Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   914 / 962
(#) nedudgi válasza nagym6 hozzászólására (») Jan 10, 2022 1 /
 
Nálatok guggolós van?
(#) nagym6 válasza nedudgi hozzászólására (») Jan 10, 2022 /
 
Szokásos van, de mire ráülnék már kész. Megelőz.
(#) nagym6 válasza mek-elek hozzászólására (») Jan 10, 2022 /
 
Állva jobban mint ülve. Megöregedés már kész.
(#) sonajkniz hozzászólása Jan 10, 2022 / 6
 
Ülve pisilni?
(#) gyerek67 hozzászólása Jan 20, 2022 / 7
 
Nem vagyok robot!
(#) lelkes amatőr válasza gyerek67 hozzászólására (») Jan 20, 2022 /
 
Remélem, nem fogják rendszeresíteni.
(#) sany válasza gyerek67 hozzászólására (») Jan 20, 2022 /
 
Ahol kihagyták a NYÁK-ról ott lenne.

A 8. képkockán az nem az? Két pirosnak látszó csík van.
A hozzászólás módosítva: Jan 20, 2022
(#) gg630504 hozzászólása Jan 20, 2022 / 1
 
Segway-es esete a mozgójárdával
Még az 1980-as években - Budapesten járva suliba - sűrűn használtam mozgólépcsőt, mozgójárdát. Napi rutinommá vált, semmilyen problémát nem okozott az egyensúlyozás. 2018 őszétől a segway-t használom napi rendszerességgel, viszont mozgólépcsős helyen évek óta nem voltam. Szépen rögzült is, hogyan kell egyensúlyoznom, irányítanom a segway-t, amikor nem fix talajon állok. Nem is gondoltam volna, mennyire rögzült. 2022 januárjában az Agria Parkban volt dolgom, gyanútlanul felléptem a mozgójárdára. Majdnem elestem, meg kellett kapaszkodnom a korlátba és oldalt kellett fordulnom! Pont úgy irányítani akartam a mozgójárdát, mint a segway-emet. Ez persze nem hatotta meg a mozgójárdát, én viszont dülöngéltem, és nagyon nem értettem, miért.
(#) Egri Frédi válasza gg630504 hozzászólására (») Jan 21, 2022 / 2
 
Talán kevesebbet kellett volna inni ...
(#) Udvari Zsombor válasza gg630504 hozzászólására (») Jan 21, 2022 /
 
Egy alkalommal, mikor Budán jártunk, realizálódott, hogy mennyire elszoktam a mozgólépcsőktől, mióta vidéken lakunk. A Széll Kálmán (Moszkva) téren elég meredek szögben lehet feljönni a metróból. Nos, én rendesen paráztam, nehogy lepereceljek a mozgólépcsőn, nem volt valami kellemes, alig vártam, hogy véget érjen. Visszagondolva kicsit , de ott akkor nagyon nem volt az.
(#) gg630504 válasza Egri Frédi hozzászólására (») Jan 21, 2022 /
 
Gyűjtöm a segway-es YouTube videókat. Itt ( ott ) keresd a humor szót.
Csak kávét szoktam inni. Írt.
(#) teddysnow válasza gg630504 hozzászólására (») Jan 21, 2022 /
 
Idézet:
„Csak kávét szoktam inni.”


Abból is megtud ártani a sok
(#) nagym6 hozzászólása Jan 21, 2022 / 3
 
Budapest mozgólépcső lejáratnál bizonytalanul álló botorkáló idős néninek segítettem, karonfogva húztam a lépcsőre. Félúton jutott szóhoz, ő nem is akart lejönni, férjét várta. Visszakísértem, a férjet is segítettem megtalálni.
(#) Gafly válasza nagym6 hozzászólására (») Jan 21, 2022 /
 
Örs vezér terén, a buszállomáson táblábolt egy vak srác. Agilis fiatal csaj odament hozzá, rövid beszélgetés után belakarolt és tempósan elindultak a metró felé.
Szegény srác alig győzte tartani a tempót, amikor odaértek egy megállóhelyet jelző oszlophoz
Idézet:
„, amit mindenkor úgy kell elhelyezni, hogy mellette az akadálymentes gyalogos forgalom biztosítható legyen”
.
Csaj egy elegáns sasszéval kikerülte az oszlopot.
Nem gondoltam, hogy egy megtermett pasi ekkorát tud koppanni (az oszlopon)...
(#) sonajkniz hozzászólása Jan 21, 2022 / 6
 
Wi-fi?

WiFi..JPG
    
(#) jani1987 válasza sonajkniz hozzászólására (») Jan 21, 2022 /
 
Mi a kályhára tettük ha melegíteni akartuk.
(#) szs válasza gg630504 hozzászólására (») Jan 22, 2022 /
 
Írt, azt én is. Napközben az egyik részét (sokat), estefelé a másikat (sajnos, nem lehet sokat, mert reggel általában mennem kell).
(#) Udvari Zsombor hozzászólása Jan 28, 2022 / 2
 
Ki gondolta volna, hogy a PEZ adagolók talpa pont belemegy a fényképezőgépek vaku csatlakozójába?
(#) Remci válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Jan 28, 2022 / 6
 
Azt sem gondolta volna senki, hogy van valaki
, aki ilyen felfedezést tesz.
(#) lazsi válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Jan 28, 2022 /
 
Számomra ezek után csak az a kérdés, hogy vajon hol alkalmazzák ezt a megoldást ezzel a mérettel katonai célra...
(#) varttina válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Jan 28, 2022 /
 
Ez nem csoda, hiszen szabvány, akárcsak az USB. Ha valakinek nincs pénze méregdrága vakura, akár így is megoldhatja. A lényeg a kompatibilitás.
(#) Udvari Zsombor válasza varttina hozzászólására (») Jan 28, 2022 /
 
Munka közben cukorkázhat a fotós és/vagy legalább ha a figurát figyeli a fotózandó alany, akkor legalább biztosan a kamerába néz.
(#) Remci válasza varttina hozzászólására (») Jan 28, 2022 /
 
Gyereket kell vele fotózni, ettől biztos széles lesz a mosolya
(#) sargarigo válasza Remci hozzászólására (») Jan 28, 2022 /
 
Ha valakit így fotózol, nem kell hogy gyerek legyen, garantáltan mosolyog! Az más kérdés hogy mit gondol közben..
(#) nagym6 válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Jan 28, 2022 /
 
Én kuka meg drága vakut vettem oda, mert más nem passzolt . Az ember holtig tanul.
(#) nedudgi válasza nagym6 hozzászólására (») Jan 28, 2022 /
 
Ennek komoly haszna van, védi a vakupapucsot. Én balga, vettem Kínából kemény hetven centért. Zsombor eléggé el nem ítélhető módon túl későn tette közzé "találmányát". Megérdemelne egy negatívot, de akkor ugrana a pozitív visszajelzés, amit kapott tőlem. Ejnye-bejnye!
A hozzászólás módosítva: Jan 28, 2022
(#) nagym6 válasza nedudgi hozzászólására (») Jan 28, 2022 /
 
Idézet:
„védi a vakupapucsot”
Egyúttal felső fogantyú is. Ha valaki ott akarja fogni a gépet fotózáskor. Senki nem akarja úgy, de ha mégis, erre is van lehetőség.
(#) sargarigo válasza nagym6 hozzászólására (») Jan 28, 2022 / 1
 
Sőt! Ha van némi kezdeményezőkészség, akkor lehet automatizálni a jutalmazást! Amikor exponál, akkor automatikusan dob egy cukrot az alanynak, jutalmul hogy nyugton maradt a fotózás idejére! Annyira nem is bonyolult megoldani, csak bele kell szuszakolni a cukorka adagoló testébe a mechanikát! Várom a kimitépítettbe a képeket!
(#) Udvari Zsombor válasza nedudgi hozzászólására (») Jan 29, 2022 /
 
Nem saját a kép, találtam, jót vidultam rajta, amikor megláttam.
(#) gyuszo hozzászólása Jan 29, 2022 / 5
 
Olvas a gyerek.

hogyan.jpg
    
Következő: »»   914 / 962
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem