Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » 220 V-os motor
Lapozás: OK   1 / 1
(#) btjp hozzászólása Dec 28, 2006 /
 
Sziasztok!

Én egy 220 V-ról működtethető kis fordulatú és viszonylag nagy nyomatékú, de kis méretű motort keresek, amit nem horror áron meg tudok venni. Ehhez szeretném a segítségeteket kérni, hátha Ti tudtok ilyen motorokkal foglalkozó céget, vagy motor típust.

Köszi

Tamás
(#) borvendeg hozzászólása Dec 28, 2006 /
 
helo btib!
Menyire kis fordulatszámú és milyen nagy nyomatékú motorra van szükséged Mondj vmi konkrétabba értéket vagy legalább hogy mihez kell mert igy nem tudunk segíteni
(#) btjp hozzászólása Dec 28, 2006 /
 
Akkor annyit tudok mondani még a kérdésemhez, hogy egy húsdarálót szeretnék meghajtani vele.
(#) Sebi válasza btjp hozzászólására (») Dec 28, 2006 /
 
Áttétel nélkül nem megoldható.
Javasolnám az akkus csavarbehajtót (akár) külső táppal.
(#) dbase hozzászólása Dec 28, 2006 /
 
Javasolni tudnék áttételnek, simson váltot.Nekünk abbol van eszem.Apám csinálta még bivaj erős.
(#) btjp hozzászólása Dec 30, 2006 /
 
Én inkább csigahajtásra gondoltam, az viszonylag kicsi és nagy nyomatékot ad, és az áttétel is kicsi.
(#) patexati válasza btjp hozzászólására (») Dec 30, 2006 /
 
Egy áttételes motor kell!Szállítószalagokon használnak ilyeneket az emelőcsigákon 380-v-os de egy kondival simán megy 220v-ról és nagyon bevállt már többet csináltam hentes ismerősnek.
(#) vicsys válasza btjp hozzászólására (») Dec 30, 2006 /
 
Az ismerősöm egy hagyományos öntvényházas fém húsdarálót alakított át úgy, hogy a hajtókar helyére egy 6V-os trabi ablaktörlő motort rakott fel és akkutöltőről üzemelteti. Disznóvágáskor simán ment egész nap.
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem