Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Logitech MX1000 akku gond
 
Témaindító: Router, idő: Júl 14, 2007
Témakörök:
Lapozás: OK   1 / 1
(#) Router hozzászólása Júl 14, 2007 /
 
Sziasztok!

A gondom a következő: sikerült hozzájutnom egy a címben említett típusú egérhez és annyi a gond vele, hogy 1-2 óra alatt teljes töltésről lemerül.

Az előző tulaj nem formázta meg kellőképp az akkut mielőtt tartósan használni kezdte volna, dondolom ez lehet a probléma. Az akksit kiszedtem és megpróbáltam kisütni de a helyzet nem javult. Miután az egér lemerült és felteszem a töltőre, pár percen belül teljes töltést jelez ami szintén nem jó jel.

Szerintetek mit lehet vele kezdeni?
(#) lidi hozzászólása Júl 14, 2007 /
 
Az akkut nem lehet kicserélni ?
(#) Router válasza lidi hozzászólására (») Júl 14, 2007 /
 
Nem lehet hozzá másikat találni!
(#) lidi válasza Router hozzászólására (») Júl 14, 2007 /
 
mármint fizikailag nem fére bele semmi másfajta sem ?
Vmi képet, vagy méreteket irhatnál erről a különös akkuról.
(#) Router válasza lidi hozzászólására (») Júl 14, 2007 /
 
méretre és adatokra is kb egyezik a nokia bl-5c akkujával, megpróbáltam azzal helyettesíteni de meg sem nyikkan vele.
(#) Stadi válasza Router hozzászólására (») Júl 14, 2007 /
 
Az enyémnek a töltője ment tönkre. Találtam a 8V-os töltő helyett egy 7.6V-ost, azzal azt csinálta, hogy párszor felfutott a töltés-jelzés, aztán abbahagyta (mindhárom LED világított). Nem lehet, hogy nálad is leesett a töltőfesz?

Ha a töltő rendben, akkor javaslom a Tripolár Kft.-t. Bp. IV. ker. Rózsa u. 4., tel: 390-0097. Sztem ők ki tudják cserélni a Li-Ion cellákat, hacsak nem raktak rájuk valami trükkös elektronikát, ami már az új cellákra is azt jelzi, hogy halottak.
(#) Router válasza Stadi hozzászólására (») Júl 14, 2007 /
 
nálam az alján 5 és 13 Voltot emleget
(#) Stadi válasza Router hozzászólására (») Júl 14, 2007 /
 
Nálam meg 4.2V-ot. A töltőt nézd, hogy arra mi van írva. Vagy ezt a töltőről írtad??? Az enyém töltőjén 8V 0.5A van.
(#) Router válasza Stadi hozzászólására (») Júl 14, 2007 /
 
töltő alján nálam is 8v/500mA

műszer szerint ebből 10-et ad le
(#) Stadi válasza Router hozzászólására (») Júl 14, 2007 / 4
 
Terheletlenül, persze. Az enyémben úgy felizzott vmi, hogy megolvadt a lábán az ón, lefolyt és rövidrezárta a nyákot. Úgyhogy én már nem tudok mérni rajta.

Sztem próbálkozz a Tripolárnál.
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem