Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Villanypásztor
 
Témaindító: bernardo, idő: Feb 5, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   195 / 288
(#) djuri válasza petitrial hozzászólására (») Jan 24, 2016 / 1
 
annyi kapcsolás van hogy én már nem igazodok el.ennél a negatív pont van leverve a földbe a többinél meg a pozitív. akkor most hogy van? és hova kell a szikraköz. ami nekem van kapcsirajzom azon a pozitív kimenet megy a földbe,viszont a szikra meg a negatív között van
A hozzászólás módosítva: Jan 24, 2016
(#) djuri válasza zosza18 hozzászólására (») Jan 25, 2016 /
 
Üdv, lehet hogy nem keresek eléggé de az egész országban nem találok zpd100 as vagy 200 as zénert. hol találok?? köszi
A hozzászólás módosítva: Jan 25, 2016
(#) CIROKL válasza djuri hozzászólására (») Jan 25, 2016 /
 
Miert pont zpd ? 100 vagy 200 zenert lehet kapni barhol .
(#) djuri válasza CIROKL hozzászólására (») Jan 25, 2016 /
 
203 oldalom található pásztorhoz ilyen kell.zosza18 invertereséhez
(#) djuri válasza zosza18 hozzászólására (») Jan 25, 2016 /
 
Mivel tudnám helyettesíteni a ZPD 100-asokat?
(#) villanyipi válasza djuri hozzászólására (») Jan 25, 2016 /
 
Elég könnyen rálelhető a paraméterek alapján., persze lehet nem kell az 5 wattos, de ez biztos nem fog melegedni.
(#) djuri válasza villanyipi hozzászólására (») Jan 25, 2016 /
 
Köszönöm
(#) djuri válasza djuri hozzászólására (») Jan 25, 2016 /
 
HEstore-on ZPY 100-is jó lehet? zenereket annyira nem ismerem
(#) zosza18 válasza djuri hozzászólására (») Jan 26, 2016 /
 
Pedig van, nem is egy boltban. Én 200V-osat használtam egy darabig, de a 100V-os könnyebben beszerezhetőbbnek bizonyult, így azt használok már. Igaz a Fet vagy tranyó válogatja, mert van amelyikben benne van, így akkor ez elhagyható. Semmi különleges nincs benne, csak védelmi funkciót lát el, nélküle is működik, csak kérdőjeles az élettartama.
(#) djuri válasza zosza18 hozzászólására (») Jan 27, 2016 /
 
akkor elvileg bármelyik zener jó lehet ami tudja a 100voltot?!
(#) zosza18 válasza djuri hozzászólására (») Jan 27, 2016 /
 
Persze. Mondom, hogy az a védelem miatt van, amit esetleg visszarug a trafó.
(#) djuri válasza zosza18 hozzászólására (») Jan 27, 2016 /
 
Megint köszi.
(#) djuri hozzászólása Feb 1, 2016 /
 
Sziasztok,tud esetleg valaki olyan kérdésben segíteni,hogy mi kell ahhoz hogy hivatalosan lehessen villanypásztort gyártani és eladni? villanyszerelő vállalkozásom van.
A hozzászólás módosítva: Feb 1, 2016
(#) kadarist válasza djuri hozzászólására (») Feb 1, 2016 /
 
Szia!
Minősíteni kell a készülékeket. Keresd meg őket.
(#) bole hozzászólása Feb 2, 2016 /
 
Sziasztok adtak egy régi villanypásztort a tápegysége jó csak valamelyik Ic rossz UA723 PC ALATTA RÁÍRVA T810520 ÉS EGY BD 245A ALATTA RÁ ÍRVA 18004 Valaki megtusja mondani mi a szerepük UA biztos a nagyfeszt adja!Az Ic alsó számsor mit jelent!És hogy mennyiért lehet venni?Köszi a választ előre is
(#) eyess válasza bole hozzászólására (») Feb 2, 2016 /
 
Az UA723 az feszülség szabályzó , és tápegységekben szokták alkalmazni általában.A BD 245A pedig egy tranzisztor , ami feltehetőleg meghajt egy másik fokozatot , vagy már egy nagyfeszültségű tekercset amin , aztán létrejön a kívánt nagyfeszültség .Igy nem ismerve az áramkört , és felépítését ezt tudnám mondani.
Azt írod a tápegység jó biztos ? És a kérdezett alkatrészek szerinted rosszak ? És miért kimérted őket , vagy ?

Egyébként lehet kapni mind a két alkatrészt Google keress .
(#) bole hozzászólása Feb 2, 2016 /
 
Sziasztok !Tudom hogy nem tv de itt többen írnak és értenek hozzá, szeretném megkérdezni mi ez mart rá van írva hálózati adapter de azt mondja egy idős úr hogy villanypásztor de az kizárt már muzeális ki ismeri fel hogy működik? és mi ez? mert ez nem villanypásztor !Köszi
(#) kadarist válasza bole hozzászólására (») Feb 2, 2016 /
 
Ez egy régi villanypásztor hálózati tápegysége akkumulátortöltő funkcióval.
(#) Moderátor hozzászólása bole hozzászólására (») Feb 2, 2016
 
Tudom hogy nem tv de itt többen írnak
Legközelebb az ilyet díjazzuk!
(#) bole válasza kadarist hozzászólására (») Feb 2, 2016 /
 
Te egy Úr vagy én is valami ilyesmit sejtettem, tehát van hozzá egy nagyfesz ami a villanypásztorhoz kell ami külön lehet hozzá!Köszi
(#) bole válasza bole hozzászólására (») Feb 2, 2016 /
 
Köszi válaszod!
(#) kadarist válasza bole hozzászólására (») Feb 2, 2016 /
 
Igen így van és ugyanilyen dobozba szerelték a feszültségadót is.
(#) bole válasza kadarist hozzászólására (») Feb 3, 2016 /
 
Nagyon köszi te egy Úr vagy!
(#) DJanosi hozzászólása Feb 4, 2016 /
 
Sziasztok!
Kérdésem az lenne ,hogy nagyobb (6-7cm átmérőjü) ferritgyűrü megfelelne vilanypásztor kimenő trafó gyanánt ?
(#) kadarist válasza DJanosi hozzászólására (») Feb 4, 2016 / 1
 
Szia!
A ferritgyűrű kevés, arra még egy vagon drótot is fel kellene tekerni.
(#) djuri válasza zosza18 hozzászólására (») Feb 4, 2016 /
 
üdv, a kis pásztorodról kérdeznék. felszereltem egyet kb 30m zsinorral és a szikra középtájon lecsökkent 1-1,5mm-re, ez normális lehet? egy labrador átbújt alatta de nem bántotta, a szikrát hallottam csattanni.
A hozzászólás módosítva: Feb 4, 2016
(#) DJanosi válasza kadarist hozzászólására (») Feb 4, 2016 /
 
Mit javasolsz, milyen forrás lenne az igazi amely kifizetödő ár/érték arányban? Legmegfelelőbb lenne talán az EI szilicium ötvözet de nekem nagy tételben kellen azaz nem praktikus szétszedni trafókat s abból tekerni. Valami forrás kellene ahonnan be tudnám szerezni a trafó vasat.
Az átvitt energia max 5J lenne. 11 kV.
Csatolok egy forrást , itt láttam a fórumon. Erről a kimenő traforól mit lehet tudni ?
A hozzászólás módosítva: Feb 4, 2016
(#) zosza18 válasza djuri hozzászólására (») Feb 4, 2016 /
 
Szia!
Nem ismerem a kutyákat, de gondolom hosszú szőrű lehet a kutya ha nem bántotta, mert általában a rövid szőrűek kézifékeznek a vezetéknél. Normális amúgy, csak ugye kevés az energia, ami átütné a kutya vastag szőrét hatásosan.
(#) Cavalier válasza DJanosi hozzászólására (») Feb 5, 2016 / 1
 
A gyárikat EI-66 vasra csinálják, a nagyobb Gallaghereknél láttam EI-96-ot is, vákuumimpregnálva, kiöntve.
A waasner-től lehet venni vasat nagy tételben. (fél raklaptól felfelé) A michael kunststofftechniknél meg csévetestet.
Vagy itthon az eximtrade-nél nem olyan nagy tételben.
(#) djuri válasza zosza18 hozzászólására (») Feb 5, 2016 /
 
Holnap megpróbálom megmérni a feszt a zsinor többi részén is. Ma kész lett a mérőm egy korábbi rajz alapján remélem működni fog. az egész elfért egy kapcsitáp dobozában.
Következő: »»   195 / 288
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem