Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   899 / 967
(#) gyerek67 válasza Ódenka hozzászólására (») Szept 25, 2021 /
 
Bizony-bizony!
Elsőrendű fontosságúnak tartanám az olvasás ilyen módú megszerettetését a fiatalsággal, de ez innentől kezdve nem ennek a topicnak a témája!
Annyi bizonyos, hogy a humor nagy vonzerő lehetne és erre számos írónk keményen rá is gyúrt!
(Azt hiszem, Svejket újra el kellene olvasnom...)
Orosz író... Hmm.... Dujsebajev!!!
Ja, bocs, nem ide!
Ő kézilabdaedző és pillanatnyilag nem szeretjük....
(#) mgy hozzászólása Szept 26, 2021 / 3
 
Ez nem tréfa !

6mester.jpg
    
(#) szs válasza mgy hozzászólására (») Szept 26, 2021 1 / 1
 
Ezek a kóklerek pontjai.
Mesterember ilyeneket nem mond -nem mellesleg nemcsak szoftver, processzor, komputer létezik a világon, sőt, a mesterek többségében azok nélkül lettek
(#) Udvari Zsombor válasza mgy hozzászólására (») Szept 27, 2021 /
 
Vagy pedig lehet, hogy pont az fog kelleni a helyszínen, amit el se hoztál vagy kint felejtettél a kocsiban (Murphy).
A hozzászólás módosítva: Szept 27, 2021
(#) sonajkniz hozzászólása Szept 28, 2021 / 6
 
Nagy igazság.
(#) Egri Frédi válasza sonajkniz hozzászólására (») Szept 28, 2021 /
 
Ez jó !!!
És sajnos igaz is ...
(#) granpa válasza sonajkniz hozzászólására (») Szept 28, 2021 / 1
 
A mi generációnk épp ilyen "hurka" volt az előző szemében. Igaz, mi sem csináltunk forradalmat.
(#) proba válasza granpa hozzászólására (») Szept 28, 2021 / 1
 
Csak egy csendes rendszer változtatást.... Én nem venném félvállról a kijelentését, az emberi butaság határtalan. Néha azon gondolkodom mikor pusztítjuk ki magunkat végleg.
(#) sargarigo válasza proba hozzászólására (») Szept 28, 2021 / 1
 
Idézet:
„mikor pusztítjuk ki magunkat végleg”
Szerintem most.
A hozzászólás módosítva: Szept 28, 2021
(#) granpa válasza proba hozzászólására (») Szept 28, 2021 / 3
 
A "változás" címzéssel óvatosan bánnék. A kihalás már elkezdődött, csak a sebesség nem dőlt el még (szerintem gyorsabb lesz, mint gondoljuk).
(#) Frankye válasza sargarigo hozzászólására (») Szept 29, 2021 /
 
Legalábbis folyamatban van.
(#) antikzsolt hozzászólása Szept 29, 2021 /
 
Hopp pár érdekes biztosíték

bizt.jpg
    
(#) Gafly válasza antikzsolt hozzászólására (») Szept 29, 2021 / 1
 
(#) antikzsolt válasza Gafly hozzászólására (») Szept 29, 2021 /
 
Ha láttam volna nem rakom be A medvesajtra azért kíváncsi vagyok na
(#) lazsi válasza antikzsolt hozzászólására (») Szept 29, 2021 /
 
Idézet:
„A medvesajtra azért kíváncsi vagyok na”

Igazi olvadóbiztosíték.
(#) Szárnyas válasza mgy hozzászólására (») Szept 29, 2021 /
 
Minden rossznak a kompúterek az okai. Bővebben: Link
(#) erbe válasza Szárnyas hozzászólására (») Szept 29, 2021 /
 
Szóban?
(#) Gafly hozzászólása Szept 30, 2021 /
 
Nem tudom melyik vége biztonságosabb a macskának, amikor gyógyszer kell neki beadni.
Ötször köpte ki.
(#) Egri Frédi válasza Gafly hozzászólására (») Szept 30, 2021 /
 
Munkavédelmi bőrkesztyűvel egy erőteljes szorítás a nyakára ... Amikor kezd felakadni a szeme, bedobod a szájába a gyógyszert, majd elengeded a nyakát. Garantált a biztos hatás ! Ezután nem köpi ki, örül, ha levegőt kap.
(#) Ódenka válasza Gafly hozzászólására (») Szept 30, 2021 /
 
Egérbe kell tölteni először a gyógyszert, az nem is karmol ekkorát.
(#) elektrorudi válasza Gafly hozzászólására (») Szept 30, 2021 /
 
Remélem az asszony is ott volt az esetnél, mert ha nem, elég nehéz lesz kimagyarázni a karmolást. Ugye rúzsfoltot nem hagyott a nyavajás?
Viccen kívül: a macskakarmolás nagyon veszélyes, mert nagyon könnyen elfertőződik. A macsek a lábát, karmát, tudjuk mire használja, miután ürít.
A hozzászólás módosítva: Szept 30, 2021
(#) nedudgi válasza Gafly hozzászólására (») Szept 30, 2021 /
 
Egyszeri adag esetén meg lehet próbálni kesztyű helyett a macska zsákba csomagolását, amiből csak a feje van kinn.
Azt nem tudom, mennyi idő után lehet a második adagot adni, ez erősen egyedfüggő.
(#) Gafly válasza elektrorudi hozzászólására (») Szept 30, 2021 / 1
 
Ő volt a másik végén.
Neki harapása lett.
(#) antikzsolt válasza Gafly hozzászólására (») Szept 30, 2021 /
 
Jum az durva. Nekem volt egy kedves macskám amit terminátorrá képeztem ki. Az 1 napos papucsom színével nem volt megelégedve 10 perc alatt lerendezte hogy másikat vegyek. A kezemet volt hogy másik macskának nézte és mikor a doki meglátta a kezemet azt hitte hogy kutya harapott meg többször is. Csak többszöri elmondásra hitte el hogy a macskám rendezte le. a hüvelyk és a mutató ujjam közt bőr nem nagyon volt az alkarom is tiszta merő seb volt.
Viszont aludni csakis velem aludt méghozzá úgy hogy a fülembe dorombolt.
(#) lazsi válasza antikzsolt hozzászólására (») Szept 30, 2021 / 1
 
Azért a macskával való alvásnak is lehetnek veszélyei... Korábban olyan ágyunk volt, aminek volt kb. 15 centi széles vízszintes felülete a fej fölött/mögött. Tipikus macska-alvóhely... Egyszer az egyik macska elég mélyen aludt, közben fordult egyet, és legurult, pont a fejemre. Arra ébredt, hogy zuhan, tehát valamiben jól meg kell kapaszkodnia. Én meg arra ébredtem, hogy az arcomra esett egy ijedt, összes körmével kapaszkodni próbáló macska. Szerencsére nem történt baj, de akár a szemeimet is kiszedhette volna ijedtében...
(#) sargarigo válasza Gafly hozzászólására (») Szept 30, 2021 /
 
Idézet:
„Ötször köpte ki”

Ez nálunk is visszatérő gond. Én össze szoktam törni (a gyógyszert, nem a macskát), és belekeverem sajtkrémbe. A májkrémet már nem eszik. Egyben már meg se próbálom. Igaz Asszonyom ilyenkor mindig nyavalyog hogy de hát azt úgy kell és egyébként is.. Ilyenkor elég annyit mondanom neki: Akarod TE megfogni?
(#) lazsi válasza sargarigo hozzászólására (») Szept 30, 2021 /
 
A halas alapú nedves macskakaják is jók szoktak lenni gyógyszer-hordozónak. Azt általában nagyon szeretik és elég intenzív az íze / szaga.

Az antibiotikumok a nehezített pálya, mert azt pár napig, azonos időben kell beadni, és a legtöbb macska hamar megtanulja, hogy "most van az az idő, amikor a gazdi valamit belém akar erőltetni". A problémásabb macskáinknál már előre szólunk az orvosnak, hogy olyan gyógyszert adjon, amit ő akkor bead és nem kell napokig nekünk beadni.
(#) nagym6 válasza Gafly hozzászólására (») Szept 30, 2021 /
 
Mi macskánk ízesített antibiotikumot kapott, egyből bevette mindig kaja nélkül, várta a következőt. A karmolása -mint visszább is írták- veszélyes fertőző lehet.
A hozzászólás módosítva: Szept 30, 2021
(#) antikzsolt válasza lazsi hozzászólására (») Szept 30, 2021 /
 
Alvás közben nem volt gond vele. Kiskora óta velem aludt az volt a megszokott neki. Az úgy tényleg nem kellemes ébresztő lehetett
(#) lazsi válasza antikzsolt hozzászólására (») Szept 30, 2021 /
 
És mindez az éjszaka közepén...

Egy másiknak az volt a szokása (amíg kijárós volt), hogy az éjszakai vadászat után, hajnali 3 körül bejött a szobába és lelkesen felugrott rám, hangos "nyinyííí" kiáltással, amivel persze felébresztett. Miután elmagyaráztam neki, hogy én nem annyira örülök, ha így ébreszt fel (Megértette!), stratégiát változtatott. Szépen csendesen odajött hozzám, és a mancsával elkezdte piszkálni az arcomat (ezt azóta is megteszi, ha arra kíváncsi, hogy alszom, vagy a simogatására készen állok). Természetesen erre általában felébredtem, és amint kinyitottam a szememet, egyből lelkesen "nyinyííí"-zett, meg elkezdett gyúrni. De legalább az ajtóból történő rámugrásról leszokott...
Következő: »»   899 / 967
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem