Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   432 / 649
(#) Libus válasza granpa hozzászólására (») Nov 20, 2020 /
 
Poros, de működik, van impulzus kimenete, ezért vettem annó...
(#) granpa válasza Libus hozzászólására (») Nov 20, 2020 /
 
Köszönöm. A többit magánban.
(#) DJ Tacki válasza webinas hozzászólására (») Nov 20, 2020 /
 
Szia! Elvinném a felajánlott monitorokat és tartozékokat. Mivel "hege88"-is érdeklődött, a működő monitorokat szívesen átadom Neki, nekem első sorban az alkatrészek érdekesek. Ha nem hangszórós, akkor "saját készletről" tudok adni 15"-öst, ezt külön egyeztetjük majd.
(#) Patópali hozzászólása Nov 20, 2020 /
 
Sziasztok!
Csepelről vihető 3 db HP tintasugaras nyomtató. Kaptam, állítólag mind működik de a festék patronk üresek.
Az ezüst foto nyomtató.
Csak személyes átvétellel.
Üdv.
(#) FAZ1 válasza Patópali hozzászólására (») Nov 21, 2020 /
 
Helló!

Azt az ezüstöset (fotónyomtató) elkérhetem?
(#) Patópali válasza FAZ1 hozzászólására (») Nov 21, 2020 /
 
Szia!
Természetesen, ezért tettem fel.
Tiéd!
Elérhetőséget írom pr.-ben.
(#) gernerakos hozzászólása Nov 21, 2020 /
 
Dunakesziről személyesen elvihető:
- egy halom irodai billentyűzet(PS-2, usb vegyesen)
- 1-2 egér,
- ADSL szűrő, modem, ős wifi router.
- nagyon sok üres CD tok.
- 2 régi tintasugaras nyomtató (egyik scanneres)

Elméletileg működnek, de nem próbáltam őket. A billentyűzetek-egerek tuti jók, van egy zsír új is, de az német nyelvű.
Egyben vagy külön, nekem mindegy, csak vigye el valaki vagy megy a gyűjtőbe.
(#) antikzsolt válasza gernerakos hozzászólására (») Nov 21, 2020 /
 
Üdv. Egérre és billentyűzetre igény tartanék. De sajnos a futár játszik csak. Ha valaki vinné az egész csomagot és nem kell neki akkor elkérném. A futárt természetesen álom.
(#) gernerakos válasza antikzsolt hozzászólására (») Nov 21, 2020 /
 
Este írok privátban és megbeszéljük, de ha elintézed a futárt akkor elviheted felőlem.
(#) antikzsolt válasza gernerakos hozzászólására (») Nov 21, 2020 /
 
A futárt rendelem természetesen.
(#) Tepee hozzászólása Nov 21, 2020 /
 
Sziasztok! Érdeklődöm hogy van valakinek Grundig 2000-es 2x4 880-as videója hibás de javítható?
(#) lazsi válasza Tepee hozzászólására (») Nov 21, 2020 /
 
Ezt nem ide, hanem az "Elfogadnám, ha ingyen elvihető"-be kellett volna írnod...
A hozzászólás módosítva: Nov 21, 2020
(#) afp hozzászólása Nov 22, 2020 /
 
Pestlőrincről személyesen elvihető tűzőgép-kapcsok:

LUX 195 101 (12,85 mm x 0,72 mm x 4 mm) bontott doboz, ~ 900+ db van a dobozban.
LUX 195 102 (12,85 mm x 0,72 mm x 6 mm) bontatlan doboz (1000 db)
(#) FAZ1 válasza Tepee hozzászólására (») Nov 22, 2020 1 /
 
Nekem volt egy - valamikor jó 20-25 éve. de aztán szépen szétszedtem, mert nem volt kimondottan világszabvány. A kazettájából áttettem a szalagot egy üres VHS dobozba, úgy tovább tudtam használni. Csak a szalagvég kapcsolós részét kellett a szalagjavégeiről levágni, miután a régi video2000 magnók még nem optocsatolóval érzékeltek, hanem a kimondottan fémes kapcsolatra kapcsolt, azaz általában volt egy fémszalag-csík a szalagja mindkét végén.
A gyakorlatban nem lett belőle sohase elterjedt modell.
Nekem is csak úgy lett, hogy volt a házunkban a Gelka, azonban még ők sem bírták megjavítani, az ügyfél sem jött érte, tehát egy nagyobb rendcsinálás idejében - mint elektronikus lomot - kitették itt azt udvarra. Én meg behoztam. Az egyik orsócsévélő motorja az talán valahol még megvan nálam. No meg - a kazetta-lift motorja .... felültöltős volt.
(#) baloghvl hozzászólása Nov 22, 2020 / 1
 
Sziasztok!

"Kocsmalámpa" Vácról elvihető. 2 db van. Posta nincs! Gösser-t elfogadok cserébe, de nem feltétel...
(#) Jurij Dolgorukij válasza baloghvl hozzászólására (») Nov 22, 2020 /
 
eEz tök poén! kKérném ha lehet! Mind a kettőt!
A dislexia számlájára nem lehet ráfogni az igénytelenséget!
A hozzászólás módosítva: Nov 23, 2020
Moderátor által szerkesztve
(#) baloghvl válasza Jurij Dolgorukij hozzászólására (») Nov 22, 2020 /
 
Kérheted. A többit privátban...
(#) gernerakos válasza gernerakos hozzászólására (») Nov 22, 2020 /
 
Az epson (fekete) nyomtatót és a billentyűzeteket leszámítva a többi még mindig vihető.
(#) baloghvl válasza baloghvl hozzászólására (») Nov 23, 2020 /
 
Mivel a kolléga nem jelentkezett, újra elvihető állapotba került.
(#) DJ Tacki válasza afp hozzászólására (») Nov 23, 2020 /
 
Szia,
Ha másnak nem kell akkor kérném ha belemegy a kapocsbelövőmbe. Lemérem és egyeztetünk.
Köszi!
(#) antiktelefon válasza afp hozzászólására (») Nov 23, 2020 /
 
Üdv, ha nem nagyon sürgős, az én asztalos tűzőgépembe biztosan jó, viszont az egyetemen akkora káosz van, hogy most nem tudok érte menni.
(#) afp válasza DJ Tacki hozzászólására (») Nov 24, 2020 /
 
Szia!

Rendben. Írj egy üzenetet, hogy jó-e, vagy sem.
(#) afp válasza antiktelefon hozzászólására (») Nov 24, 2020 /
 
Szia!

Ha DJ Tacki-nak nem kell, akkor egyeztetünk.
Szeretném, ha a héten elvinné valaki.
(#) Alex555 válasza baloghvl hozzászólására (») Nov 24, 2020 /
 
Szia !
Én elhozom ... A többit privátban.
(#) nedudgi hozzászólása Nov 24, 2020 /
 
Rádiótechnika 1974..198x között, Alaplap 1992-2000 között, Univerzum első 250 száma 10-12 darab kivételével. Új idők 1937-38 számai (nem teljes).
Utolsó esélyük, pénteken mennek újrahasznosításra, ha valaki nem jelentkezik értük. Egy rész Újpesten, a másik fele Agárdon. Most még lehet jelentkezni értük.
(#) nyamnyam válasza nedudgi hozzászólására (») Nov 24, 2020 /
 
Szia
Nem csak a rádiótechnika egyes számai kellenének , meg írom privátba , ha megnéznéd megvannak -e , azok érdekelnének .
(#) Gafly válasza nyamnyam hozzászólására (») Nov 24, 2020 1 / 1
 
Idézet:
„Nem csak a rádiótechnika egyes számai kellenének , meg írom privátba , ha megnéznéd megvannak -e , azok érdekelnének”

Akkor válogassa ki neked, amit szeretnél?
(#) nyamnyam válasza Gafly hozzászólására (») Nov 24, 2020 /
 
Írtam neki privátot !
(#) bbb válasza nedudgi hozzászólására (») Nov 24, 2020 /
 
Ha az Univerzum magazin köteg Újpesten van, akkor szívesen elhoznám tőled.
(#) nedudgi válasza bbb hozzászólására (») Nov 24, 2020 /
 
Univerzum elkelt.
Következő: »»   432 / 649
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem