Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   802 / 967
(#) mek-elek válasza tothbela hozzászólására (») Okt 1, 2019 /
 
Béla, tele van zöldséggel amit írtál, már-már azt hiszem, hogy vegetáriánus vagy.
Ha a dolgokat másképp nézzük (halljuk) nem vagyunk egyformák. Előfordulhat az is, hogy amit nézünk, abba belelátunk olyan dolgokat, ami nincs is ott. Persze az attól még lehet a valóság is akár.
És van, aki a pirosat is zöldnek látja. Csak a kereszteződésben való találkozás után fognak mind a ketten egyszerre zöldet látni.
(#) mek-elek válasza sany hozzászólására (») Okt 1, 2019 /
 
Arra gondolsz, hogy a szőkét barnának nézik?
(#) tothbela válasza sany hozzászólására (») Okt 1, 2019 /
 
Most komolyra fordítanám a szót, de itt nem lehet. Szóval a színtévesztőnek mindegy hány színt nem lát helyesen. Neki minden szín egyforma. Van az a mondás, hogy: "Ha nem tudom nem fáj."
Én például nem érzékelem a mágneses teret, de nem zavar a hiánya. Mondjuk az óceán közepén egyedül egy csónakban talán lenne ennek súlya, de arra találták ki az iránytűt. Bár az óceán közepén egy darab iránytűvel egyedül cseszhetném hogy jó felé mutat vagy nem. Minek mentem oda. Meg hogy. De ha már ott lennék, akkor valóban nem sokra mennék vele.
(#) tothbela válasza mek-elek hozzászólására (») Okt 1, 2019 /
 
Van az amikor sok a zöldség. Amikor tudatmódosító dolgozik a fejben (nyugalom, csak koffein), és egész éjjel ilyen és hasonló látvány vesz körül (tíz ilyesmi van ebből), nem e világban érzi magát az ember. Na akkor jönnek a zöldséges gondolatok.
(#) elektrorudi hozzászólása Okt 2, 2019 /
 
Idézet:
„A Cateye CC-VL820 Velo 9 vezetékes computer új formatervezésű jól látható kijelzős vezeték nélküli computer-e 9 funkcióval rendelkezik, melyek elegendő információval látnak el a kerekezés közben.”

Ezt itt olvastam, a HE hírdetései között, miközben olvastam az előző hozzászólást.
(#) mek-elek válasza tothbela hozzászólására (») Okt 2, 2019 /
 
Amennyire ismerlek, Te a jég hátán is meglennél, pedig az fehér.
A zöldre meg a Fradi senyvedése miatt vagyok allergiás.
A monitorodon pedig nem láttam, hogy hol van a hallgató csatlakozó az ábrán!
(#) david10 válasza tothbela hozzászólására (») Okt 2, 2019 /
 
Ez úgy-e pálinkafőző berendezésed?
(#) Egri Frédi hozzászólása Okt 2, 2019 / 1
 
Valószínű ... Én meg gyártok hozzá butilkát.
(#) tothbela válasza Egri Frédi hozzászólására (») Okt 3, 2019 /
 
Ez ugye a NASA űrsikló hajtómű vezérlője?
Csak az lehet, mert vagy az, vagy pálinkafőző. De a pálinkafőzőt én küldtem. Akkor marad a hajtómű vezérlő.
(#) mineral válasza tothbela hozzászólására (») Okt 3, 2019 /
 
Karbamid-formaldehid gyanta. Nyami a kedvencem. Finom, ízletes.
A hozzászólás módosítva: Okt 3, 2019
(#) Egri Frédi válasza mineral hozzászólására (») Okt 3, 2019 /
 
Jó az ízlésed ! Tudnám ajánlani még hozzá a hexa-ciano-aurát-ot. Román barátaink egy egész folyót "etettek" vele, úgy 20 éve.
(#) djusee válasza tothbela hozzászólására (») Okt 3, 2019 /
 
De ha ez ürsikló vezérlö akkor "Totál gáz" hogy van benne gázóra Hogyan olvassa le a gázórás?
(#) Egri Frédi válasza tothbela hozzászólására (») Okt 3, 2019 /
 
Sajnos nem az. Jól nézd meg, mert 3 nap múlva semmi nem lesz belőle. "Kilövik" valahová ... Sajnos még mi sem tudjuk hová ...
(#) Egri Frédi válasza djusee hozzászólására (») Okt 3, 2019 /
 
Sehogy ... Nem lett befejezve a "project" - ahogy illik, úgy magyarosan ...
(#) djusee válasza Egri Frédi hozzászólására (») Okt 3, 2019 /
 
Beleölnek pénzt majd leállítják? Fura világ
(#) elektrorudi válasza djusee hozzászólására (») Okt 3, 2019 /
 
Idézet:
„Hogyan olvassa le a gázórás?”

Idézet:
„"Kilövik" valahová ... Sajnos még mi sem tudjuk hová ...”
Mint látod, a gázóra leolvasó is az űrhajón lesz. A magam részéről támogatom az ötletet.
A hozzászólás módosítva: Okt 3, 2019
(#) tothbela válasza elektrorudi hozzászólására (») Okt 3, 2019 /
 
Felesleges leolvasni, mert Lagzi Lajcsi utazik vele. Ami gáz az ő keze alatt átmegy, azt értelmetlen mérni. De előzetes becslés szerint a Marsig meg vissza egy ezresből kijön egy 2000 tonnás sikló üzemanyag költsége.
A hozzászólás módosítva: Okt 3, 2019
(#) Travolta válasza Egri Frédi hozzászólására (») Okt 3, 2019 /
 
Csak nem a 38-as épület?
(#) sany válasza Travolta hozzászólására (») Okt 3, 2019 /
 
Inkább 51-es körzet!
(#) tothbela válasza mineral hozzászólására (») Okt 3, 2019 / 1
 
A rendes kémiai neve:
Dicicilén-mononunilin, vagy ismertebb népies nevén uramöröme. Ez nem a cserszömörce rokona de alapból ne is legyen rokon, mert azzal kompatibilitási gondok lehetnek. Kutya dolog a kémia. ha nem működik, akkor csak fizikai erővel lehet egyesíteni a molekulákat. Az meg időigényes, esetleg gyorsítva veszélyes.
(#) FIGIRI válasza mineral hozzászólására (») Okt 3, 2019 /
 
Előző munkahelyemen dolgoztam POM-mal, mindig volt fröccsöntőgép, amin azzal dolgoztunk. Mikor delegáció volt, állandóan "kissé" aláfűtöttünk, hogy "kellemes" formaldehid illat legyen, hogy az elfoglalt melósokat ne tartsák fenn a termelésben a kiváncsiskodó strómanok, illetéktelen látogatók...
(#) konyak6 válasza FIGIRI hozzászólására (») Okt 3, 2019 /
 
Fröccsöntőgép nálunk is van!
A presszóban.
(#) Egri Frédi válasza Travolta hozzászólására (») Okt 4, 2019 /
 
Te melyik épületben sínylődsz ?
(#) tothbela válasza konyak6 hozzászólására (») Okt 4, 2019 /
 
Fröccsöt nem szoktak önteni, csak bort meg vizet. De ha már így szokta meg a köznép, akkor legyen így. Mi lenne ha azt mondanánk, hogy:
"Hétvégén nálunk kolbász ölés volt, tulajdonképpen szalonnát vágtunk." Karaj tor.
De ha fröccsöntőgép, akkor gondolom biorobot. De ne essünk abba a hibába, hogy elhisszük a csaposnő mosolyát, mert szerintem csak a májunkra pályázik. Azt szeretné hizlalni. Ha a kolbászra pályázna, akkor az ásványvizet ajánlaná, az alátét alján a telefonszáma lenne, és fülünkbe súgná hogy mikor végez.
Ja, és esetleg megjegyezné, hogy jobban áll nekünk ha nem vagyunk borostásak.
Viszont amíg a fröccsöt kínálja, addig csak a zsebét szeretné teletömni.
A hozzászólás módosítva: Okt 4, 2019
(#) Gafly válasza tothbela hozzászólására (») Okt 4, 2019 /
 
Ismered az új pultos csajt?
Milyen?
Kínai.
Hogy hívják?
Két Csecse Kinn Csüng.
(#) konyak6 válasza Gafly hozzászólására (») Okt 4, 2019 /
 
Az autószerelő meg Bekő Tóni.
(#) nagym6 válasza konyak6 hozzászólására (») Okt 4, 2019 /
 
Felesége meg lánynevén: Benkő Hanni
(#) tothbela hozzászólása Okt 4, 2019 / 3
 
-Tiszteletem! Galla Miklós vagyok. Önöknél lehet igényelni vezetéknév változtatást?
-Igen uram. Jó helyen jár. Konkrétan mi az elképzelése?
-A "Galla" nevet szeretném egyszerűen csak "Ga" névre változtatni.
-Rendben, semmi akadálya. De megtudhatnám mi a célja ezzel? Szerintem semmi baj a "Galla" névvel.
-A névvel nekem sincs bajom, csak tudja a feleségem megcsalt. Szeretném ha ez után csak úgy hívná mindenki hogy Gané!
(#) Travolta válasza Egri Frédi hozzászólására (») Okt 4, 2019 /
 
Miután megszüntették a villamos ügyeletet, még másfél hónapot a 17-ben, azután dobbantottam. De addig majd 5 évet a 38-ban.
(#) Gafly hozzászólása Okt 6, 2019 /
 
Ejnye fiúkák:
#1
#2
Következő: »»   802 / 967
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem