Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   934 / 962
(#) Zsolt2 válasza antikzsolt hozzászólására (») Okt 4, 2022 /
 
Stirlitz est már régen kikisérletezte macskákon:
Idézet:
„Stirlitz megitatta a macskát benzinnel, az ment öt lépést, és összeesett. - Biztosan kifogyott a benzin - gondolta Stirlitz.”
Valószinű ugyanez történik a poloskával is - kifogy a benzin s többet nem mozog.
(#) sany válasza gyerek67 hozzászólására (») Okt 4, 2022 / 2
 
Én sem használok semmilyen vegyszert. Megkeresem őket.

poloska.jpg
    
(#) gyerek67 válasza sany hozzászólására (») Okt 4, 2022 / 1
 
Úgy látom, hibás a műszered, hiszen ebben az esetben a legfelső lednek kellene világítania!
(#) lazsi válasza gyerek67 hozzászólására (») Okt 4, 2022 / 4
 
Szerintem stimmel... 1 poloska, tehát az 1 vonal melletti LED világít.
A legfelsőnek akkor kell világítania, amikor már a 4. poloska is rámászott a dobozra.
(#) gyerek67 hozzászólása Okt 4, 2022 /
 
Tudtad?

Sokkoló.jpg
    
(#) sargarigo hozzászólása Okt 4, 2022 / 1
 
A belügyminisztérium idei felhívása:

aludj.jpg
    
(#) nagym6 válasza sargarigo hozzászólására (») Okt 4, 2022 / 6
 
A nejem nem járul hozzá. Meg a 22 éves szomszéd bombázó lányka sem. Várom a belügyminisztérium intézkedését.
(#) erbe válasza nagym6 hozzászólására (») Okt 5, 2022 /
 
Használj te is csalánt! Saját ... célra.
(#) nedudgi válasza nagym6 hozzászólására (») Okt 5, 2022 /
 
Rossz megoldás. A BM nem lehet tekintettel az igényeidre. Gondold át, ha a szomszéd leánynak érzi magát, de biológiailag nem nőneműnek született. A bombázó is lehet nehézbombázó. Nem is említem a konyhai képességeket.
(#) Massawa hozzászólása Okt 8, 2022 /
 
Francia logika.

Nagyobb trafik ahol képeslapokat is árulnak. A helység közepén a kassza a bejáratnál egy tablo a felkinált kb 10 képeslappal. Az ember végignézi, kiválasztana néhányat, de semmi extra ismertetö jel nincs rajtuk. Odamegyek a kasszához, hogy vennék képeslapot. Az elado hátrafelé kivonul a kasszábol a bejárathoz, megmutatom neki a tablón melyik 3 kellene. Erre elmegy a kassza mögötti raktárba, majd vagy 3 perc mulva jön egy doboz teli képeslappal, és abbol válogatná ki azokat amiket szeretnék megvenni, ha közben el nem felejtette volna mit is akartam. Akár egy büvész a porondon minden 3. képeslapot felmutatja, hogy talált-e.
Nem.
Megy tovább a keresés.
Alig 5 perc alatt sikerül kikeresni a dobozbol azt a 3-t, amit szeretnék, leteszi a pultra és elvonul valahova a dobozzal. Ujabb 3 perc mulva megjelenik és elkezdi beütni a kasszába az eget rángato összeget, hogy végre fizethetek. Az egész akcio pontosan 16 percig tartott, pedig azt hittem, hogy 1/4 ora alatt sikerül vennem 3 képeslapot. Igy ujabb 14 percet kellett várni a következö villamosra. Közben a trafikban rajtam kivül senki nem volt, azaz a jo negyed ora alatt alig 2 euro forgalmat csinált és gyalogolt vagy 50 métert.
A nejem még rosszabbul járt a talponállo bisztroban ahol egy csésze kávét képtelenek voltak a pultra tenni ennyi idö alatt.
Szoval van még hova fejlödnünk.
(#) nagym6 válasza nedudgi hozzászólására (») Okt 11, 2022 /
 
Idézet:
„biológiailag nem nőneműnek született. A bombázó is lehet nehézbombázó. Nem is említem a konyhai képességeket.”
Vizuálisan részben bevizsgált könnyűbombázó, többire vállalnám a rizikót.
(#) lazsi válasza sargarigo hozzászólására (») Okt 11, 2022 / 1
 
A kép alapján egy időre a kaja is meg van oldva...
(#) jani1987 hozzászólása Okt 14, 2022 /
 
Székesfehérvár tmk műhely.
(#) gg630504 válasza jani1987 hozzászólására (») Okt 14, 2022 /
 
Mozgássérült WC.
Csak a láb nélkül születettek használhatják.
Aki később vesztette el, használja a jobbra lévő akadálypályás WC-t.
(#) 24bitponthu válasza gg630504 hozzászólására (») Okt 15, 2022 /
 
Volt meló helyemen történt: valaki a végső papirmunkánál meghúzódott a háta , kiírták vele, munkahelyi baleset lett belőle .
Kérdeztem a telepvezetőt H ne írjuk ki az ajtóra hogy veszélyes üzem rész, mindenki saját felelősségére használja!?
(#) elektrorudi válasza 24bitponthu hozzászólására (») Okt 16, 2022 /
 
Én az orvost írtam volna ki, aki a látleletet adta.
De nem betegállományba, hanem az orvosi kamarából. Végleg!
(#) 24bitponthu válasza elektrorudi hozzászólására (») Okt 16, 2022 /
 
Akinek nem volt tiszta , a wc ügyintézésről volt szó...
(#) lazsi hozzászólása Okt 19, 2022 / 7
 
Két füllel jobban hallunk?
Ugyan! Ez csak egy sztereótípia...
(#) 24bitponthu válasza lazsi hozzászólására (») Okt 23, 2022 /
 
Pedig igen , van térhatású hallás, ez jobb mintha 1fülű hallás lenne
(#) Udvari Zsombor válasza 24bitponthu hozzászólására (») Okt 23, 2022 /
 
Pontosan. Próbáld csak 1 füllel meghatározni egy távolabbi hang irányát kültéren. Nem igazán fog menni.
(#) nedudgi válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Okt 23, 2022 /
 
A fejet szabad forgatni?
(#) Udvari Zsombor válasza nedudgi hozzászólására (») Okt 23, 2022 /
 
Persze, de 2 füllel tud jól irányt meghatározni az ember.
(#) szs válasza 24bitponthu hozzászólására (») Okt 23, 2022 / 1
 
Az ilyen válaszokra mondta mindig a fater:
Mióta két forint a tantusz -nehezebben esik le...
(Ha valaki elkezdi a tantuszt, meg a két forintot elmondani, bizony kiugrok az ablakon)
(#) szs válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Okt 23, 2022 /
 
Denevérek előre!
Én GPS-el is tudok, bedugott füllel
(#) zolika60 válasza szs hozzászólására (») Okt 23, 2022 /
 
Milyen magasan van az ablak?
(#) szs válasza zolika60 hozzászólására (») Okt 23, 2022 /
 
60cm a szobai, 80 cm a konyhai
(#) lazsi válasza szs hozzászólására (») Okt 23, 2022 / 1
 
Van akinek leesik, másnak meg el kell magyarázni a viccet...
(És van akinek fel sem tűnik a különbség a sztereotípia és a sztereótípia között... )

Ha már az ablakon akarsz kiugrani...
Mi a különbség, ha valaki az első emeletről vagy a 10.-ről ugrik ki?
Az elsőről:
- Pufff ... Áááááá!
A tizedikről:
- Áááááá! ... Pufff
(#) 24bitponthu válasza Massawa hozzászólására (») Okt 25, 2022 /
 
Üdv
Szerintem rosszul látod:
1)Kívülről úgy nézett ki hogy van forgalma , a legnagyobb érték a vevő... És hátha eszedbe jut még valami .
2) unatkozott.
3) élvezte hogy szivathatja a hülye külföldit.
(#) 24bitponthu válasza lazsi hozzászólására (») Okt 25, 2022 /
 
Leesett , szóviccelsz.
Szintén előző meló helyen (pékség Tatán, túl sok nincs , illetve volt) javaslatom volt hogy az éjszakai sütés kísérő papírjàt írjuk feketével , a nappalit meg sárga helyett pirossal .
A telepvezető magából kikelve kérdezte hogy honnan vegyen piros meg fekete tollat , mondtam hogy ahonnan a kéket.
Másik kolléga megjegyezte hogy ezt ő nem fogja tudni megjegyezni.
A.Einstenre gondolva csak annyit mondtam hogy én meg kulcsot csináltatok a kutyaimnak hogy nélkülem is le tudjanak menni .
A telepvezetőre visszatérve kaptunk 2 elektromos gyalog békát, gyorsan elkuldték őt meg másik muszakvezetot targoncás tanfolyamra .
Csak ők használhatták.
Mikor láttam hogy a teli raklapok gyors sebességgel rakta a helyére, majd amikor pozícióba került,az irányító kart visszafelé rántva próbálta megállítani. Többször megkonnyeztem .
Hiába volt mázsa+ os csak sokadikra sikerült.
A muszakvezetonek mutattam a nyuszi meg a teknős ábrát , kérdeztem hogy miért nem használják így .
Mindkettőnek van jogsija , autóval jártak.
Igaz hogy a telepvezeto a mellette parkoló másik kolléga autóját zúzta le beallaskor .
Csudi egy hely volt ez , majd még sztorizok ha lesz időm.
A hozzászólás módosítva: Okt 25, 2022
(#) antikzsolt válasza 24bitponthu hozzászólására (») Okt 25, 2022 /
 
Ezt az elektromos békát nem értem. Hozzáteszem hogy bár megvan a jogsim belőle a vizsgán kívül nem használtam gyalogbékát. Akkor is kb 10 perc a vizsgával együtt mivelhogy kézi békát elég sokat használtam így nem volt gond az irányítása. Ha az emlékeim nem csalnak nekünk egy potméteres(?) kar volt amit a megfelelő irányba kellett tolni és arra haladt. A sebesség attól függött hogy mennyire volt eltolva a kar. Nálunk nem volt irányváltó. De érdekelne még pár ilyen sztori na. Targis vagyok emberek közt nekem is van pár hajmeresztő mutatványom életérzésem.
Ezt a raklapnyi paprikát így vittem be a termelésbe. Vagy amikor felmostak, a lágy gumi és a tükörbeton kölcsönösen jól tapad. Cirka 5 métert haladtam keresztbe fordulva a raklapnyi megy meg fennmaradt a villán. Vagy amikor fényes nappal várom a sorom hogy odaférjek a göngyöleghez és képes voltak nekem jönni miközben másfél targonca szélesség volt a két targonca közt. Bár én is csináltam már hülyeséget a fáradság miatt. A borítóba akartam berakni a konténert csak egy dolgot felejtettem el. Az üres konténert kellett volna leszedni előtte
A hozzászólás módosítva: Okt 25, 2022

pa.jpg
    
Következő: »»   934 / 962
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem