Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Orion CTV-025M Tv
 
Témaindító: Gabi, idő: Máj 24, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   2 / 2
(#) pedro5 hozzászólása Aug 31, 2011 /
 
Sziasztok!
Nekem is van egy ORION CTV-025M tévém azzal a hibával, hogy egy ideig rendben működöt és egyet csattant és azóta se kép se hang a led világit az elején a csatornákat is váltja csak se kép se hang mi lehet a gond?
Minden ötletet előre is köszönöm.
(#) kadarist válasza pedro5 hozzászólására (») Aug 31, 2011 /
 
Szia!
Defektet kapott, mint a csepeli busz Bele kellene nézni, hátha látod a nagyfeszültségű átütés helyét vagy esetleg egy kidurrant kondenzátort is találsz. Ezek után feszültségméréseket kellene végezni a tápegységnél.
(#) pedro5 válasza kadarist hozzászólására (») Aug 31, 2011 /
 
Halli
Köszönöm a gyors választ holnap megnézem.
(#) pedro5 válasza kadarist hozzászólására (») Szept 1, 2011 /
 
Szia
Én nem látom nagyfeszültségű átütés helyét,mérni még nem mértünk,egy képet melékelnék be karikáztam amit én hibának gondolok.
(#) kawa.sajt hozzászólása Jan 23, 2012 /
 
sziasztok!
kaptam egy orion tévét és az a bajom problémám hogy a tévé magátol mükodik távirányito nélkul át kapcsol ha ki kapcsolom be kapcsol ki vettem az elemet is a táv kapcsbol. eben szeretnék töletek segitséget kérni elöre is koszi
(#) MakSamu válasza pedro5 hozzászólására (») Ápr 5, 2020 /
 
Szia van nekem is egy ctv 225m tv-m. Csatornaváltáskor felvillan a képcső, szikrázik a katód, a led világít, a hangszóró sistereg. Mi volt a tiedre a megoldás?
(#) Gafly válasza MakSamu hozzászólására (») Ápr 5, 2020 /
 
Idézet:
„Mi volt a tiedre a megoldás?”

89 hónapja nincs a fórumon, szerinted?
(#) granpa válasza Gafly hozzászólására (») Ápr 5, 2020 /
 
Megjavította, azóta azt nézi, nem a HE fórumot.
Következő: »»   2 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem