Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » HESTORE.hu
 
Témaindító: Topi, idő: Máj 8, 2009
HESTORE elektronikai alkatrész kis- és nagykereskedelem - Elérhetőségek

Ez a fórum a HESTORE.hu alkatrész áruház műszaki, webes és beszerzési kérdéseire jött létre, nem hivatalos kapcsolatfelvételi lehetőségként kötetlen formában. HESTORE-os ügyintézők fel-fel néznek ide szabadidejükben is, de hivatalos ügyfélszolgálati és rendelésekkel kapcsolatos kérdésekkel továbbra is ügyfélszolgálat keresendő.

Ügyfélszolgálat: info@hestore.hu (+36 1 783 3436)
Lapozás: OK   148 / 172
(#) Bakman válasza Flashrider hozzászólására (») Jan 11, 2018 /
 
Elárulod, hogy milyen készülékben van ilyen csatlakozó? Érdekes megoldás.
(#) rolie válasza Bakman hozzászólására (») Jan 11, 2018 /
 
(#) atus1981 hozzászólása Jan 13, 2018 /
 
Sziasztok!
Ki lehet a nextion kijelzők beszállítója? Remélem nem kínából rendelték, mert akkor ez volt az első és utolsó, hogy a hestore-ból rendelek nextiont. Kínából is meg tudtam volna rendelni, csak nem akartam annyit várni. Viszont, ha ők onnan szerzik be most, akkor értelmetlennek látom a dolgot.
(#) Bakman válasza atus1981 hozzászólására (») Jan 13, 2018 /
 
Szerinted egyesével rendelgetik Kínából? 5-7 munkanapot írnak rá.
(#) Topi válasza atus1981 hozzászólására (») Jan 13, 2018 /
 
"A beszállítótól már megrendelésre került" státusz, ahogy az általad készített képernyőképen is, és a hozzá tartozó leírásban is szerepel, nem jelent mást, mint, hogy jelenlegi készlet és fennálló foglalás miatt a megrendelésben szereplő tétel a következő árubeérkezéssel lesz kiszolgálható.

Jelen esetben, mivel a jelenlegi raktárkészlet mennyiségre foglalás van, (ezért látszik 0 db Azonnali, x db 5-7 napos elérhetőség a weben). Ha mondjuk a hét közepén rendeltél, akkor a következő héten lesz átvehető / kiküldhető a tétel.
Mint minden raktárban, a HESTORE-ban is előfordul, hogy a standard előrejelzést meghaladó mennyiségre van valakinek szüksége hirtelen, ezért "leüríti" a raktárkészletet egy termékből. Ekkor az ütemezett, következő árubeérkezés tölti fel az adott tétel készletét.

Ne aggódj, mivel a tételed nem "csak rendelésre" típusú, ezért abból folyamatos raktárkészlet fenntartás van. Azért tart egy raktár árukészletet, hogy ne akkor rendelje meg a tételt, ha az ügyfélnek kell Most sincs ez másképp, a tétel a hétfőn beérkező szállítmányban csücsül, több száz barátjával egyetemben.

Szerk: Kérdésedre a válasz: A Nextion kijelzők beszállítója a Nextion azaz az ITEAD.
A hozzászólás módosítva: Jan 13, 2018
(#) elektroncso hozzászólása Jan 13, 2018 /
 
Sziasztok.
Érdeklődnék, hogy ennek a hegynek a nyak aljától számított hossza mekkora? A rajzon 18mm van feltüntetve, de az én pákámnál ez 28mm. Hibás a rajz, vagy pedig nem egyformák a hegyek?
Előre is köszönöm.
(#) Topi válasza elektroncso hozzászólására (») Jan 13, 2018 /
 
Ólmos és ólommentes pákák eltérő hegy hosszúak (27.5mm és 18mm). A Te pákádhoz ez a sorozat való: Bővebben: Link
(#) elektroncso válasza Topi hozzászólására (») Jan 14, 2018 /
 
Értem és köszönöm.
(#) Pali79 hozzászólása Jan 14, 2018 /
 
(#) Bakman válasza Pali79 hozzászólására (») Jan 15, 2018 /
 
Ha jól látom, három db. van raktáron.
(#) Pali79 válasza Bakman hozzászólására (») Jan 15, 2018 /
 
Köszi. Tegnap este még egy sem volt.
(#) Attila86 hozzászólása Jan 18, 2018 /
 
Sziasztok!
Tüskesorból felületszereltet be tudtok szerezni? 2,54mm raszteres egysorosra lenne szükségem, olyanra mint ez:
Bővebben: Link
Sehol nem lehet kapni csak a TME-nél azt meg nem szeressük...
(#) HESTORE válasza Attila86 hozzászólására (») Jan 19, 2018 /
 
Kedves Attila!

Az alábbi linkeken már megtalálható a keresett típus:

https://www.hestore.hu/prod_10038377.html

https://www.hestore.hu/prod_10038378.html
(#) Attila86 válasza HESTORE hozzászólására (») Jan 19, 2018 /
 
Köszönöm, szuperek vagytok még mindig! A kettő közt amúgy mi különbség van?
(#) Ivan93 válasza Attila86 hozzászólására (») Jan 19, 2018 /
 
Lényegében nincs sok különbség, az egyik baloldalon kezdődik, a másik jobb oldalon. El van tolva 1 pin-nel a sor.
(#) Attila86 válasza Ivan93 hozzászólására (») Jan 19, 2018 1 /
 
Hmm. De akkor ha megfordítom, ugyan az lesz.
(#) AZoli válasza Attila86 hozzászólására (») Jan 19, 2018 /
 
Szerintem nem.
(#) Topi válasza Attila86 hozzászólására (») Jan 19, 2018 /
 
Nem lesz ugyan az, de mondjuk úgy, hogy ha csak 19 pin kell a 40-ből, az forgatható úgy, hogy egy szakaszon egyformák legyenek. Jobbos-balos típus van, egymás tükörképei.
A hozzászólás módosítva: Jan 19, 2018
(#) Johnycorp hozzászólása Jan 25, 2018 /
 
Sziasztok!

Jelezni szeretném, hogy az alábbi kijelző:
D096-12864-I2C
bekötése nem egyezik meg a fotón látottal.
Most szembesültem én i vele, amikor megérkezett a termék.
Eddig, ahol láttam és rendeltem ezeket, beleértve ezen HESTORE termék oldalán is:
GND, VCC, SCL, SDA
Ez pedig most, ami érkezett:
VCC, GND, SCL, SDA

Kissé kellemetlen számomra is, lévén, hogy 35 db kijelzőről és a 35 db gyártatott és beültetésre váró nyákpanelről van szó.
(#) Johnycorp válasza Johnycorp hozzászólására (») Jan 25, 2018 /
 
Ajánlott információ még a termékoldalhoz:
Bár a kijelző gyárilag beállított cím a 0x78, de a 0x3C címen érhető el.
De ez az eddigi, máshonnan vett, de ugyanilyen kijelzőknél is így volt.
Library: #include <SSD1306.h>
(#) Udvari Zsombor hozzászólása Jan 26, 2018 /
 
Az a gyors kérdésem, hogy ennél a terméknél együtt benne van-e az "1db"-ban a fekete és piros zsinór, ahogy a képen? Köszönöm.
A hozzászólás módosítva: Jan 26, 2018
(#) sonajkniz válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Jan 27, 2018 1 /
 
Ugyan. Már miért lenne egyben?
Sőt! Külön van a banándugó, a vezeték, a mérőcsipesz és a mérőcsipesz rugója.
Valamint venni kell hozzá színezett nyersgumit, és ha a zsinort a dugóval eggyé varázsoltad, rá kell sütnöd a gumit.
(#) Robin2 válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Jan 27, 2018 /
 
Szerintem párban adják, de jobban jársz, ha az email cimükön érdeklődsz.
(Számomra sem teljesen egyértelmű, végignézve a kínálatot, elég változatos a megnevezésük a párban árult dolgoknak: 2db, párban, fekete és piros, 1db fekete és 1db piros, készlet, stb.)
A kép és a termékleirás meg néha nem fedi a valóságot.
(#) Udvari Zsombor válasza Robin2 hozzászólására (») Jan 27, 2018 /
 
Azért kérdezem, mert 1db-ot hozzá szeretnék majd tenni a rendelésemhez és párban kellene, azaz fekete+fehér egyben.
(#) Shance válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Jan 27, 2018 /
 
Nemrég rendeltem belőle. A fekete és a piros is benne van.
(#) Topi válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Jan 27, 2018 /
 
Párban van. Egy piros és egy fekete mérőzsinór.
(#) Udvari Zsombor válasza Shance hozzászólására (») Jan 27, 2018 /
 
Köszönöm!
(#) Pulyka hozzászólása Feb 1, 2018 /
 
Üdvözletem.

Lehet tudni, hogy ennél a terméknél mit jelent az elérhetőség, és a mennyiség kifejezés? ..meg úgy általában!?
3-4 munkanappal kalkuláltam, és már több, mint 2 hete várok rá. Kicsit csalódott vagyok, nem ezzel számoltam.
Lehet ezt majd javítani a jövőbeni félreértések elkerülése végett például "rendelést követően x napon belül érkezik" stb felíratra?

Köszönöm.
..ráadásul még kártyával is fizettem, így az összeg sincs már nálam, mondjuk ez az én hülyeségem.
A hozzászólás módosítva: Feb 1, 2018
(#) Topi válasza Pulyka hozzászólására (») Feb 2, 2018 /
 
Szia!

Bár a topik fejléc szerint, az ilyen kérdésekben az ügyfélszolgálat tud segíteni, de tekintettel arra, hogy van egy egész Arduinos szállítmányunk ami késik, így minden érintett ügyfélnek január 16-án reggel az ügyfélszolgálat, egy erről szóló értesítő e-mailt küldött. (Neked is).

Jövőhéten fog beérkezni a megkésett szállítmány.
(#) Pulyka válasza Topi hozzászólására (») Feb 2, 2018 /
 
Szia.

Köszönöm.
Azt hittem, hogy valami kommunikációs/rendszer hiba van a dolgok mögött, és tévesen jelzi a hestore a "kevesebb, mint 3db felíratot" a "jelenleg nincs, csak rendelésre" felírat helyett.

Üdv.Tomi.
..megnyugodtam.
Következő: »»   148 / 172
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem