Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Crouzet Millenium 2
 
Témaindító: tunner, idő: Feb 25, 2011
Témakörök:
Lapozás: OK   1 / 1
(#) tunner hozzászólása Feb 25, 2011 /
 
Sziasztok.

Már több témában feltettem a kérdést, de sajnos sehol nem kaptam választ. Remélem az új téma meghozza számomra az áttörése.

Van nálam egy Crouzet Millenium 2-es mini plc.
Az a problémám, hogy sehol nem találok hozzá programozókábelt. Fontos lenne, mert át kellene írni a benne talállható programot.
Ha valaki tudna nekem segíteni egy rajzal, vagy ha éppen van neki egy felesleges és megvállna tölle kérem jelezze felém.

Válaszotokat elöreis köszönöm.
(#) Nagymoli válasza tunner hozzászólására (») Feb 25, 2011 /
 
Feleslegeset szerintem nem fogsz találni, de talán rendelni lehet:
Klikk ide
(#) tunner válasza Nagymoli hozzászólására (») Feb 25, 2011 /
 
Őket már kerestem.
Sajnos nem tudnak segíteni. Nekik csak az újabb modellhez van.

És sajnos senki nem tudja megmondani nekem, hogy az kompatibilis-e az enyémmel.
(#) kobold válasza tunner hozzászólására (») Feb 25, 2011 /
 
Régebben volt dolgom Mitsubishi Alpha, illetve Crouzet vezérlőkkel, egyazon kábellel lehetett őket programozni: AL232-CAB. Az a Crouzet még nem Millenium volt, szóval nem tudom, változhatott-e azóta valami; ha ráérsz még egy kicsit, visszarajzolom a nálam lévő kábelt (hétvégén, vagy jövő hét elején), és hátha.
(#) Nagymoli válasza tunner hozzászólására (») Feb 25, 2011 /
 
"Ránézésre" kompatibilis a kettő, de ha a forgalmazó nem tud/akar segíteni, érdeklődj a gyártónál. A fotókról, amennyire jól láttam, ugyanaz a csati van az eszközödhöz, csak a PC-oldali részt bővítették, az újhoz választhatsz soros portos, USB, vagy bluetooth megoldást, mindegyikben RS232 lehet a kommunikáció.
(#) Nagymoli válasza kobold hozzászólására (») Feb 25, 2011 /
 
(#) tunner válasza Nagymoli hozzászólására (») Feb 26, 2011 /
 
Én megkeresném a gyártót, de gyenge angol tudásom végett nem tudom.
(#) tunner válasza kobold hozzászólására (») Feb 26, 2011 /
 
Időm az van. Én is keresgéltem. Találltam a millenium 3-hoz kábelt, de sehol nem találok hozzá optót.

cable_m3.pdf
    
(#) Hp41C válasza tunner hozzászólására (») Feb 26, 2011 /
 
Talán a 6N139
(#) htibi válasza tunner hozzászólására (») Feb 27, 2011 /
 
Szia.
Tudtommal Magyarországon a WHP Technika Kft a Crouzet képviselet. www.whp.hu
(#) tunner válasza htibi hozzászólására (») Feb 27, 2011 /
 
Már őket is megkerestem, de sajnos nem tudnak segíteni. Ők is csak az újabb változatot forgalmazzák, és nem hajlandóak nekem segíteni, de köszönöm az észrevételt.
(#) tunner hozzászólása Ápr 13, 2011 /
 
Lassan 2 hónapja semmi értékelhető megoldás? Tényleg nem tud nekem senki sem segíteni?
(#) mgy hozzászólása Szept 19, 2022 /
 
Tisztelt esetleg Crouzet professzorok !
11 éve pihenő topik !
Én most futottam bele egy Crouzet Millenium XT20 vezérlőbe. Kis naiv azt gondoltam, hogy billentyűzetéről létradiagram szerkeszthető, de nem. A soros programozó adapterről még csak..csak vannak információk ( legalább is próbálkozási lehetőségek). A programozásához szükséges millenium II programot nem találom sehol. A III még elérhető, de az nem kezeli az XT20-at. Ha valaki tudna segíteni, nagyon megköszönném.
Üdv mgy
(#) Bakman válasza mgy hozzászólására (») Szept 19, 2022 /
 
Ha tíz éve is problémás volt az ellátottsága, kicsi a alószínűsége, hogy mára javult a helyzet. Gyors az ipar "fejlődése", nem nagyon foglalkoznak a gyártók a régi gépeikkel.
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem