Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Megbízható hely 18650 cella beszerzéshez?
Lapozás: OK   1 / 1
(#) szolnokit hozzászólása Feb 28, 2023 /
 
Sziasztok,

Érdeklődni szeretnék, hogy valaki tud-e megbízható helyet (alapvetően Bp-n), ahol márkás (LG, SONY, SAMSUNG, stb) 18650 cellákat lehet venni. De nem utánzatot, hanem garantáltan eredetit!!!

Alapvetően LG HG2 cellákra hajtanék (de megfelelő paraméterek alapján más is szóba jöhet). AliExpresssen, nem is nagyon hiszem hogy bármi amit HG2 néven árulnak, azok közül csak akár egy is eredeti lenne

És itthon sem tudom merre induljak. És nem is a hazai forgalmazóktól félnék, mert nyilván Ő sem tudja hogy a "láncolatba" hol kerülhet hamis cella. Ő LG HG2 dobozban kapja... hát úgy árulja.

Olyan hely érdekelne, ahol ha beállítok egy akksi impedancia mérővel, engedik hogy rámérjek pár mintára, mielőtt 80 db-t vennék. És ekkor mennyiségnél nem szeretnék ráfázni. Ahol valaki már vásárolt és 1000% meg is tudott győződni, hogy amit kapott az tényleg eredeti. (Pl: megfelelő belső impedancia, terhelhetőség)

Két ok miatt lenne fontos hogy megbízható, neves termék legyen:
1. Egy egykerekűbe kellene. Ha alattam 30km/h-val egy gyorsításnál elpukkan. csúnyán összetörőm magam
2. Ha cellazárlat miatt kigyullad ahol tárolom/töltöm a "járművet"... az meg (sok)milliós kár.

Köszönöm a segítséget
A hozzászólás módosítva: Feb 28, 2023
(#) superuser válasza szolnokit hozzászólására (») Feb 28, 2023 / 1
 
Váci úton, GP szaküzletben. gp pont hu
(#) gyuszo válasza szolnokit hozzászólására (») Márc 1, 2023 /
 
Például itt, ahol az előző hozzászóló is írta.Bővebben: Link
Fontos, hogy forrfüllel legyen, hogy rázkódás miatt ne tudjon kilazulni.
Itt LG akku is kapható.
(#) szolnokit válasza gyuszo hozzászólására (») Márc 1, 2023 /
 
Köszönöm. Nézegettem. Azt hiszem itt az lesz, hogy veszek 1-2 tipúsból 1-1-et és kipróbálom. Nagy áramú terhelés, belső impedancia mérés, magas és alacsony hőfokon teszt. stb. És a ha azt kapom amit kell, akkor mehet a nagyobb mennyiség.

A ponthegesztő "gépem" már lassan kész, ilyen áramoknál és mechanikai terhelésénél nem forrasztgatok.
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem