Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Olympia Standard 200
 
Témaindító: Ant, idő: Ápr 14, 2006
Lapozás: OK   1 / 1
(#) Ant hozzászólása Ápr 14, 2006 /
 
Hi!

Nekem erről a nyomtató-írógép kombinációról kéne leírás. A rokonom ki akarta dobni, de én szédszedtem és láttam rajta, hogy van számítógépre való kimenet, biztos, hogy az volt, mert voltak azon a táblán még bufferek 74... aszzem, de nem találok hozzá kábelt, mert ezt lespóroltrák róla, így nekem kellene gyártanom, csak az a kérdésem, hogyan! A csatlakozó úgy nézki asszem (ez nem biztos), mint az st506/412 csatoló 20 pólusu asszem!

Előre is kössz!
(#) Ernőke válasza Ant hozzászólására (») Ápr 15, 2006 /
 
Hali!Akkor ez a csatoló belül van vagy kívül?Ha belül akkor lehet hogy mákod van és egy régebbi lpt kivezetésnek a helye.Akár melyik bontóban kapsz ilyen LPT kivezetést 200Ft körül.486-os és p1-es ek hez használják.jobb ötletem nincs,amugy asszem az Lpt standard az 25 pólusú a többi pedig 32.Üdv Ernőke
:yes:
(#) Ant válasza Ernőke hozzászólására (») Ápr 15, 2006 /
 
Belül van...ez tényleg LPT lenne?
(#) Ant válasza Ant hozzászólására (») Ápr 18, 2006 /
 
Itt vannak képek a csatlakozóról:
(#) Ernőke válasza Ant hozzászólására (») Ápr 18, 2006 / 4
 
Hali! külső csatikból az eggyik LPT,a másik nem tudom.a belső fekete port szerintem a mechanikát vezérli.Ahogy elnézegettem a fotót,hasonlit a vezérlése egy régebbi commodore mps 1230 as nyomtatóéhoz.A piros pici csati visszajelző lámpáké.ettől nem hiszem hogy okosabb lettél,de ha valami eszembe jut megírom.
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem