Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » HESTORE.hu
 
Témaindító: Topi, idő: Máj 8, 2009
HESTORE elektronikai alkatrész kis- és nagykereskedelem - Elérhetőségek

Ez a fórum a HESTORE.hu alkatrész áruház műszaki, webes és beszerzési kérdéseire jött létre, nem hivatalos kapcsolatfelvételi lehetőségként kötetlen formában. HESTORE-os ügyintézők fel-fel néznek ide szabadidejükben is, de hivatalos ügyfélszolgálati és rendelésekkel kapcsolatos kérdésekkel továbbra is ügyfélszolgálat keresendő.

Ügyfélszolgálat: info@hestore.hu (+36 1 783 3436)
Lapozás: OK   152 / 172
(#) Hp41C válasza HESTORE hozzászólására (») Nov 24, 2018 /
 
Köszönöm. Ha megjelenik, mindjárt rendelek is.
(#) CIROKL hozzászólása Nov 27, 2018 /
 
A keresőben volt készleten azt mutatta viszont a megrendelés visszaigazolásnál már nem volt .
2 darabot rendeltem de lehet a készlet csak 1 darab volt ?
Ilyen estben kb mennyit kell várni még beérkezik?
Illetve vagy csak nem találom de estleg nincs olyan lehetőség hogy a megrendelést módositom mondjuk 1 óraig ?
Jelen esetben ha mondjuk alkatrész van raktáron akkor várnom kell egy továbbiért napokat heteket?
Tételezzük fel ha lehetne modositani a leadott rendelést akkor az ott látott visszaigazolásnon kiderült alkatrésznél hogy csak egy árva van belőle akkor simán választanék egy hasonlót ami éppen megfelel illetve van is készleten
Most is csak a feltétel az lenne hogy 4mhz es kvrac és tök mindegy lenne hogyan néz ki meg fizikailag mekkora .

Bővebben: Link

Most azonnal.csupán egy példány van...
A hozzászólás módosítva: Nov 27, 2018
(#) rolie válasza CIROKL hozzászólására (») Nov 27, 2018 /
 
Szia!
Amíg nem csomagoltál össze a megrendelésed, addig tudsz tételeket hozzáadni. Ugyan úgy csinálod, mintha újat rendelnél, de van a végén egy opció (pontos nevét nem tudom), hogy tegyék hozzá a meglévőhöz. A raktáron nem lévő tétellel kapcsolatban pedig írj egy levelet az ügyfélszolgálatnak, hogy töröljék. Nagyon készségesek, én is jártam már így.
(#) CIROKL válasza rolie hozzászólására (») Nov 27, 2018 /
 
Köszönöm szépen !
Majd csak lesz az az alkatrész .gondolom nem hetekbe telik még lesz raktáron.
(#) Csupasz válasza CIROKL hozzászólására (») Nov 27, 2018 /
 
Szia Laci! Ha nagyon kell az a kvarc, holnap megnézem, de szinte biztosan van. Küldjek?
(#) CIROKL válasza Csupasz hozzászólására (») Dec 1, 2018 /
 
Köszönöm szépen a felajánlásod .
Ma már meg is kaptam a rendelést és a csomagban benne egy kis ajándék amit nagyon szépen köszönök a HESTORE dolgozóinak!
(#) Remci hozzászólása Dec 2, 2018 /
 
Ennél a terméknél pozitív feszültség szabályozó adatlapja jön be.
(#) Balabmw hozzászólása Dec 5, 2018 /
 
Érdeklődnék,hogy az ajándék USB karácsonyfából nincs lehetőség több darabot rendelni?

Köszönöm!
(#) Kovidivi válasza Balabmw hozzászólására (») Dec 5, 2018 /
 
Felrakod a képét? Kíváncsi vagyok rá. Köszi!
(#) Bakman válasza Kovidivi hozzászólására (») Dec 5, 2018 /
 
(#) CIROKL válasza Balabmw hozzászólására (») Dec 5, 2018 /
 
Kaptam a csomagban egy példányt ,bevittem a munkahelyemre mindenki megcsodálja.
Amennyiben lenne belőle nekem is kellene a kollégáknak az biztos.
(#) golem hozzászólása Dec 5, 2018 /
 
Sziasztok!
Érdeklődnék mini pc iránt PQ150P tipusu pc van e benne merevlemez milyen proceszoral szereltek ezek.
Othoni felhasználásra jók e ezek internetezni youtubos videókat nézni rajta.
(#) Kovidivi válasza Bakman hozzászólására (») Dec 5, 2018 /
 
Aranyos!
(#) zolika60 válasza golem hozzászólására (») Dec 5, 2018 /
 
A processzor típusa ott van a termék ismertető oldalon, de a merevlemezről csak annyi infó van milyet fogad, mert nincs benne.
A hozzászólás módosítva: Dec 5, 2018
(#) Balabmw válasza CIROKL hozzászólására (») Dec 5, 2018 /
 
Eddig aki látta, mindenki el szerette volna kérni.
Az utángyártásra most nincs lehetőségem,így nagyon remélem,hogy valahogy hozzáférhető lesz.
(#) Remci hozzászólása Dec 7, 2018 /
 
Sziasztok!
Lenne egy rendelésem, de a számlázási cím más lenne mint idáig. A webes felületen hogy tudok másik címet megadni, vagy egyáltalán lehet-e, mert akár mit csinálok, nem sikerül. A szállítási címet meg tudom változtatni, de a számlázási nem megy. Mi a titok?
(#) rolie válasza Remci hozzászólására (») Dec 7, 2018 /
 
Szia!
Szerintem a Profilom->Címek, nevek menüben kell hozzáadnod, vagy szerkeszteni a meglevőt.
A hozzászólás módosítva: Dec 7, 2018
(#) Topi válasza Remci hozzászólására (») Dec 7, 2018 /
 
Számlázási címben ha cégnevet / adószámot érintő a változtatás, akkor azt számviteli okokból az ügyfélszolgálat tudja csak módosítani, mert egy meglévő partnerkód mögött adóalany csere történik ilyenkor, amit csak a szabályozással összhangban lehet elvégezni.

Írj nekik egy e-mailt, és megoldják secc-perc.
(#) Remci válasza Topi hozzászólására (») Dec 7, 2018 /
 
Értem, köszönöm.
(#) 444Tibi válasza golem hozzászólására (») Dec 7, 2018 /
 
Tökéletes.
Nekem hasonló van régóta.
N3150 soc, 64G ssd, 1TB háttér hdd, dual gigabites lan, 2 hdmi, wireless modul, 8G ram.
Windows10 és Linux Mint, és egy Linux Manjaro hibátlanul fut rajta. És elég gyorsan is.
Ha érdekel, itt megtekinthető a majdnem kész szerkezet (adta magát a teljesen passzív hűtés egy all-in-one házi pc-re:
minipc

Kérdezném, a hestore csak webáruház, vagy van telephelye is ahol lehet vásárolni személyesen,
1 darab dual FET kéne nekem, ennyit is kipostáznak, nincs minimum érték?
Sose vettem igénybe még, ezért kérdezem
(#) Bakman válasza 444Tibi hozzászólására (») Dec 7, 2018 /
 
Idézet:
„Átvétel személyesen HESTORE Csomagponton: a személyes csomagátvételi lehetőséget ügyfélszolgálati irodánkban (1163 Budapest, Cziráki u. 26-32.) biztosítjuk Ügyfeleink részére. A személyes csomagátvétel minden megrendelés esetén ingyenes. A csomag átvételére az SMS, illetve e-mail értesítő kiküldését követően van lehetőség.”


Bővebben itt: Szállítás.
(#) 444Tibi válasza Bakman hozzászólására (») Dec 7, 2018 /
 
Szuper, a 16. kerület itt van a szomszédba, a Cziráki utcába sokat jártam.
Nem az EMG volt ott, azon a helyen van?
Köszönöm a gyors választ.
De megrendelni meg kell, nem csak beesek az ajtón?
(#) Bakman válasza 444Tibi hozzászólására (») Dec 7, 2018 /
 
Meg kell rendelni online és ha kapsz értesítést, mehetsz érte, nem előbb. Rendelési sorrendben történik a feldolgozás, gondolom én.
(#) 444Tibi válasza Bakman hozzászólására (») Dec 7, 2018 /
 
Köszönöm, akkor beregelek.
(#) Bakman válasza Kovidivi hozzászólására (») Dec 7, 2018 /
 
Élőben még jobb, tényleg pofásra sikerült.
(#) granpa válasza Bakman hozzászólására (») Dec 7, 2018 /
 
De hol a szaloncukor, meg a habcsók?
(#) Bakman válasza granpa hozzászólására (») Dec 7, 2018 /
 
Már megettem.
(#) Hp41C hozzászólása Dec 10, 2018 /
 
A BBPSU-31 termékhez nincs leírás megtekintési lehetőség. Egy hasonló panel leírása itt található. Félreérthető az "The input voltage: 6.5-12 V (DC) or USB power supply" mondat. Az USB csatlakozó külső USB eszközök áramellátására szolgál. Nem szabad a panelt az USB csatlakozón keresztül táplálni.
Idézet:
„USB connector is for powering external devices (output only). Do not attempt to use it to power the
MB-V2.”
A hozzászólás módosítva: Dec 10, 2018
(#) Hp41C hozzászólása Dec 10, 2018 /
 
Ehhez a mérőműszerhez bővebb leírás és kapcsolási rajz.
(#) erzsé hozzászólása Dec 10, 2018 /
 
Ma vettem át a megrendelésem. Meglepődtem, mikor kinyitottam.
Köszönöm szépen!
Következő: »»   152 / 172
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem