Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Fisher FVH-P200DK
 
Témaindító: xray, idő: Ápr 13, 2007
Lapozás: OK   1 / 1
(#) xray hozzászólása Ápr 13, 2007 /
 
Hi!
Van egy Fisher FVH-P200DK videóm amivel az a baj hogy ha beteszem a kazetátt és elindítom nincs kép csak hang és már leellenőriztem a kábelt a csatlakozót és nem tom mi lehet a baja? Ja és akármien kazetátt teszek be ezt csinálja
A segítséget előre is köszi.
(#) spkkill hozzászólása Ápr 13, 2007 / 4
 
Nekünk is volt ilyen probléma a videónkal. :yes: Vegyél egy tisztítókazit hozzá és játszd le párszor,utána elvileg tökéletes kép lesz. A mi videónkon is volt hang csak kép nem .A tisztítás után szebb volt a kép mint bármikor előtte. :yes: :yes: Ja és a kazi 1000Huf körül van.
:violent: :rinya:
(#) xray válasza spkkill hozzászólására (») Ápr 13, 2007 /
 
oké köszi
(#) Fery válasza xray hozzászólására (») Ápr 13, 2007 /
 
Szia Szinte biztos hogy koszos a fej de van egy olcsobb módszer is. Töröld meg a fejdobot alkoholos szarvasbörrel csak vigyázz ne akadj bele a fejmagokba. Utána várj egy pár percet mire az alkohol elpárolog mert ha még nedves a dob akkor feltekeri a szalagot. 99,99 % hogy megjavul.
(#) spkkill válasza Fery hozzászólására (») Ápr 14, 2007 /
 
Én is ezt akartam javasolni előszőr.De ha vki nagyon kezdő akkor nem a legjobb ha szétkapja a videót. :yes:
(#) Fery válasza spkkill hozzászólására (») Ápr 14, 2007 /
 
Szia. Igazad van nem győzöm hangsúlyozni az óvatosságot. Inkább azért irtam mert nem biztos, hogy egyszerü lehet szerezni hétvégén tisztitókazettát.

Egyébként akik ezt a site-ot olvasgatják /persze nem mindenki csak a nagy részük /már rendelkeznek valamiféle alapvető elektronikai ismerettel. Legalábbis remélem. :nezze:
(#) xray válasza spkkill hozzászólására (») Ápr 14, 2007 /
 
Kössz de szerintem én nem vok kezdő mert már csináltam sok videót aminek más bajavolt.pl.:beragadt kazetta,szalagtépés, motor csere, fej csere.
(#) xray válasza Fery hozzászólására (») Ápr 14, 2007 /
 
Kössz ezt a tippet de ezzel nem kisérletezek ne hogy valami bajt csináljak a fejjel inkább meg veszem a tisztító kazit. Mert én annak a híve vok hogy a legegyszerűbb és legbiztonságosabb megolást keresem.
(#) Fery válasza xray hozzászólására (») Ápr 14, 2007 /
 
Nem tudom hogy jól olvastam kicserélni ki tudsz egy fejet de nem vállalod a tisztitását. Na .....

Néhány ovatos mozdulat kell hozzá és kész. Húsz éve javitok videot több ezer fejet takaritottam meg.
Ha ki tudsz cserélni egy fejet akkor te sem lehetsz ügyetlenebb. :phone:
Ha gondolod irj emilt megadom a számom hivj fel segitek.

(#) xray válasza Fery hozzászólására (») Ápr 14, 2007 /
 
JA jól olvastad de az nem sima fej csere volt hanem egy nyákon volt a fej meg az elektronikája és azt úgy kellet kicserélni ez pl az enyémhez hasonló rendszerhttp://www.hqvideo.hu/info/hu/va05106.html.
Nekem így kellet cserélni érted?
(#) Fery válasza xray hozzászólására (») Ápr 14, 2007 /
 
Oké ne harapd le a fejem :hamm:
Nem akartam rosszat, :violent:
Biztos megoldod
Szia
(#) xray válasza Fery hozzászólására (») Ápr 14, 2007 /
 
Nyugi nem vok ember evő
(#) szat1 hozzászólása Máj 21, 2007 /
 
Ha esetleg valakit érdekel ,van hozzá alkatrészem,fej állo és forgo rész fejmotor, proc,ic-k stb.
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem