Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   826 / 966
(#) tothbela válasza Egri Frédi hozzászólására (») Márc 21, 2020 /
 
A tej nem, de hamarosan akciós lesz a nod32 és az avast. No majd az.
(#) nagym6 válasza Egri Frédi hozzászólására (») Márc 21, 2020 / 1
 
Nem biztos, de olcsóbb volt.
(#) Egri Frédi válasza tothbela hozzászólására (») Márc 21, 2020 /
 
És ezeket külsőleg vagy belsőleg kell majd használni ?
(#) Remci hozzászólása Márc 21, 2020 / 5
 
Sört ritkán iszom, a tejet csak kakaó formájában szeretem, ezért inkább sütöttem egy kevés kárászt. Nem iszom, eszem
(#) lazsi válasza Remci hozzászólására (») Márc 21, 2020 /
 
Nálam még a tóban vannak a kárászok... De tegnap már mozgolódtak... Még jó, hogy nem koi-k vannak, vagy aranyhalak...
(#) Egri Frédi hozzászólása Márc 22, 2020 / 2
 
Hányan jártatok hasonlóan ?

Liszt.jpg
    
(#) tothbela válasza Egri Frédi hozzászólására (») Márc 22, 2020 / 2
 
Usb hordozót análisan, optikai hordozót nyelv alá, hálózatról telepíthetőt közvetlenül orrlukon át az agyba.
(#) sonajkniz hozzászólása Márc 22, 2020 /
 
(#) nedudgi hozzászólása Márc 22, 2020 / 1
 
Idézet:
„-Idesanyám, kinek tőtötte aszt a sok pájinkát?
- Hát neked Idesfijam.
- Aszt a keveset!?”
(#) Egri Frédi válasza nedudgi hozzászólására (») Márc 23, 2020 /
 
Én ez így ismerem ...
Édesanyám ! Ki kapta ezt a hatalmas tortát ?
Te kaptad kisfiam, szülinapodra ...
És miért ilyen kicsi ?
(#) tothbela válasza Egri Frédi hozzászólására (») Márc 23, 2020 / 7
 
Gyerek koromban nem értettem mit jelent a "rétes" liszt. Gondoltam az olyan búzából őrlődik, ami nem a hegyen terem, hanem a réten. De a szélmalom működése is érthetetlen volt számomra, mert egy rács szerkezetű légcsavar nem tud semmilyen irányú légmozgásból forgómozgást kreálni. Azt nem mondta senki, hogy a rácsra feszítik a vitorlát. Így persze már érthető. A tejes kiőrlésű liszt (olvasva teljes, csak akkor még nem tudtam olvasni) sem volt érthető, mert az őrlés feltétele a száraz gabona, de ha azt még tejben áztatják?... Talán abból jobb ízű a tejbegríz. Hasonló probléma volt a gyümölcsök folyó vízzel történő mosása, mert nekünk csak vezetékes vizünk volt, és az is víztározóból származott. Hogy oda honnét került, azt nem tudtam kideríteni. A tömegvonzás, a mágnesesség, az energiamegmaradás törvénye nem okozott problémát, mert kedvenc mesém a "Delta" és a "mindenki iskolája fizika" volt, de olyan bonyolult műveletek mint a "befőtt dunsztolás oszt mégis megromlik" számomra érthetetlen maradt.
Hát ilyen keserves gyerekkorom volt.
A hozzászólás módosítva: Márc 23, 2020
(#) tothbela válasza Egri Frédi hozzászólására (») Márc 23, 2020 / 1
 
-Aladár fiam! Nézzd csak itt egy ropogós tízes szülinapodra.
-Hát jobban örültem volna egy rongyos húszasnak. Persze szülinap. Persze Február 29-én. Szökőévben, hogy csak négy évenként kelljen ajándékot adni.

(nem szó szerinti idézet a Mézga családból)
(#) mateatek válasza tothbela hozzászólására (») Márc 23, 2020 /
 
Jó neked, hogy a nitrites pácsó nem akasztott meg.
(#) tothbela válasza nedudgi hozzászólására (») Márc 23, 2020 / 2
 
Emlékekből idézve, mert én még nem voltam:
Apám disznót vágott, a nyári konyha közepén hatalmas asztal, rajta földig érő viaszos vászon.
Az asztalon a fél disznó, apám kezdi szétszedni "alkatrészeire" és most már ihat egyet. Előtte semmit, mert a szúrás, perzselés, zsigerelés kényes művelet, nem szabad hibázni. Tehát most már ihat. Anyámnak szólt, hogy öntsön egy pohár bort. Anyám öntött. Apám ismét szólt, hogy öntsön már neki anyám, mert már inna egy pohárral. Anyám önt. Majd még vagy kétszer.
-Anya! Ne ba...már meg a k....élet, meddig könyörögjek egy pohár borért?
-De legalább négyszer öntöttem.
-Nem öntöttél te egyszer sem.
No ilyen a mesében sincs, hát mielőtt összevesztek volna anyám tele öntötte a poharat, apám pedig nézte miféle ördög issza meg.
Egy perc sem telt el, a viaszos vászon félrelibbent, egy kis kezecske kinyúl, elveszi a poharat és behúzza az asztal alá. Anyámék fellibbentik a vásznat, hát az asztal alatt a merevítő fán a kilenc éves bátyám, de már nem volt ereje becumizni az ötödik pohárkát. Leborult a földre. Tejet itattak vele, hánytatták, orvost hívtak hozzá, szóval ellátták. Ő pedig aludt másnapig.
(#) tothbela válasza mateatek hozzászólására (») Márc 23, 2020 / 2
 
Dehogynem. A marhapacsni és lecsó ötvözetét képzeltem bele.
Amikor megszűnt a piactér nálunk, épült egy új fedett helyette. A régi már csak kocsmaként üzemelt, árus alig pakolta ki a portékáját, mert szinte csak inni jártak oda. Az új elkészülte után hatalmas betűkkel ez állt a bejáratnál: "PIACCSARNOK".
Nekem az egyik "C" betű mindig kiesett a látóteremből.
(#) mek-elek válasza tothbela hozzászólására (») Márc 23, 2020 /
 
Naugye, miből lesz a cserebogár!
(#) lazsi válasza tothbela hozzászólására (») Márc 23, 2020 / 2
 
Középiskola alatt éveken át utaztam a 13-as villamossal a Kőrösi Csomán, és sosem értettem mi az a felírat az egyik ház falán. Úgy kb. a 4. emelettől lefelé volt függőlegesen a szöveg: DRASOK.
Több évembe került, mire rájöttem, hogy hiányoznak az ékezetek, és helyesen olvasva: ÓRÁSOK.

Pácsóról már hallottam, azzal szokás pácolni. De mi az a lecsó? Miért kell a léceket sózni???

Ha már Mézga család: Az megvan, amikor az apja megduplázza Aladár a zsebpénzét? 2 x 0 = 0
A hozzászólás módosítva: Márc 23, 2020
(#) Gafly válasza lazsi hozzászólására (») Márc 23, 2020 /
 
Idézet:
„De mi az a lecsó?”

Az a "csapjunk bele"
(#) Egri Frédi válasza tothbela hozzászólására (») Márc 23, 2020 /
 
Igen, erre emlékszem !
Klasszikus !
(#) tothbela válasza lazsi hozzászólására (») Márc 23, 2020 /
 
Volt amikor még nem online oldalakon ment a hirdetés. Ha akartunk valami szekondhend dolgot vásárolni, vettünk valami hirdető újságot, vagy megnéztük a főutca mellett kirakott hirdető táblákat. Ilyenek voltak például (virtuális):
-Használt kerékpár Miskolcon eladó. ÉRD. 123-456 egész nap.
-Zsiguli friss műszakival Putnokon eladó. ÉRD. 134-567 dálutánonként.
-Amatőr zenekar Kazincbarcikán basszusgitárost keres. ÉRD. 345-678 hétvégenként.

Na mondom van itt minden, csak egye meg a fene hogy a közelben semmi. Minden csak a főváros közelében ÉRDEN.
(#) elektrorudi válasza lazsi hozzászólására (») Márc 23, 2020 / 1
 
Kicsi a világ. Ugyan ott utaztam, kb. ugyan abban az időszakban. Talán ugyan azt a feliratot is olvastam (de, hogy függőlegesen volt, arra már nem emlékszem és arra sem , hogy egyes vagy többes számban volt), de én így olvastam ORIÁS (ORIÁSOK). Szintén nagyon sokat gondolkodtam a szövegen, mire egyszer végre értelmesen elolvastam. (Talán éppen lassított a 13-as)
(#) tothbela hozzászólása Márc 23, 2020 / 1
 
Most ugye a koronavírus az egyik legnagyobb probléma. A huszadik század elején az ónpestis miatt halt meg néhány felfedező.
A déli sark felé tartó expedíció tagjai időközönként megállt, és kis raktárakat hagytak kerozinnal valamint élelmiszerekkel, hogy visszafelé legyen mire támaszkodniuk. Sajnos a hidegben az ón elporladt, és kifolyt a kerozin. A konzervekről lepergett a borítás. Pontosabban a megindult porladás végigfertőzte a vele érintkező ón tárgyakat.
Később ötvöző anyagok hozzáadásával (réz, antimon) stabilizálni tudták az ónt, így megfékezték az ónpestist.
Mi lenne, ha a koronához kis mennyiségben dollárt, vagy eurót esetleg fontot ötvöznénk? Talán megállíthatnánk ezt a minekishíjjam hogy ne beszéljek csúnyákat.
(#) kowi hozzászólása Márc 23, 2020 / 4
 
Bővebben: Link
Rég láttam ennyire kreatív videót
(#) Egri Frédi válasza kowi hozzászólására (») Márc 23, 2020 /
 
Szegény papucs …
De azért megoldotta.
(#) Epu2 válasza sonajkniz hozzászólására (») Márc 23, 2020 /
 
Ez nem vidám, csak nemet akar váltani.
(#) tbarath válasza mateatek hozzászólására (») Márc 23, 2020 /
 
Az ecetes pácsón éveket gondolkodtam...
(#) zsoltee0001 válasza tothbela hozzászólására (») Márc 23, 2020 /
 
És még, ha raktak bele lisztjavítót, vagy térfogatnövelőt, tovább bonyolódott a helyzet:
Bővebben: Link
(#) Kera_Will válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Márc 23, 2020 / 1
 
(#) Bakman válasza kowi hozzászólására (») Márc 23, 2020 /
 
Ügyes, nagyon. Igaz, annyi tévedés van a videóban hogy Bender alkoholt iszik, nem olajat.
(#) Gafly válasza Bakman hozzászólására (») Márc 25, 2020 /
 
Mint a kocsmában:
- Van konyak?
- Ha lenne, már nem lenne.
Következő: »»   826 / 966
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem