Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Akkumulátor töltő

Témaindító: josephx, idő: Jan 18, 2006
Lapozás: OK   268 / 268
(#) Chipmunk1960 válasza szucsistvan123 hozzászólására (») Jún 4, 2020 /

Szia, Én még nem találtam ilyen töltőkhöz kapcs rajzot, inkább a belsejéről küldj képet, hova kell.
(#) szucsistvan123 válasza Chipmunk1960 hozzászólására (») Jún 4, 2020 /

Üdv!

A töltő kapcsolási rajza megvan, csak a timer elektronikáé nincs. De végül sikerült megtudnom amit akartam.
Köszi.
(#) hulala hozzászólása Jún 7, 2020 /

Sziasztok. Van egy használt 24 V-os akkutöltőm amit szeretnék használni de nem tudom hogyan kell életre kelteni. A töltő egy takarító gépben volt . Az oldalán lévő csatlakozóknak vajon mi a szerepe?
(#) Gafly válasza hulala hozzászólására (») Jún 7, 2020 /

Szerintem van annyira okos, hogy akku nélkül meg sem nyikkan.
(#) hulala válasza Gafly hozzászólására (») Jún 7, 2020 /

Én balga , 24 V-os izzóval teszteltem.
(#) Chipmunk1960 válasza hulala hozzászólására (») Jún 9, 2020 /

Szia, A beépített töltőkben egy LED-et vezetnek az előlapra, ami a fel-töltöttséget jelzi.Persze csak tipp, hogy itt is az. Van 3 vezetékes is az a töltést is jelzi, zöld és piros LED kombinálásával.
(#) szanto1952 hozzászólása Júl 10, 2020 /

Üdv:
Az eBay-en nézegettem az inteligens aku töltőket,valakinek van tapasztalata,vagy netán hozzá
tud szólni,hogy érdemes-e megvenni,vagy el kell felejteni.
Választ előre is köszönöm !
(#) szs válasza szanto1952 hozzászólására (») Júl 11, 2020 /

Biztosan sokan tudnának neked segítséget adni, ha elárulnád, melyiket/melyikeket nézted ki.
Mert az, hogy eBay-en, az semmit nem jelent. Árulnak ott jót is, rosszat is -mindenből.
Tehát: mutasd, mit néztél ki, biztosan lesz válasz. Sok segítőkész ember van itt, jól megírt kérdésre mindig reagál valaki.
(#) mnyugger válasza szanto1952 hozzászólására (») Júl 11, 2020 /

Nem azért, de szokott lenni a Lidl-ben automata töltő, kb. ennyiért. De 3 év garanciával.
(#) georg55 hozzászólása Júl 23, 2020 /

Üdv
segitség kellene
Black & Decker 18V-Li-Ion akku vagy a töltö betáplálási pontjairól a 4 késes csatiról

Választ előre is köszönöm
(#) Chipmunk1960 válasza szanto1952 hozzászólására (») Pé, 12:37 /

Szia, Nekem az első van, működik rendesen, s a pulsing charge is tökéletes. Sikerült vele visszahozni "döglött" aksit. Ami a kínja, mint az összes kínainak, hogy nincsen benne megfelelő EMI szűrő, ezért a közelben lévő rádiót, Tv-t zavarhatja. Érdemes egy bontott mikróból kiépítettet berakni elé a hálózatra.
(#) szanto1952 válasza Chipmunk1960 hozzászólására (») Szo, 9:05 /

Üdv:Köszönöm a választ "az aksim 2 hónapos" csak havonta max 3-szor veszem elő az autót,a kütyü -mütyük leszívják az energiát ,ezért leszokom venni a negatív pólust és azért gondoltam okos töltöre.Kösz a tippet a zavarással kapcsolatba,de nekem 380 V van,és a lakás el van osztva 3 különböző fázisra,ha ilyen jelenség lenne akkor átteszem másik konnektorba !Europai dugvillával kaptad,illetve van angol nyelvű leírása?Elnézést,hogy még zavarlak a kérdéssel !
Következő: »»   268 / 268
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem