Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   768 / 962
(#) nagym6 válasza Tomi20 hozzászólására (») Márc 24, 2018 /
 
Sehol nincs előírva, hogy csak lefelé lehet alkudni. Érdekes, hogy boltokban is csak kizárólag árcsökkentés akciók vannak. Miért ne lehetne akcióban drágábban kínálni valamit.
(#) Remci válasza nagym6 hozzászólására (») Márc 24, 2018 / 1
 
Árcsökkentés? Fölé írnak egy magasabb árat és áthúzzák.
(#) elektroncso válasza Remci hozzászólására (») Márc 24, 2018 / 2
 
Vannak érdekes akciók.
Van aki a vevőt nézi hülyének, van aki lusta meg van aki számolni nem tud.
A képek netes gyűjtésből vannak.
A hozzászólás módosítva: Márc 24, 2018
(#) Bakman válasza elektroncso hozzászólására (») Márc 24, 2018 /
 
Van olyan kollégám, aki azonnal ugrik az ilyen feliratokra és vásárol...
(#) AMD válasza elektroncso hozzászólására (») Márc 24, 2018 / 1
 
Van valakinek ötlete mit lehetne kovácsolni belőle?

kovács.jpg
    
(#) jocko hozzászólása Márc 24, 2018 /
 
Ha már az adás-vétel szóba került.Van aki meg így képzeli el az üzletelést.(Egy kb. 25e ft értékű HP laptopról volt szó).Attila42 profilját már nem találom ,ezért még csak ki sem satírozom a nevét,hadd okuljon belőle aki látja,ilyen is van.

azigen.JPG
    
(#) nagym6 válasza jocko hozzászólására (») Márc 24, 2018 /
 
Engem most vágtak át a Jófogáson előreutaltam 17e. Ft.-ot, elbuktam. Többet nem utalok előre.
(#) jocko válasza nagym6 hozzászólására (») Márc 24, 2018 /
 
Én úgy tudom,hogy a bankod elvileg segíteni fog,amennyiben rendőrségi feljelentést teszel.Tudok konkrét esetről,amikor f.book-on adásvételi csoportban a srác egy castone cpa800 helyett kapott bedobozolva két darab téglát.A bank még aznap lefagyasztotta az utalást,és úgy tudom visszakerült a pénz hozzá,csak a rendőrségen elég fárasztó procedúrát kellett végig csinálnia.Én attila42-őt azzal ráztam le,hogy rendben,akkor kérem szkennelve a személyi iratait,lakcímkártyát,és regisztrálja a telefonszámát a HE rendszerében.(akár bankszámlakivonatot,közüzemi számlát is lehet kérni).Ezek után többet nem jelentkezett.
(#) Kovidivi válasza jocko hozzászólására (») Márc 24, 2018 /
 
Mindkét félnek védenie kell magát, sok a csaló!
(#) icserny válasza AMD hozzászólására (») Márc 24, 2018 / 2
 
Idézet:
„Van valakinek ötlete mit lehetne kovácsolni belőle?”
A görbe uborkákból nyilvánvalóan az EU előírásoknak megfelelő egyenes (vagy mérsékelten görbe) uborkát kovácsolnak.
(#) Gigapixel válasza elektroncso hozzászólására (») Márc 25, 2018 / 2
 
Ja. Számolni tudni kell(ene).
Nekem is van ilyen több is (saját készítésű).
Most egyet találtam, ha találok még, küldöm.
133 Ft-nak kellene lennie.
A hozzászólás módosítva: Márc 25, 2018
(#) Gigapixel hozzászólása Márc 25, 2018 / 1
 
Ez nem teljesen vicc, de azért küldöm.

iphoneX.jpg
    
(#) szikorapéter válasza Gigapixel hozzászólására (») Márc 25, 2018 /
 
A felső képen azért nem találja mert 2 szóköz van hagyva a 2 szó között. Egyébként nem nem fagy le, csak 6 éve használok egyet éjjel nappal.
(#) elektrorudi válasza AMD hozzászólására (») Márc 25, 2018 /
 
Nem biztos, hogy elírás. Lehet, aki kiírta, valóban úgy tudja, hogy így helyes.
(#) sastas01 válasza szikorapéter hozzászólására (») Márc 25, 2018 /
 
A duplaszóközt ignorálja, szerintem valami spec karakter lesz ott(amit esetleg utána kieditáltak)
Ameddig igazából ritkábban fagy mint a windowsom, nem zavar
(#) jocko hozzászólása Márc 26, 2018 /
 
Vannak viccek,amik valójában nem is azok.Ez pl. ilyen.Bár szerintem aki ezeket a sorokat dokumentálta, az sem volt a helyzet magaslatán.
A hozzászólás módosítva: Márc 26, 2018
(#) Bakman válasza jocko hozzászólására (») Márc 26, 2018 /
 
19:30 után már a fű sem nő... Vannak ettől cifrábbak is csak nyílvánvaló okok miatt nem teszik köszemlére, szerencsére.
(#) jocko válasza Bakman hozzászólására (») Márc 26, 2018 /
 
"Pókember" egyébként ismerősöm ismerőse,facebookján virít a dokumentum.Egyébként közgazdász végzettségű valaki,csak ahogy írod a "fű" ráment az agyára.Én néha mozgok ilyen körökben,bár nem túl felemelő.Saját sztori.Éjjel egy óra körül jött értem az esetkocsi Üllőre,vittek be ugyanebbe az intézménybe.Én csak magamba zuhantam,minden segédanyag nélkül,általában nem csinálok extrém dolgokat,csak az agyamban a "kémia" nem működik.Szóval beülök a házunk előtt álló hipermodern sárgás színű járgányba,semmire nem tudok gondolni.Elém ül a kísérő,rám néz,és elkezdi: Látja maga,hogy mi ez? Ez egy mentőautó.A legmodernebb.Tudja mire valók ezek az eszközök?(gondolom a defibrillátorra gondolt meg még ami a kocsi belsejében volt,de tényleg nagyon komoly szerkezetek voltak ott).És folytatta:Tudja hány óra van most?És magának pont most kell rosszul lennie? Ez nem taxi!!!(kb. ez a stílusuk az alulfizetett egészségügyi dolgozóknak )És elindult a járgány, és egyszer csak megszólalt valahonnan a Republic-tól a Szállj el kismadár című szám.Akkor jöttem rá,hogy a kocsiban van hangrendszer is...
(#) Frankye válasza jocko hozzászólására (») Márc 27, 2018 / 1
 
Tudod, az a gond, hogy az ilyen esetekhez való riasztások miatt az olyan (valóban!) betegekhez nem, vagy csak kisebb-nagyobb késésekkel jut el a mentő, akik önhibájukon kívül kerültek olyan helyzetbe, amilyenben vannak. Ami - sok esetben - jóval veszélyesebb az illetőre nézvést, mint az ilyen "pókember-szindrómás" esete. Mondom ezt hajdan volt mentőápolóként, és úgy, hogy amikor néhány évvel ezelőtt nagyon beteg lettem (azt most talán hagyjuk is, hogy egy - pontosabban több, egymást követő - orvosi "műhiba", rossz diagnózis következtében), a mentő azért ért csak mintegy másfél óra múlva oda hozzám (aki egyébként fél órán belül háromszor vesztettem el az eszméletemet, súlyos diabeteszesként), mert egy, az úton talajrészegen kerekező biciklis nekiment a villanyoszlopnak, és betörte az orrát.
Ez viszont nem a mentő dolgozóinak a hibája, és nem is a mentésirányítóé. Viszont az alkoholos befolyásoltság alatt lámpaoszlopot bicikliútnak néző "jóembernek" a fejéhez nem szorított senki pisztolyt, amikor legurította az n+1. felesét, ahogyan - vélhetően - a fentebb említett "Spiderman"-nek sem, amikor felszívta/belőtte/magába nyomta/elszívta a drogot!
Nem akarok én prejudikálni, de mindent nem szabad az alulfizetettségre, a rossz állapotú egészségügyre fogni, különösen nem az olyan eseteket, amelyek kialakulásáért nem tehető felelőssé más, csak maga az "áldozat". Ezek után ne légy meglepődve azon, ha a mentőtiszt/mentőápoló/mentőorvos "kioktat", hogy nem taxiban ülsz...
(#) konyak6 hozzászólása Márc 27, 2018 / 6
 
(#) sany válasza konyak6 hozzászólására (») Márc 27, 2018 /
 
Micsoda ötlet.
(#) Hp41C válasza konyak6 hozzászólására (») Márc 27, 2018 /
 
Vegyük figyelembe, hogy az oroszoknál nem volt földelt a hálózat....
(#) pjg válasza Hp41C hozzászólására (») Márc 27, 2018 /
 
Mert már az?
(#) elektroncso válasza Hp41C hozzászólására (») Márc 27, 2018 /
 
Mondjuk aki azon a foglalaton nem fogja meg egyszerre a két pontot...
De Csehszlovákiában földelt (volt, amíg volt), aztán mégis...
A hozzászólás módosítva: Márc 27, 2018
(#) Gery78 válasza konyak6 hozzászólására (») Márc 27, 2018 /
 
Az ilyen mókolásokról mindig eszembe jut egy jelenet a Marathon életre-halálra c. filmből: a "Biztonságos?"
(#) Szárnyas válasza Gery78 hozzászólására (») Márc 27, 2018 /
 
Ezekkel is lehetne vallatni, az biztos.

Egyébként: igen, biztonságos, nagyon is, el sem hinné, mennyire!
(#) pucuka válasza elektroncso hozzászólására (») Márc 27, 2018 / 1
 
Há. Gyün a villany, mi kő még?
(#) sany válasza elektroncso hozzászólására (») Márc 27, 2018 /
 
A harmadik képen lévő azért az már egy "kicsit" durva. Annyi lett volna legalább, hogy a többi csupasz részre is tett volna szigetelőszalagot.
De persze többi képen lévő is felejtős.
A hozzászólás módosítva: Márc 27, 2018
(#) erbe hozzászólása Ápr 2, 2018 1 / 2
 
Nincs Húsvét Karácsony nélkül.
(#) erbe hozzászólása Ápr 3, 2018 /
 
Élő Boldizsár bácsi üldögél a TV előtt, el is bóbiskolt kicsit. Felriad, maga se tudja mire. Rámorran az asszonyra.:
-Flóra! Mit kotorászó' má' megin' a belembe'?
Következő: »»   768 / 962
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem