Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   431 / 651
(#) Jurij Dolgorukij válasza kowi hozzászólására (») Nov 17, 2020 /
 
sSzia!

sSzeretném kérni a termény darálót, a csillárt, meg a nNova tűzhelyet. kKöszönöm!

Mi pedig szeretnénk kérni, hogy végre használj nagybetűt is, ahol szükséges!
Köszönjük.
A hozzászólás módosítva: Nov 17, 2020
Moderátor által szerkesztve
(#) 444Tibi válasza Alex555 hozzászólására (») Nov 17, 2020 /
 
A Blaupunkt az egy VolksWagen gyári Gamma rádió, valószínűleg 1000 éves,
a másik pedig Sony CDX-S1000.

Modi, köszönöm szépen, legközelebb ügyelek a linkelésnél.
(#) Leraz hozzászólása Nov 17, 2020 /
 
Elvihető a képen látható PC wifi kártyák antennái.
(#) Pepepen válasza Leraz hozzászólására (») Nov 17, 2020 /
 
Szia,
engem érdekelne, írok privátban, köszönöm.
(#) FAZ1 válasza kowi hozzászólására (») Nov 17, 2020 /
 
Helló!
A megemlített Sencor LCD TV képernyője mekkora képátlóval rendelkezik? (van 80-as?)
(#) kowi válasza FAZ1 hozzászólására (») Nov 17, 2020 /
 
Üdv. Tényleg nem értem mi van Topival a fórummal meg a modikkal... A típus leolvasható... első két szám a 32 a colra utal Ha valaki általánosban nem tanulta volna-1" 25,4mm a két egymást követő mm a millimétert jelzi. Ebből adódik a 32*25,4mm=812,8. Tehát cm (centiméterben kifejezve még több is mint az általad keresett!) Ne haragudj de itt ennyire szájbarágósan kell leírnom mert a végén még engem némítanak...
(#) miertcsak válasza kowi hozzászólására (») Nov 17, 2020 /
 
Szia!

Jelentkezem a Sencor LCD tv-re ha még megvan.

Előre is köszönöm.
(#) FAZ1 válasza kowi hozzászólására (») Nov 18, 2020 /
 
Óó, hát én nem igazán vagyok ám típusszámból mindent-olvasó, de köszönöm a választ.
(Én sohasem tanultam általánosban ilyesmit, mellesleg voltam műszaki rajzoló, de ott is CSAK az SI rendszer volt kedvelt.
Ez a coll méretezés talán inkább a víz- és gázszerelők egyik kedvence.)


Valójában elfogadtam volna, ám ha "miertcsak" fórumtársnak annyira nagyon kell - hát vigye.

Nem haragszom ...
A hozzászólás módosítva: Nov 18, 2020
(#) miertcsak válasza FAZ1 hozzászólására (») Nov 18, 2020 /
 
Szia!

Természetesen tiéd mert te érdeklődtél először. Amikor írtam még nem tudhattam, hogy el is akarod vinni azért jelentkeztem feltételesen.

További szép napot!
(#) FAZ1 válasza miertcsak hozzászólására (») Nov 18, 2020 /
 
Vidd csak bátran.
Ahogy megnéztem a térképen, említett Petőfibánya Heves megyében van, én pedig nemigen járok arrafelé.

Csak megemlíteném - ha érdekelne - van lenn a pincémben egy kijelzőhibás régi Orion 32"-os LCD TV néhány megtárolt alkatrésze, közte maga a TV alaplapja is, amin viszont a processzor még jó.
Ha jól emlékszem - az akkoriban miatta (és általam) kutatott /majd fellelt/ dokumentációkra -
(mert egy időben bizony javítgattam, s az LDC kijelző hiba kijöveteléig egészen jól működött),
- a begyűjtött adatok szerint az Orion-ok gyakorlatilag de egy az egyben kompatibilisek a SENCOR TV-vel.
Hogy az az Orion egyáltalán magyar volt-e vagy sem, azt igazából nem tudom.
A hozzászólás módosítva: Nov 18, 2020
(#) miertcsak válasza FAZ1 hozzászólására (») Nov 18, 2020 /
 
Köszönöm.
Akkor már csak "kowi" döntésére várok.
A többit az Orionról privátban.
A hozzászólás módosítva: Nov 18, 2020
(#) jani1987 hozzászólása Nov 18, 2020 / 1
 
Kaptam ma egy csomagot amire nem számítottam. Hálás köszönet *** Gábornak. Gondolom Gafly az.

Felhasználói kérésre módosítva.
A hozzászólás módosítva: Nov 18, 2020
Moderátor által szerkesztve
(#) Gafly válasza jani1987 hozzászólására (») Nov 18, 2020 / 3
 
Az mondjuk nem volt specifikálva, hogy fiú vagy lány csatlakozót keresel, de ekkora postaköltségre még jó vagy nálam.
(#) jani1987 válasza Gafly hozzászólására (») Nov 18, 2020 /
 
A közeljövőben terveztem Pestre menni. Csak Kálmántól is függ. Majd meghálálom. Pont a másik típust küldted. A képen a bemeneti csatlakozót mutattam.
A hozzászólás módosítva: Nov 18, 2020
(#) circuit válasza jani1987 hozzászólására (») Nov 18, 2020 /
 
Valóban nem túl aktív. 10.10-én regisztrált és egyből hirdetett. Nekem ígérte, mindent megbeszéltünk, utaltam volna a postázás díját, kértem számlaszámot is. E-mailekre nem válaszolt. 8 nap után felhívtam, már elkelt. NO COMMENT
Üdv: Tóni
(#) szalamandra hozzászólása Nov 18, 2020 /
 
Fellelt állapotú ASRock 770 Extreme alaplap elvihető, XV. ker. vagy Diósd vagy futár (500 Ft).

image.jpeg
    
(#) webinas hozzászólása Nov 18, 2020 /
 
15" és 17" TFT monitorok és belsők (ház nélkül) valamint egy doboz panelek elvihetőek Újpestről.
Csak egyben, és autóval gyere.
Elvileg bármikor (Home office)
(#) FAZ1 válasza szalamandra hozzászólására (») Nov 18, 2020 1 /
 
Kérhetem?
Milyen procival megy? Mert azt látom, hogy AMD-s.
De magokban és frekiben?
(#) mohinger válasza FAZ1 hozzászólására (») Nov 18, 2020 /
 
Segítek: - Support for Socket AM3 processors: AMD Phenom™ II X6 / X4 / X3 / X2 (except 920 / 940) / Athlon II X4 / X3 / X2 / Sempron processors
- 6-Core CPU Ready
Innen: Gyártó weboldala
(#) FAZ1 válasza mohinger hozzászólására (») Nov 18, 2020 /
 
Köszi, éppen nézegetni kezdtem a neten.
(#) FAZ1 válasza FAZ1 hozzászólására (») Nov 18, 2020 1 /
 
Esetleg az említett lap a XV. kerületből elhozható?
A jelen alaplapom az említetthez csaknem teljesen hasonló, de azon csupán 2 PCI sín van.
Viszont van rajta hátul PS2 egér-, és/vagy billentyűzet-bemenete, D-SUB, DVI-D és HDMI kimenete, szál-optikás IR kimenete, és persze a 6 csatornás sztereó hangkimenete.

Lehet, hogy az enyém talán valamivel modernebb, tehát abszolúte ne izgassam magam?

Ha valójában az enyém lenne a mégiscsak modernebb, akkor köszi szépen - de tárgytalan.
(#) antiktelefon válasza FAZ1 hozzászólására (») Nov 18, 2020 /
 
Le van szedve a chipset hűtése és a CMOS eleme is, valószínűleg hibás a lap és lementették róla, amit ránézésre érdemes volt, legalábbis a hozzám kerülő lecsupaszított lapok mindig hibásak, sokszor javíthatatlanok. A proci melletti feteket érdemes kimérni, ha nem az a hiba, akkor felejtős.
A hozzászólás módosítva: Nov 18, 2020
(#) FAZ1 válasza antiktelefon hozzászólására (») Nov 18, 2020 /
 
OK. ű

Akkor tényleg tárgytalan ...
(#) antiktelefon válasza FAZ1 hozzászólására (») Nov 18, 2020 /
 
Azért egy próbát megérhet, de a helyedben sokat nem utaznék érte. USB3 és 1600-as RAM támogatás illetve 140W VRM alapján ránézésre ez egy elég erős lap lehetett. A feteken nincs hűtés, lehet csak az én szerencsém, de többször jött már ismerősöktől FET hibás AM3 lap.
(#) FAZ1 válasza antiktelefon hozzászólására (») Nov 19, 2020 1 /
 
Tényleg - most nézem - hiányzik a két fekete négyszögletes akármiről legalább a hűtőborda.

Nemrég ment tönkre (és dobtam ki egy Pentiumos P5K Green nevű alaplapot (ott pl. a procifoglalat volt beteg).
Arról azért leszedtem a hűtést, amely úgy volt megoldva, hogy a négyszögletes fekete valami (állítólag co-processzor) hűtése mellett egy csővel összekötve még a FET-ekre is hatott. Valami sárgarezes, de hűtőbordázott PIP csöves megoldás.
(#) Libus hozzászólása Nov 19, 2020 /
 
Ingyen is elvihető : https://www.hobbielektronika.hu/apro/apro_121609.html
Csak érte kell jönni Érdre...
(#) 444Tibi válasza 444Tibi hozzászólására (») Nov 20, 2020 /
 
Elvitték a portékát.
(#) hege88 válasza webinas hozzászólására (») Nov 20, 2020 /
 
Hello!

Keresgetek olyan korai TFT-ket, 15 és 17"ben, amiben van speaker is...
Esetleg van köztük? Posta/fox nagyon nem játszik?
(#) Libus hozzászólása Nov 20, 2020 /
 
ELSTER A100 egyfázisú fogyasztásmérő digitális, ingyen elvihető, Érden van...
A hozzászólás módosítva: Nov 20, 2020
(#) granpa válasza Libus hozzászólására (») Nov 20, 2020 /
 
Mennék érte. Mit lehet az előéletéről tudni?
Következő: »»   431 / 651
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem