Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   113 / 649
(#) illesoszkar válasza kowi hozzászólására (») Feb 12, 2017 /
 
Engem érdekelne de sajnos nem tudok utazni csak futár vagy Posta ha megkérhetlek természetesen állom a szállitást.köszi a reitstock a gépemen 3-as a morzekúp használatos
A hozzászólás módosítva: Feb 12, 2017
(#) granpa válasza kowi hozzászólására (») Feb 12, 2017 /
 
9-es Morsét még nem láttam (nincs is). Amit írtál, a fúró mérete. A kép szerint ez MK2 kúp.
(#) kowi válasza granpa hozzászólására (») Feb 15, 2017 /
 
Biztosan így van én tényleg nem értek hozzá. De egy fúrószárnak miért van két mérete? 15*9 Melyik mit jelent akkor?
(#) Temela válasza kowi hozzászólására (») Feb 15, 2017 /
 
Magméret át van köszörülve 9-re, azaz saját magában van neki előfúrója. (mintha két fúrót tettek volna egybe, előnyeit nem ecsetelném...)
(#) OFK hozzászólása Feb 18, 2017 /
 
Kollegák, ha valakinek az alábbiakból kell valami, szóljon bátran.

DSCF0005.JPG
    
(#) zolika60 hozzászólása Feb 18, 2017 /
 
Nem az enyém, csak a helyére teszem.
(#) Pisti27 válasza OFK hozzászólására (») Feb 18, 2017 /
 
Szia!Én vinném ha lehet.A postát állom!
(#) OFK válasza Pisti27 hozzászólására (») Feb 19, 2017 /
 
Ok, mindet?
(#) Pisti27 válasza OFK hozzászólására (») Feb 19, 2017 /
 
Igen mindent ha lehet,megosztozok az egyik barátommal.
(#) uniman válasza OFK hozzászólására (») Feb 19, 2017 / 1
 
Hello! Naná, Pistike gátlástalanul mindig vinne mindent...hogy utána egy kis mellékest bezsebeljen ezekből az ingyen szerzett cuccokból!
PL.: https://www.hobbielektronika.hu/apro/apro_82408.html
Az ET fórumáról távozni kényszerült, miután szembesítve lett a tényekkel...kár, hogy már nem olvashatók megnyilvánulásai.
Nem irigykedem, ezt jól "kifundálta"...
csupán felhívom mindenki figyelmét erre a tényállásra.
(#) kowi válasza OFK hozzászólására (») Feb 19, 2017 /
 
Ó Kincsek
(#) Szikravadasz válasza OFK hozzászólására (») Feb 19, 2017 /
 
Sziasztok!
Reggel Pisti gyorsabb volt nálam. Akkor most mégis szabad a vásár? Ha igen, akkor egy Tertát, egy Orion emblémát, a Carment és a Minoriont kérném.
Előre is köszönöm, Zsolt
(#) szikorapéter hozzászólása Feb 19, 2017 /
 
Sziasztok. Ingyen elvihetőek az alábbi panelek. Heves megyében találhatóak. Folyamatosan bővíteni fogom a készletet. Van egy torroid trafó is (csak primer tekercs van rajta),őt leginkább cserélni szeretném vagy lézernyomtatóra (fekete-fehér volna a legjobb,csak működjön) vagy pedig 60x60-as zárt szelvényből 2db 1,5méteres darabra. . A Trafó kb 1200VA-es,rendesen megrúgja a hálózatot bekapcsoláskor. De nem írok sokat beszéljenek helyettem a képek.
(#) OFK hozzászólása Feb 19, 2017 /
 
Még nem döntöttem mi legyen, gondolkodom...
(#) Remci válasza szikorapéter hozzászólására (») Feb 19, 2017 /
 
Szia!
A 2-ik képen van egy led kijelzős panel, a 3-on meg egy fehér doboz hangszóróval, ami érdekelne. Postán elküldöd? Ha igen, akkor kellene.
(#) vipera1997 válasza szikorapéter hozzászólására (») Feb 19, 2017 /
 
Szia!
Engem a toroid érdekelne, ha postázod is.
(#) szikorapéter válasza Remci hozzászólására (») Feb 19, 2017 /
 
A 7 szegmenses panelen (legalábbis a másik felén) ULN híd és ARM proci van. A csengőben pedig 466-os vevő van,és az egyéb hangkeltő programozható elektronikák.
(#) szikorapéter válasza vipera1997 hozzászólására (») Feb 19, 2017 /
 
A toroidot mint csereérték raktam fel Szükségem volna most egy bármilyen kinézetű,de működő lézernyomtatóra nyákgyártáshoz.
(#) Remci válasza szikorapéter hozzászólására (») Feb 19, 2017 /
 
Értem. Tehát akkor ezeket elpostázod külön? A pk-t küldöm.
(#) szikorapéter válasza Remci hozzászólására (») Feb 19, 2017 /
 
Írtam privátban.
(#) uniman válasza Pisti27 hozzászólására (») Feb 19, 2017 /
 
Köszönöm, hogy "színt" vallottál...
Természetesen nekem nincs szükségem azokra a tárgyakra, de örülök, hogy lemondtál róluk és így azok olyan gyűjtőkhöz kerülhetnek, akiknek azok valóban nagy kincsnek számítanak. Persze később akár tőled is megvásárolhatták volna némi apróért.
(#) Robin2 válasza Pisti27 hozzászólására (») Feb 19, 2017 /
 
Nem olyan régen számítógép alkatrészeket kunyeráltál "rászoruló családok" részére az apróban... Vajon mennyi családhoz jutott el bármi is...
(#) Pisti27 hozzászólása Feb 19, 2017 /
 
Hát kérlekszépen egy párhoz eljutott és örültek is neki de te nem vagy senki hogy számonkérj tőlem bármit is.Gondoljatok amit akartok.
(#) Robin2 válasza Pisti27 hozzászólására (») Feb 19, 2017 /
 
Lehet, hogy egy senki vagyok, de mivel én is küldtem alkatrészt, ezért némi jogot érzek rá. Ha esetleg cáfolnád, szívesen kiírom ide a címed. Köszönöm, hogy a gondolataim szabadságát meghagyod.
(#) Remci válasza Robin2 hozzászólására (») Feb 19, 2017 /
 
Bocs hogy bele szólok, de azt írta hogy
Idézet:
„te nem vagy senki”
. Tehát vagy valaki De ha így megy tovább akkor ezt a topikot is fagyasztják, ami senkinek nem lenne jó.
(#) Robin2 válasza Remci hozzászólására (») Feb 19, 2017 /
 
Igazad van, de ennyi szerintem idefér.
(#) Moderátor hozzászólása Feb 19, 2017
 
Kérném, hogy a harcokat hagyjátok abba. Ha portéka az ingyen elvihető topikból az apróhirdetésbe vándorol és eladásra kerül, az valóban nem szép dolog.
Ha ilyennel találkoztok, akkor arra megvan a mód és a lehetőség, hogy a moderátorok felé jelentsétek. Az apróhirdetésnél a "Szabálysértő hirdetés" gomb használatával, tehető ez meg.

Amennyiben ez tényleg rendszeresen előfordul (bárki hirdetővel), akkor az üzemeltetők továbbra is rendelkeznek azzal a joggal, hogy a felhasználói fiókot korlátozzák.

(T)
(#) Szebence válasza szikorapéter hozzászólására (») Feb 19, 2017 /
 
Szia! Engem az utolsó két képen látható trafó vas érdekelne. A képből nem vehető ki a mérete, esetleg ha meg tudnád írni a teljes szélességét (ahogy az utolsó képen is van), illetve egy oldalának szélességét és a vastagságát, azt megköszönném. Üdv!
(#) kowi válasza OFK hozzászólására (») Feb 19, 2017 /
 
Nem tudom akkor most hogí alakul de ha nincs jelentkező az orionokat legalább vinném
(#) kiborg válasza szikorapéter hozzászólására (») Feb 19, 2017 /
 
Szia!

A VFD-s panel érdekelne, ha küldesz postán.A meghajtó áramkör rajta van? (nagyfesz és fűtés)
Üdv Kiborg
Következő: »»   113 / 649
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem