Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   408 / 432
(#) cua válasza tbarath hozzászólására (») Júl 10, 2022 /
 
Ez az ar 1000 darabra vonatkozik? Mert akkor kimondottan olcso
(#) uniman válasza cua hozzászólására (») Júl 10, 2022 /
 
212573 Ft az neked olcsó?
(#) tbarath válasza cua hozzászólására (») Júl 10, 2022 /
 
Nyilván nem, nem is az a kérdés. Skori ezt írta: "Sajnos a belinkelt oldalon minimum 1000db-os tételt lehet venni, az nekem most sok lenne (és drága)", ezt úgy értettem, hogy messze nem kell neki 1000 db.
Ha kell neki pl. 8 db, akkor (hasraütve) 8x300=2400 Ft jóval olcsóbb, mint 1000*60=60e.
Aztán a tévedés jogát fenntartom.
(#) nedudgi válasza Skori hozzászólására (») Júl 10, 2022 /
 
Beüthető anya nem felelhet meg a célnak?
Esetleg Kalitkás anya?
(#) Massawa válasza nedudgi hozzászólására (») Júl 10, 2022 /
 
Én egyszerüen egy M4-es anyára forrasztanák 2 U alakba hajlitott drotot és azokat forrasztanám a NYAKba, de Skori kolléga nem kezdö, igy biztosan tudja miért akar pontosan ilyen anyákat beforrasztani.
(#) Suba53 válasza nedudgi hozzászólására (») Júl 10, 2022 /
 
Szerintem nem. A beforrasztós anya nagyon jó pl: kábelsaru csatlakozáshoz, nagy áramú kivezetések számára.
(#) Skori hozzászólása Júl 10, 2022 /
 
Köszönöm mindenkinek a tippeket! Valóban csak kis tétel kell belőle. Régen már használtam ilyet, bevált stb.. ezért kerestem. Végül rendeltem olyat mint amit tbarath javasolt.
A másik alternatíva az lett volna, hogy veszek réz anyacsavarokat (simát vagy szegecselhetőt) és hozzáforrasztom a panelhez, csak ez sokkal több munka, és idő. Ugyanez megtehető lett volna kicsi, de vastag rézlemez darab odaforrasztásával, majd fúrás+menet, de ez is sok idő és munka.
A nyákterv meg már nagyjából kész van...
(#) cua válasza uniman hozzászólására (») Júl 10, 2022 /
 
Szovegertelmezes.
Ha az ar (241.-Ft) 1000 darabra vonatkozik, akkor olcso (mert akkor 24 filler egy darab).
En ezt ^^ irtam.
(#) még1MbR válasza Frankye hozzászólására (») Júl 10, 2022 /
 
Esztike azt mondta, mikor arra jártam utoljára, hogy brutálisan megemelte az önkormányzat az üzlet bérleti díját, lehetetlen volt kigazdálkodni már.
Én is nagyon sajnálom, hogy bezárt.
(#) antikzsolt hozzászólása Júl 11, 2022 /
 
Üdv.

A reménytelenek nyugalmával kérdezem nem tudjátok hogy hol lehet vásárolni olyan aksi foglalatokat amibe belemegy a 21700 aksi? 9 darab aksit kellene beletenni egy dobozba de a ponthegesztés nem játszik. Könnyedén cserélhetőnek kell lenni. Más megoldást eddig nem találtam mint a rugós érintkezőket venni hozzá. De az mint végső megoldás.
(#) nedudgi válasza antikzsolt hozzászólására (») Júl 11, 2022 /
 
AliExpress szóba jöhet?
(#) Massawa válasza antikzsolt hozzászólására (») Júl 11, 2022 /
 
Megrajzolod, és keresel valakit akinek van 3D nyomtatoja és kinyomtatod. A rugokat meg a kontaktusokat kiszeded egy kaphato elemtokbol.
Még 2 ora munkát sem jelent.
(#) tufatofu hozzászólása Júl 12, 2022 /
 
Sziasztok! Tudnátok nekem javasolni olyan bevált helyet, ahol kis tételben készítenek szines öntapadó átlátszó matricát, akár pdf-ből is, és nem titkos az ár?
(#) Udvari Zsombor hozzászólása Júl 18, 2022 /
 
Rendelt már valaki innen: EURO-ELECTRONIC?
Egyetlen terméket rendeltem még 06.27-én, azt írták, hogy kollégájuk visszaigazolja, hogy van-e készleten a termék és akkor küldenek számlaszámot is, ahova lehet utalni a rendelés összegét. Igen ám, de azóta se jött tőlük semmi email, így már kezdek arra hajlani, hogy inkább megveszem máshonnan.
(#) nedudgi válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Júl 18, 2022 /
 
Nézd meg a Levélszemét mappát, ha ott nincs, akkor írj nekik.
(#) Udvari Zsombor válasza nedudgi hozzászólására (») Júl 18, 2022 /
 
3440 Ft a rendelés összértéke, ami egyetlen 1890 Ft-os terméket tartalmaz, emiatt nem szeretném zargatni őket. Csupán furcsa, hogy ennyire nem jeleznek vissza, még azt sem, hogy nincs nekik.
(#) elektrorudi válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Júl 18, 2022 /
 
Telefon? Jó, normál esetben e-mail, de ez szerintem már nem normál eset.
Te vagy a vevő, ők az eladók. Te venni akarsz, ők eladni (gondolom). Ha 100,-ért akkor annyiért.
(#) Udvari Zsombor válasza elektrorudi hozzászólására (») Júl 19, 2022 /
 
Inkább megrendeltem utánvéttel a "TCS Webáruház" oldaláról, már a GLS is jelzett, tehát az "EURO-ELECTRONIC" lenyelheti magát, ha eddig nem jeleztek!
(#) tufatofu válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Júl 19, 2022 /
 
Ez a cég hasonló lehet a többi "Nevenincs Jóska" által alapított webshophoz, amitől hemzseg az internet, és szinte semmi nem kapható fizikálisan. Rendelés esetén vagy be tudja szerezni
a piacon más cégtől, innen-onnan, ha eszébe jut, vagy egyszerűen nem szólnak hozzád, ha nem sikerült.
Több ilyenbe belefutottam. "külföldi raktárunkból lekértük" stb. Egy lemondó levelet kell írni, hogy nem kéred a cuccot.
Azóta megnézem mielőtt rendelek, hogy adószám, utca házszám, felügyeleti szerv, vezetékes telefon van-e. Ha csak egy űrlap van kapcsolatnak megadva, és egy soha fel nem vett mobil, már lapozok is tovább.
(#) Bakman válasza tufatofu hozzászólására (») Júl 19, 2022 /
 
Nézd meg kicsit jobban az oldalt, az itthoni szabályzásoknak megfelelő kötelező tartlamakkal kitöltve. Másrészt a GLS nem küld csak úgy, a semmire értesítőt. Nekik is érdekük, hogy ne üres dobozokat szállítsanak mert ha a bolt megbízhatatlan, az a futárszolgálatra is hátrányos következményekkel jár.
(#) tufatofu válasza Bakman hozzászólására (») Júl 19, 2022 /
 
Idézet:
„Rendelt már valaki innen: EURO-ELECTRONIC?
Egyetlen terméket rendeltem még 06.27-én, azt írták, hogy kollégájuk visszaigazolja, hogy van-e készleten a termék és akkor küldenek számlaszámot is, ahova lehet utalni a rendelés összegét. Igen ám, de azóta se jött tőlük semmi email, így már kezdek arra hajlani, hogy inkább megveszem máshonnan.”


Ehhez a hozzászólásához írtam volna a hozzáfűzést.....
(#) Bakman válasza tufatofu hozzászólására (») Júl 19, 2022 /
 
Azt az oldalt is nézd meg jobban, ott is szerepel minden adat és az is, hogy miért nincs telefonos elérhetőségük. A hivatalos cégjegyzékben is szerepelnek (nyílvános adatok). Az, hogy megfeletkeznek egy rendelésről, a nagyokkal is megesik, tapasztalataim szerint.

Két-három lehetőség van:
A: megkérded tőlük, akarnak-e foglalkozni a rendeléseddel.
B: megrendeled máshonnan.
C: nem is kell neked annyira az a cucc, legyintesz egyet.

Lehet, hogy így akarják kiszűrni az impulzusvásárlókat.
(#) tufatofu válasza Bakman hozzászólására (») Júl 19, 2022 /
 
Nem nézegettem, de az tény, hogy sok az ótvar cég. Velem még sosem fordult elő, hogy a TME vagy a LOMEX elfelejtett volna egy rendelést elküldeni. Ez a "sufni butikok" sajátossága lehet.
(#) Bakman válasza tufatofu hozzászólására (») Júl 19, 2022 /
 
A logikád alapján minden cég oda tartozik, mert ha neked eddig szerencséd is volt, másnál hibázhatnak (mint pl. nálam is). Én megértő vagyok, mindenhol emberek dolgoznak. Nagy valószínűséggel nem véletlen van reklamáló felülete a "nagyoknak".

Egyébként nem jól fogalmaztad meg a mondandód. Szerinted, ha a cég kicsi, mint az említett két bolt is, az csak megbízhatatlan lehet (miközben meg sem nézted a hátterüket). Sokszor éppen az ilyen kis cégekkel lehet alkudozni, a nagyok mereven elzárkóznak mindenféle egyedi igénytől.
(#) nedudgi hozzászólása Júl 19, 2022 /
 
Talán hasznos lehet, ha egy webáruházzal kapcsolatban aggály merül fel:
Jogsértő webáruházak a Kormány nyilvántartása szerint.
(#) tufatofu válasza Bakman hozzászólására (») Júl 20, 2022 /
 
Nyilván létezik sok nagyszerű kis cég is, ahogy sok vacak is. A "lehet" szó a mondókámban, a feltételes módra utalt volna, ami nem törvényszerűség, csupán a saját feltételezésem! A te logikád alapján, biztos lehet még remek cég attól egy cég, hogy nem szólnak hetekig a megrendeléssel kapcsolatban hozzád, nekem sajnos nem fér bele ez a piaci magatartás a "remek kis cég" kategóriába. Alkudozni a piacon szoktam csak, ezért nem ismerem, hol, milyen a fogadtatása mikor 10 ellenállást 80ft-ról telefonon megpróbál valaki lealkudni 40ft-ra.
Elég olcsó nálam a "remek kis cég", de a "remek nagy cég" titulus is:
- Pontos raktárkészlet feltüntetése az oldalon
- 2-3 napon belüli szállítás
- információ levélben a szállításról
A hozzászólás módosítva: Júl 20, 2022
(#) Udvari Zsombor válasza tufatofu hozzászólására (») Júl 20, 2022 /
 
Tegnapelőtt rendeltem utánvéttel egyetlen terméket, már aznap kaptam értesítést, ma pedig meg is jött a termék, egy földhurok elleni tévé kábel leválasztó (izolátor), tökéletesen működik. Innentől kezdve lezártnak tartom a dolgot.
(#) tufatofu válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Júl 20, 2022 /
 
Örülök neki,hogy 2 cég közül a második már küldött valamit
(#) antikzsolt hozzászólása Júl 22, 2022 /
 
Üdv.

Nem ismertek olyan céget akinél egy helyen meg lehet vásárolni a napelemes rendszerhez szükséges rögzítéseket és elektromos csatlakozásokat kábellel együtt és nem kell válogatni sok száz féle termék közül? Inverter és napelem panel adott. Előre elkészített csomag kellene amiben minden megtalálható hozzá.
(#) Monster02 hozzászólása Júl 27, 2022 /
 
Ezt a típusú kapcsolót keresem , Google nem segített vagy rosszul keresetem.
Vagy egyáltalán gyártják e még ??
Következő: »»   408 / 432
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem