Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » ORION CTV 025 A - csatornák elmentése
Lapozás: OK   2 / 2
(#) 187BodyGuard válasza burgdavid hozzászólására (») Máj 30, 2009 /
 
Ok a kondi csere meglesz, de ha ilyen sok "szarozással" jár a dolog fogom kibelezem és beleteszem a Grundig TV belsejét az működik is!!! Mert a grundignak csak a képernyője a rossz!!! A Többit megjavítottam benne. Az az a hibátlan belsejét új dobozba új képcső mellé teszem.
(#) 187BodyGuard válasza 187BodyGuard hozzászólására (») Jún 1, 2009 /
 
Megmértem egész pontosan 4.2V van az MDA 3-as Vp azaz Programozási fesz lábán 20V helyett!!! Megvan a hiba egyikfele, megnézem azt a fránya ellenállást is !!!
(#) burgdavid válasza 187BodyGuard hozzászólására (») Jún 1, 2009 /
 
Mondtamén hogy nem kap feszt az MDA...
(#) KG007 hozzászólása Jún 27, 2009 /
 
Sziasztok

Lenne egy egyszerű kérdésem a tv-vel kapcsolatosan.
nincs piros szín és állitólag csak egy tranzisztort kellene kicserélni. Na de melyiket ha esetleg valakinek van valami ötlete és rajza vagy fényképe hogy melyik lehet a tettes tranzisztor küldjön egy mail-t

Nem küldünk mail-t, de legalábbis ezt itt nem kérjük. A címet töröltem, ha megvan az adatlapodon, megtalálják ott is.
Ez egy nyilvános fórum, épp azért, hogy az ismeretanyag bárki számára elérhető legyen, nem pedig privát tech-support page...
-- kobold
(#) fuxi válasza burgdavid hozzászólására (») Márc 15, 2010 /
 
Sziasztok! nem tartozik teljesen ide nekem ORION ORCHIDEA tv-vel van olyan gondom ,hogy bekapcsol müködik rendesen aztán 5 perc mulva kikapcsol stbay-ba, majd ujra bekapcsolom és megint 5 perc müködés. Gondolom nem érzékeli hogy van adás csak nem tudom hol keressem a bajt vagy mit kell át kötni hogy müködjön.
(#) tamara24 hozzászólása Júl 16, 2010 /
 
Sziasztok!! először is azért nem új témában írtam mert még nem engedett új témát nyitni!!
Olyan problémám lenne hogy sikerült egy samsung tv- hez tök olcsón hozzá jutnom, de az a bajom hogy nem tudom elmenteni a csatornákat, bekapcsolom, b
ekeresem a csatornákat és nem tudom elmenteni
Csatolok egy képet távirányítóról!!!

Kép0206.jpg
    
(#) kadarist válasza tamara24 hozzászólására (») Júl 16, 2010 /
 
Szia!
Mi a típusa?
(#) tamara24 válasza kadarist hozzászólására (») Júl 16, 2010 /
 
samsung
CK 5062 AT->ez van a hátulján
(#) kadarist válasza tamara24 hozzászólására (») Júl 16, 2010 /
 
A készülék saját előlapi gombjaival kell memorizálni. A megtalált adást a store (memory) gombbal lehet menteni. STORE-->csatornaváltó gombokkal adsz egy sorszámot-->újra STORE. Ezzel mentetted a csatornát.
(#) tamara24 válasza kadarist hozzászólására (») Júl 16, 2010 /
 
Szia!
lefényképeztem a gombokat, mert én nem találok rajta olyanokat amiket írtál, de NŐ vagyok? szóval nem egy elektronika műszerész! Előre is köszi!!!
(#) kadarist válasza tamara24 hozzászólására (») Júl 16, 2010 /
 
A képen látható bekarikázva STORE-gomb.
(#) tamara24 válasza kadarist hozzászólására (») Júl 16, 2010 /
 
Nagyon köszönöm a segítségedet!!! de még lenne egy olyan kérdésem, hogy amikor próbáltam ügyködni a dolgon sikerült kitörölni a 2-est meg az 5 csatornát és hogy tudom ezt vissza állítani??
(#) kadarist válasza tamara24 hozzászólására (») Júl 16, 2010 /
 
Az első STORE nyomása után a szám-gombokkal adj csatornaszámot.
(#) tamara24 válasza kadarist hozzászólására (») Júl 16, 2010 /
 
Köszi szépen!
(#) kadarist válasza tamara24 hozzászólására (») Júl 16, 2010 /
 
Szívesen!
(#) tamara24 válasza kadarist hozzászólására (») Júl 17, 2010 /
 
Köszönöm a segítségedet, sikerült megoldani mind a két problémámat!!
(#) kadarist válasza tamara24 hozzászólására (») Júl 17, 2010 /
 
Ennek örülök! Jó tévézést!
(#) szamesz hozzászólása Nov 16, 2010 /
 
Mindenkit üdvözlök ezen a szép napon.
Van egy orion T2835 STX tv-m PT90-es sasszival ,amit
opciozni kellene.
A szerviz menübe való belépést valaki meg tudná
adni ?
Előre is köszönöm!
(#) tiggersoft válasza szamesz hozzászólására (») Nov 16, 2010 / 4
 
Elvileg "szolgáltatások (feature) menüben ráálsz a kurzorral a nyelv menüre és 1923 a számgombokkal".
Elektrotanyás idézet!
Következő: »»   2 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem