Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » LED matrix EPROM-mal
Lapozás: OK   2 / 2
(#) source2 válasza _JANI_ hozzászólására (») Nov 6, 2005 /
 
na az 5x7 LEd matrixhoz megcsinltam a nyákrajzot, még átnézem majd megcsinálom és megveszem az alkatrészeket, Eagleban csinlátam ha akarod elküldöm, hogy átnézhesd (többszem többet lát)
(#) _JANI_ válasza source2 hozzászólására (») Nov 7, 2005 /
 
Részletek Privátban... Az
Idézet:
„Üzenetek”
alatt.

(#) lion válasza _JANI_ hozzászólására (») Nov 7, 2005 /
 
Ez kicsit onreklam, de nem ez a cel!
Van nekem kb 30 db ilyen elado led kijelzom: klikk!
Eleg sokat foglalkoztam vele az elmult fel evben, ha valakit erdekel a mukodese, szivesen leirom a trukkoket. A vezerlest megcsinaltam PIC-re, ennek a forrasat szivesen bedobom a kozosbe!
Ez egy 2 szinu ledekbol allo kijelzo (16db 5x7-es 2 szinu /piros,zold/ led kockabol all). Kicsit atepitettem, mert tettem bele egy normalis vezerlest (atmega103), amivel az idozites/rtc/eeprom/soros shell mukodik.
Igy most elore is fel lehet programozni, de realtime-ban is lehet neki sorosrol szovegeket kuldeni.
(#) mrkatona válasza lion hozzászólására (») Nov 18, 2005 /
 
Lion!

Mennyiért adnál egy ilyen kijelzőt?


Üdv:mrk
(#) lion válasza mrkatona hozzászólására (») Nov 18, 2005 /
 
MrKatona, kuldtem uzenetben.
Ha erdekel esetleg valakit kitettem az aprohirdetesekbe is.
(#) source2 válasza lion hozzászólására (») Nov 19, 2005 /
 
mrkatona

Van még RGB leded?
(#) balada hozzászólása Jún 11, 2007 /
 
A kérdésem a követkerő lenne egy régi hobbi elektronika számából való fényújságot szereztem, de nincs befejezve, nem tudom a táp bekötését meg az egyik poti helyét, ha valaki el tudna küldeni ehhez való kapcsolási rajzot az nagyon jó lenne. Ha jól tudom ebbe a modulba egy eprom van és érdekelne, hogy lehetne megváltoztatni azt, hogy mit írjon ki. Képeket mellékeltem.

Előre is köszönöm a segítséget!
(#) gerry válasza balada hozzászólására (») Jún 11, 2007 /
 
Üdv!

Egyszer megkérdeztem az urbánelektronikában, hogy fellelhető-e az a program valahol amivel ezen mátrixhoz lehetett fényreklámot készíteni, persze nekem C64-hez kellett volna. De érdeklődés hiányában nem tudtak segíteni, sőt az összes C64-es project is valahol a pince mélyén lapul egy dobozban és nem veszik elő . Lehet PC-hez van programjuk, mert elviekben még forgalmazzák eme cuccost. Meg kell kérdezni. A kapcsirajzot mellékettem a Rádiótechnika 1993-as évkönyvéből.

matrix.JPG
    
(#) balada válasza gerry hozzászólására (») Jún 12, 2007 /
 
köszönöm sokat segítettél
(#) murvai hozzászólása Jan 19, 2008 /
 
honnan tudnék letölteni epromégetőmhöz szoftvert
(#) peter00001 hozzászólása Okt 30, 2008 /
 
6x6-osba hogyan lehetne ezt megoldani?
(#) _Gergő_ hozzászólása Márc 28, 2009 /
 
Helló!

Menyi esély van arra hogy egy teljes falat megcsináljak
LED RGB re és meghajtsak? kb 10cm ként lenne mer vászon lenne előtte.

Ne is gondolkozzak rajta?
(#) Norberto válasza _Gergő_ hozzászólására (») Márc 28, 2009 /
 
Idézet:
„Menyi esély van arra hogy egy teljes falat megcsináljak
LED RGB re és meghajtsak?”


Kizárólag attól függ, hogy milyen szinten értesz az elektronikához, illetve mekkora kitartással rendelkezel. Meg hát az RGB LED-ek sem a legolcsóbbak...
Következő: »»   2 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem