A501) a notebookom internetére kapcsolódjak (kábelen, vagy bluetooth-on, wlan nincs) és a PDA-mmal így tudjak netezni?!? Hogy álljak neki, mit kell tenni, ha ez lehetséges?
(#) wg_kezdo hozzászólása Aug 28, 2008 /
 
Nincs valakinek tippe, hogy hogyan tudnék egy könyvet word-be konvertálni (scanner és valami konvertáló szoftver).
Van egy jó kis kaland-játék-kockázat könyvem (talán ismeritek páran) és azt szeretném átrakni word-be, hogy utána tudjam a gépen játszani .
Guglit már megkérdeztem azt monda, hogy fizessen valutával és akkor ad egyet.
(#) szamóca válasza wg_kezdo hozzászólására (») Aug 28, 2008 /
 
A progi neve:Recognita.
De ingyé ez se nincsen nagyon .
(#) levii válasza wg_kezdo hozzászólására (») Aug 28, 2008 /
 
Olyasmire gondolsz ami felismeri az írást a könyvben?
És ha beszkennled nem kép fájl hanem szöveg lesz belőle?
(#) Sergei hozzászólása Aug 28, 2008 /
 
Uraim őrőmmel jelenthetem be hogy ma reggek 8:30-kor sikeresen levizsgáztam B kategoriábol
(#) wg_kezdo válasza Sergei hozzászólására (») Aug 28, 2008 /
 
Gratulálok, bár nekem is sikerülne végre
(#) wg_kezdo válasza levii hozzászólására (») Aug 28, 2008 /
 
Igen akár linuxos is lehet.
(#) levii válasza wg_kezdo hozzászólására (») Aug 28, 2008 /
 
Nekem van ilyenem, mert adták a szkennerhez de nem hiszem hogy a Hp márkájú cuccokon kívül másal is menne.
(#) Frankye válasza Sergei hozzászólására (») Aug 28, 2008 /
 
Gratulálok! :kalap:
Mely térséget kell ezután elkerülni? Persze, tudommár! Ahol ültetik a gumi fákat, meg cserélik a villanyoszlopokat gumra!
(#) Frankye válasza wg_kezdo hozzászólására (») Aug 28, 2008 /
 
Én is csak a Recognita-t ismerem, mint ilyen programot, de szerintem ez a(z egyik) legjobb ilyen! Lehet "tanítani" is (a szöveget pixeles grafikára viszi át, majd megpróbálja "kitalálni", hogy az adott pixel-formáció milyen betűt takar. Ha nem tudja, akkor megkérdez Téged, és megjegyzi, hogy az adott kombináció (is) az adott betűt takarja).
(#) Ricsi89 válasza wg_kezdo hozzászólására (») Aug 28, 2008 /
 
helló
Én régebben ezt használtam. nagyon jó progi. Tud scannert képből vagy gépen lévő képből is wordbe konvertálni. Lehet hozzá könnyen találni aktiváló kódot is és full verzióként használhatod. Free verzióban 30 napig lehet használni.
(#) wg_kezdo hozzászólása Aug 28, 2008 /
 
Köszönöm, kipróbálom.

Régi álmom, hogy a Kaland-játék-kockázat könyveket gépen is játszhassam. Anno C64-re megcsináltuk a Halál Labirintusát, begépeltük, nem volt egyszerű, mára ez talán gyorsabban megvan .
(#) Sergei válasza wg_kezdo hozzászólására (») Aug 28, 2008 /
 
köszi igy utolag belegondolva nem volt olyan vészes a dolog szerintem.oda kell figyelni a dolgokra és menni fog
(#) Sergei válasza Frankye hozzászólására (») Aug 28, 2008 /
 
köszi szépen.kérlekszépen Veszprém és környékén vagyok ugy hogy erre felé ha jössz akkor nyisd ki szemed
(#) Frankye válasza Sergei hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
OK! Arrafelé ritkán járok, de majd nyitvatartom a szemem, erősen!
Ja, és ha látsz egy HE pólós embert, akkor lehetőleg kerüld ki!

Egyébiránt pedig balesetmentes vezetést kívánok!
(#) KTobi válasza Frankye hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
Frankye, a rádióból nem lett szétszedés, de gondolom ez kárpótol majd. Erről már megvannak a képek, már csak azt várja, hogy megírjam a cikket. Meg is lesz egyszer, talán a télen, nem a tanulás miatt, kedv kell hozzá, nem idő (mert erre mindig tudok időt találni).
Remélem nem kell magyaráznom, miért akartam megszabadulni minnél előbb tőle.
Tegnap láttam egy DPD-s kocsit (HEStorenak a futára)
Üdv. Tóbi

100_4614.jpg
    
(#) huba hozzászólása Aug 29, 2008 /
 
Ma hosszas biciglitúrára indulunk. :wave: Ha minden jól megy akkor 8 napon belül itthonvagyok. Addig is további kellemes munkát.
Gtk remélem összefutunk.

Sziasztok :kalap:


P8300005.JPG
    
(#) valve válasza huba hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
Jó utat! De látom a reklám sem marad el: "Hobbielektronika.hu ::"
(#) Frankye válasza KTobi hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
Ilyen monitorom nekem is volt, de az is ment a "bontóba"... (Igaz, akkor még nem volt a "Szétszedtem..." oldal
(#) levii válasza Frankye hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
Konkrétan mi a "bajotok" azzal a monitorral?
(#) KTobi válasza Frankye hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
Elárulnád mire tudtad használni? Ezt nem bírja ki egy mai PCasztal. Szétszedésre hoztam már eleve. Nem is tudnám mire használni, még egy szabványos bemenete sincs.

Szerk: levii: Ez egy 23"os CRT(bő 50kila), hat BNC csatlakozó van a hátulján (ezért akartam elhozni), meg egy talán S-Videó, de inkább az a régi rendszerű, mint a régi lemezjátszókon, rádiókon van, körbe 5-7 érintkező.
(#) levii válasza KTobi hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
Idézet:
„Ezt nem bírja ki egy mai PCasztal”

De az enyém igen
Elbír engem is akár.
(#) Gery válasza levii hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
Láthatnánk egy képet arrol a csodárol?
(#) levii válasza Gery hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
Persze nyugodtan mindjárt készítek.
(#) levii válasza levii hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
Itt vannak a képek 3 arról az asztalról ahonnan most is írok
És egy utolsó kép pedig arról az asztalról amit ma hoztam be ide a szobámba.

Mindkét asztal simán elbír.

Üdv!

Szerk.: Igen ilyen "gyerekes" tapétám van.
(#) Sergei válasza Frankye hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
nem csak a HE polos embereket kerülöm ki hanem a többit is de nyugi csak kismotorral fogok közlekedni
(#) Árpy válasza levii hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
Helló!
Látom SAL álló hangfalaid vannak.
Milyenek, meg vagy velük elégedve? Egyszer már én is gondolkoztam ilyenek beszerzésén, de eltántorított a sok rossz hír a SAL-ról.

Üdv
(#) levii válasza Árpy hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
Megvagyok vele elégedve véleményem szerint jó hangja van.
Hátul is ilyen típusú hangszórók vannak csak a kissebbek.
Azok nem olyan jók de ezeket az elsőket most már több mint egy éve hallgatom azzal az erősítővel ami az asztalon van és még nem volt vele gond.
A mélyhang is elég az asztal alatt lévő mélynyomó nélkül is.
Van pár SAL hangszóróm meg egy autóba való erősítőm is de még nem volt velük semmi probléma.

Üdv!
(#) Tomi20 válasza levii hozzászólására (») Aug 29, 2008 /
 
Heló

Valaki nem tud olyan USB=> párhuzamos port átalakítót, amivel működnek a PIC égetők, és a párhuzamos portra köthető kijelzők (JALCD-vel vezérelném). A piacon elég sokféle van, de nem tudom melyik használható valójában. Egy laptopon szeretném ezeket használni, de nincs párhuzamos port a gépen. Köszönöm.
Következő: »»   164 / 3553
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem