Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   901 / 969
(#) erbe hozzászólása Okt 15, 2021 / 1
 
Őszibarackmag
Az újságírónál ostobább állat nincsen. Vagy pedig soha nem látott még őszibarackmagot.
(#) sargarigo válasza erbe hozzászólására (») Okt 15, 2021 / 1
 
Képes vagy origós cikket linkelni?!? A sütiknél el is akadtam, és csak utána néztem meg hogy milyen oldal ez..


Nem, nem fogadom el a sütiket, és nem, nem blokkolom, nem tiltom le.
(#) pipi válasza sargarigo hozzászólására (») Okt 16, 2021 / 3
 
Majd ha éhesebb leszel, könyörögni fogsz a sütikért
(#) sonajkniz hozzászólása Okt 19, 2021 / 1
 
A zemplen.hu oldalon találtam az alábbi képet.
Az oszlopon a tablet fölötti feliratot ajánlom mindazoknak, akik még tanultak oroszul.


Akik nem értik, azoknak egy kis segítség.
Az alábbi szöveget másolással illesszétek be ebben a picit módosított formában a google fordítóba, állítsátok be a nyelvet oroszra, és kattintsatok a hangszóróra!
Idézet:
„чиллагок Хабору я”
(#) gyerek67 válasza sonajkniz hozzászólására (») Okt 19, 2021 /
 
Naggyondurva!
Nekem egy alkalommal sikerült járnom egy "orosz katonai temető"-ben,
amit Újpalota mellett a szánkódombra építettek fel valamilyen film díszleteként.
A pirosra festett "sírkövek" hungarocellből készültek (legalább száz, százötven!),
és ezekbe égették a "neveket" bele valamilyen forró szerszámmal:
- Мики Мауз
- Хайрафради
- Хуе Вадй, stb.
(#) teglascs hozzászólása Okt 19, 2021 /
 
A mai fiatalok már nem is ismerik a ciril betűket, ki sem tudják ezeket a "szavakat" silabizálni.
(#) Udvari Zsombor válasza teglascs hozzászólására (») Okt 19, 2021 /
 
Nem egészen, ugyanis a testvérem a suliban oroszt tanul, mint választható kötelező második idegen nyelv. Nem megy neki rosszul, de kétségen kívül az angolt sokkal jobban szereti.
A hozzászólás módosítva: Okt 19, 2021
(#) proba válasza teglascs hozzászólására (») Okt 19, 2021 / 1
 
Nekem a matematika és fizika volt segítségemre, mikor Görögországba tévedtem mezítlábas turistaként. Mindenre fel voltam készülve, de arra nem, hogy a városnévtáblák is csak fizika, és matematika tudással megfejthetők számomra. ( ott tanították a görög betűket )
A hozzászólás módosítva: Okt 19, 2021
(#) Egri Frédi válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Okt 19, 2021 / 1
 
Nem akarok jós lenni, de ...
Lehet jól választott. Még vegye fel mellé a kínait és biztos nem lesz gondja a ház felújítással ...
(#) jpocok válasza gyerek67 hozzászólására (») Okt 20, 2021 / 5
 
Én ismerem a ciril betűket, csak éppen rosszul választottam el a Хайрафради-t. Addig jutottam, hogy hajráf, ami értelmes szónak tűnt. Viszont sehogyan sem jöttem rá, mi lehet az a radi Nem vagyok egy focista alkat, sohasem szerettem.

Azután jött a meglepetés, mert beírtam a fordítóba. Erre kidobja, hogy tadzsik nyelven elképesztő a szó jelentése.
(#) gyerek67 válasza jpocok hozzászólására (») Okt 20, 2021 /
 
Ez tényleg elképesztő!!!
(#) Egri Frédi válasza jpocok hozzászólására (») Okt 20, 2021 /
 
Lám, lám ! Már tadzsikul is tudsz ! Ez elképesztő !
(#) granpa válasza jpocok hozzászólására (») Okt 20, 2021 / 1
 
Szerbül pedig dolgozó a radi. Ne radi= nem működik (horvátul is)
A hozzászólás módosítva: Okt 20, 2021
(#) Gafly válasza jpocok hozzászólására (») Okt 20, 2021 /
 
Van egy általam meglehetősen nagyra becsült fórumtársunk, remélem nem haragszik meg érte...
Szerintem vele lehetne hasonlóan szinvonalas beszélgetéseket folytatni:

- Laci, honnan is jöttél?
- Apc.
- Egészségedre. De hol laksz, ha nem titok?
- APC!
- Egészségedre, mondtam már. Parlagfű?
- Település Hatvan mellett.
- Á, apci.
- Jobbulást.
(#) Ódenka hozzászólása Okt 25, 2021 / 3
 
Üdv!
Bizonyára vannak, akik hifis fórumokon is nézelődnek, mint néha én is. Vannak olyan fórum megjelenítők, ahol a hsz-ek alatt a beíró állandó, mintegy ars poetikája ott van, milyen felszerelése van, erősítő, hangdobozok, kábelek, szóval minden, amivel büszkélkedhet(ne). Ha jelen fórum véletlenül ilyenre alakulna, egyrészt megrémülnék, másrészt nagyjából ez lenne a hifi rovatomban alul:

Harman Kardon PM665 amp. AR303 2 db, CD player: Külföldi, Nagyszoba 5x6m, Anyós -> megértő, 500W 1 fázisú kukorica morzsoló, 3 x 400 V 16 A beköttetve, 30mA ÉV relé, 100Wossal equivalent 11W enerzsi izzó mindenütt, konyhában 150W, DAC: Makacsul, szilajul, nyakasan, pajkosan ellenszegülő; gőgből ellenálló, Inverteres hegesztő trafó 2.5mm pálcáig mindent visz (saját ám az is!) Aljzatbeton: Sóder + cement + víz, Összekötő kábel: 4 x 16 mm2 + 12xD=1.5mm alu. átfeszítő a járdátlan oldali vill. oszlopról, Oszlop: Kátrányozott fenyő, Első bicikli: Orosz félverseny (már nincs meg) Ferencváros : Djokovic semmi/45 - meccslabda, Nyugdíj: Nem menni tőle falnak, Hi-Fi kocka hozzáállás: Kikezeltek, Aláírások: Senkit nem érdekel az odaírón kívül... -
(#) sargarigo válasza Ódenka hozzászólására (») Okt 26, 2021 / 2
 
Úristen! Nem tudom mit szedsz, de nekem is kell belőle!
(#) kaqkk válasza sargarigo hozzászólására (») Okt 26, 2021 /
 
Ne próbáld ki ! Fájni fog ...
(#) icserny válasza Gafly hozzászólására (») Okt 27, 2021 / 1
 
Akkor ez is olyan, mint a kvantummechanika energiasajátérték-egyenlete:

- Há Pszi....
- Egészségedre!
- ... egyenlő É Pszível (gyk. lásd itt!)
- Jobbulást!
(#) Ódenka hozzászólása Okt 31, 2021 / 1
 
Megtörtént, még az "átkosban".
Tájékoztató újonc katonáknak, a tiszt:
- ...aztán ezt az egyfázisú atombombát már nem gyárcsák.
Valaki a srácok közül, halkan:
- Gyártják.
- Most mondtam, hogy nem gyárcsák!!!

Másutt, helyen, alkalomként valaki szintén: Hatodik Lenin... valamint ...és most énekeljük el az Internacionalizmust...
A hozzászólás módosítva: Okt 31, 2021
(#) lazsi válasza Ódenka hozzászólására (») Okt 31, 2021 /
 
Megkérdezték John Lennon gyilkosát:
- Miért ölte meg Lennont?
- Lennon... Nem Lenin?


A "Hatodik Lenin"-hez hasonló értelmes név-olvasás: "Ív Béla".


Orosz nyelvtudásomból emlékszem a "raz, dva, tri" -re, ahol a "raz" valami olyasmit jelent, hogy "egyszer, először, első". Ezek szerint több, mint 100 évvel ezelőtt RazPutyin volt az első. Vajon a "mostani" hányadik?
(#) bbalazs_ válasza Ódenka hozzászólására (») Okt 31, 2021 / 1
 
Ideológiai oktatás:
- Elvtársak, most még csak a világ egyharmadán van szocializmus. De el fog jönni az idő, amikor az egy negyedén, egy ötödén - sőt, akár egy hatodán lesz!
(#) img válasza zaik hozzászólására (») Okt 31, 2021 /
 
Mindkettőt üti egy 15 éves Pall Mall.
(#) Ódenka válasza lazsi hozzászólására (») Nov 1, 2021 /
 
5.ben volt először orosz nyelv, mindenki 5-ös volt év végén.
Minden tanévben legalább 2 hetet lázas, injekciózott megfázott voltam. Egy ilyen után visszamenve az osztály kórusban - já csitáju, on csitáju...stb. Sok év múlva jöttem rá, hogy ragoztak. Én innét elvesztettem a fonalat...Az orosz dolgozatom 80 %-ban magyar nyelven volt, orosz betűkkel.
Anno még "dúltak" a Móricka viccek. Amikor az orosz tanár valami marzsicka zaty-ot mondott, mi mindig röhögtünk, szerintünk Móricka mondja hangzott el. Állítólag - lehet mondani-t jelent, de nem harapom meg az ujjamat, ha pontatlanul írom ma már.
(#) yulo5310 válasza lazsi hozzászólására (») Nov 1, 2021 /
 
Elvtársak!,most a gyűlés végén énekeljük el a Real Madridot! Nem inkább az Internacionálét! Ezt a két focicsapatot mindig összekeverem
(#) Remci válasza Ódenka hozzászólására (») Nov 1, 2021 / 1
 
Én írtam olyan orosz dolgozatot,hogy a tanár azt mondta mikor kiosztotta őket, hogy az enyém olyan rossz hogy még egyest sem tud rá adni
A hozzászólás módosítva: Nov 1, 2021
(#) sargarigo válasza Remci hozzászólására (») Nov 1, 2021 / 1
 
Lám, még az egyest sem adják ingyen! Azért is keményen meg kell dolgozni!
(#) Gafly válasza sargarigo hozzászólására (») Nov 1, 2021 /
 
De trollkodni tudnak: Smorodin.
(#) sargarigo válasza Gafly hozzászólására (») Nov 1, 2021 /
 
Az ilyen nem normális, az biztos!
(#) Epu2 válasza sargarigo hozzászólására (») Nov 1, 2021 /
 
Azt hiszem 70 ben, egy oroszból nem brillírozó gyerek osztályzatát akarták lezárni. Tudva, hogy még faiskolába sem fog járni, továbbtanulású céllal. Csak egy szót tudott oroszul.
-Mentő kérdés. Ha megmondod, hogyan mondják oroszul, hogy fekete tábla, megkapod a kettest.
Micsoda tudás! Pont ezt tudta.
черная доска
A hozzászólás módosítva: Nov 1, 2021
(#) img válasza Epu2 hozzászólására (») Nov 1, 2021 /
 
Troll ON: De az már két szó. Melyiket tudta? Troll OFF.
Következő: »»   901 / 969
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem