Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   396 / 432
(#) Remci válasza uniman hozzászólására (») Júl 2, 2021 /
 
Ilyesmi kellene nekem is. Próbálkoztam bojler hőfok szabályzóval,de hosszú az érzékelóje és nem fér be fektetve abba a 10 cm - es átmérőjű körbe amiben a másik volt.
(#) Béla1 hozzászólása Júl 3, 2021 /
 
Sziasztok!
Az autórádiómban meghibásodott az LV5692 (LV5692P-E) feszültségszabályzó.
Farnell-nél találtam olyat, ami jó lenne:
https://hu.farnell.com/on-semiconductor/lv5692p-e/ldo-fixed-3-3-8-4...774725

Az a gond, hogy a július 1. utáni szabályzás miatt az Angliából (EU-n kívülről) érkező csomagok automatikusan bekerülnek a Postához vámolásra, ami most akár több hónap is lehet, mert hegyekben állnak náluk a csomagok.

Tudtok esetleg olyan helyett itthon, vagy az EU-n belül, ahol kapható lenne?
Google-en kutakodtam, de nem találtam semmit. Ebay-es eladó szintén angol.
Előre is köszönöm a segítséget!
(#) Remci válasza Béla1 hozzászólására (») Júl 3, 2021 / 1
 
Szia!
Esetleg ez? Bővebben: Link
(#) Béla1 válasza Remci hozzászólására (») Júl 3, 2021 /
 
Remci, köszönöm, ez gyors volt!
Angliából szállítással + 27% ÁFA-val (3300 Ft) + vámkezelési díjjal (400 Ft) drágább lett volna.
(#) Egri Frédi válasza Béla1 hozzászólására (») Júl 3, 2021 /
 
Akkor siess a beszerzéssel, mert a következő szállítmány már oda is drágábban ér el ...
(#) nedudgi válasza Béla1 hozzászólására (») Júl 3, 2021 / 1
 
Azt tudod, hogy az FDH-nál mindent meg lehet rendelni, amit a Farnell árul? (Személyes átvétel is lehetséges.
A hozzászólás módosítva: Júl 3, 2021
(#) orcika70 válasza Béla1 hozzászólására (») Júl 3, 2021 / 1
 
(#) Béla1 válasza nedudgi hozzászólására (») Júl 3, 2021 /
 
nedudgi és orcika70 köszönöm nektek is a segítséget! Meg is rendeltem az FDH-nál.
A megtakarított összegből pedig veszek pár doboz sört és megiszom az egészségetekre!
A hozzászólás módosítva: Júl 3, 2021
(#) tbarath válasza Béla1 hozzászólására (») Júl 4, 2021 /
 
Tudom, hogy már megoldódott, de hátha máskor ésvagy másnak jól jön. Illetve ilyen esetben még érdemes lehet megnézni a magyar disztribútort is, OnSemi esetén: Bővebben: Link
(#) Udvari Zsombor hozzászólása Júl 6, 2021 /
 
Lett egy régi, de kifogástalanul működő mechanikus billentyűzetem, csak angol kiosztású, és ez eléggé zavar, jobb lenne magyarban.
Hol lehetne olcsón Alps kapcsolós mechanikus billentyűzethez való teljes magyar gomb készletet venni? Vagy hogyan kellene erre rákeresni? Az is jó, ha csak nyomtatás van a gombokon (úgysincs világítás), lényeg az, hogy magyar kiosztáshoz való gomb készlet legyen és csak át kelljen pattintanom a gombokat a billentyűzeten...
A hozzászólás módosítva: Júl 6, 2021
(#) Gabó válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Júl 6, 2021 /
 
(#) Udvari Zsombor válasza Gabó hozzászólására (») Júl 6, 2021 /
 
Nem matricát keresek, hanem műanyag gombokból álló készletet, mivel az sokkal tartósabb, valamint nem szeretném összematricázni a billentyűzetemet.
(#) bbb válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Júl 7, 2021 /
 
Pedig jobban járnál...
Nem olcsó mulatság - Bővebben: Link
És ezt még feliratoznod is kell - tekintsd meg hozzá ezt a videót a youtube-on!
(#) cua válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Júl 7, 2021 /
 
Szerintem vegyel (szerezz a turkaloban) egy kompatibilis de rossz billentyuzetet es hasznald annak a sapkait
(#) Udvari Zsombor válasza bbb hozzászólására (») Júl 7, 2021 /
 
Az a Google szerint 10 493 Ft lenne (hasonló árra tippeltem), plusz szállítás, plusz az, hogy nincsenek rajta feliratok, amivel nem lennék előrébb. De azért köszönöm.
(#) Udvari Zsombor válasza cua hozzászólására (») Júl 7, 2021 /
 
Sajnos mifelénk csak nagyon pici lakásfelszerelés, valamint nagyon sok ruházat (és püssfigurák) van a turkálóban, így az nem jó ilyet keresni. Használt billentyűzetet pedig olyan érzés lenne venni, mint ha eleve a komplett billentyűzetet cserélni akarnám, pedig csak "gomb sapkák" kellenének magyar kiosztáshoz, semmi több.
(#) Udvari Zsombor válasza cua hozzászólására (») Júl 7, 2021 /
 
Lehet-e egyáltalán olyan mechanikus billentyűzetet kapni, ami nem tud viágítani?? Mind amit találok az színes világítással rendelkezik.
A hozzászólás módosítva: Júl 7, 2021
(#) rectamas válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Júl 7, 2021 /
 
Das Keyboard elvileg nem világít...
(#) Udvari Zsombor válasza rectamas hozzászólására (») Júl 7, 2021 /
 
Jézus Mária!! Ez a márka nagyon drága!! (min. 50 ezer, ha jól láttam)

Végülis az iPon-tól rendeltem billentyűzet matricát fehér alapon fekete karakterekkel. Úgy tűnik, hogy jobban jövök ki, ha jó minőséggel felülragasztom a billentyűzetemet.
(#) cua válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Júl 7, 2021 /
 
Nekem ket darab CM Storm QuickFire XT van, az egyik itthonra a masikat az irodaba vittem be
Ez nem vilagit es nagyon kellemes gepelni rajta. Mondjuk ekezet ezen sincs de nekem nem is kell szerencsere.
(#) rectamas válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Júl 7, 2021 /
 
Nem mondtad, hogy olcsó legyen
Jó pár éve két kollégám is ilyet vett otthonra, meg vannak elégedve vele.
Ha jól emlékszem, akkor még 30eFt körüli ára volt.
(#) b10up hozzászólása Júl 12, 2021 /
 
Sziasztok,

Meg tudnátok mondani nekem a különbséget a két termék között?

1

2

Eredetileg a simát szerettem volna, de az AWS-es van csak raktáron. Nekem gyanús, hogy olcsóbb, viszont a leírásaik nem teljesen azonos felépítésűek.
Érhet valami hátrány az AWS-es típussal?
(#) MrBrown hozzászólása Júl 12, 2021 /
 
Sziasztok,
Most készülő óravezérlő pic-emhez beszereztem egy DS3231 RTC modult a HEstoreból.
DS3231+AT24C32 RTC
A gond aaz vele, hogy a program írója szerint pontatlan és nem is kicsit.
A 32kHz-es kimenetén 32.768kHz (DS32 modulon mérve) helyett 32,59 kHz mérhető.
Létezik, hogy hibás széria vagy esetleg becsúszott egy hamisítvány?
De akkor honnan lehet beszerezni a tutit, sehonnan és többet kell venni majd méréssel válogatni?
köszönöm.
(#) Bakman válasza MrBrown hozzászólására (») Júl 12, 2021 / 1
 
Volt, hogy egyszerre vettem tíz darabot (IC-t, nem modult), amiből az egyik így viselkedett. Mástól is hallottam ilyesmit. Viszont, attól mert kifogsz egy-egy hibás darabot, nem szabad általános következtetést levonni, miszerint pontatlan. Ha ennyire félreüt, akkor az hibás, esetleg az Aging Offset (0x10) regiszterben valmailyen szélső érték van.
(#) MrBrown válasza Bakman hozzászólására (») Júl 12, 2021 /
 
Köszönöm a választ.
Nem szerettem volna itélkezni a modul felett, sőt igazábol ebben a válaszban reménykedtem, hogy sikerült kifognom egy rosszat a százból.
Amúgy is több óra építése elött állok, így berendelek egyszerre 3-4 darabot, nyilván többsége pontos lesz.
A hozzászólás módosítva: Júl 12, 2021
(#) Gafly válasza MrBrown hozzászólására (») Júl 12, 2021 /
 
Valamint szoftverből tudod kompenzálni, és igy a "selejt" is felhasználható (ha nem csak meglévő binárist égeted).
(#) Bakman válasza Gafly hozzászólására (») Júl 12, 2021 /
 
Ha már extrém pontosként hirdetik, ne kelljen már kompenzálni.
(#) Bakman válasza MrBrown hozzászólására (») Júl 12, 2021 /
 
Olvasd ki a 0x10 regisztert, hátha csak abban van valamilyen szélső érték.
(#) norbert1980 hozzászólása Júl 12, 2021 /
 
Sziasztok.

Roll 230 kapunyitó elektronikában a képen látható módon tönkrement egy 102 feliratú smd ellenállás. Kb 6*3 mm a mérete. Azt tudom,hogy 1 Kohm de , milyen teljesítményű lehet? Székesfehérváron nem találtam,így segíthetnétek egy tippel. Esetleg mivel helyettesíthető?

A kis huzal ellenállás ,amit adtak azonnal kiégett.

A segítséget előre is köszönöm.
(#) Hutty válasza norbert1980 hozzászólására (») Júl 12, 2021 / 1
 
SMD2512 1W-os. De biztos nem az ellenállás a hibás. Az elégése csak következmény.
Következő: »»   396 / 432
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem