Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Orion Orister 1015

Témaindító: Resident, idő: Jún 26, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   12 / 12
(#) dj.gyuro hozzászólása Okt 28, 2018 /

Üdv mindenkinek . Hol lehet rendelni toló potikat ehhez a kis csoda erősítőhőz ??? Ha létezik még eredeti hozzá . ha nem mivel lehet kiváltani...pontosabban , hol keressem . Köszi előre is a segítséget.
(#) Ge Lee válasza dj.gyuro hozzászólására (») Okt 28, 2018 /

Nézelődni kell, de kb. nulla esély van rá hogy találsz. Én annak idején (kb. 20 éve) egyébként is átalakítottam az enyémet, mert azt akartam hogy keverő is legyen egyben, plusz tettem rá ledes kivezérlésjelzőt, és az előerősítőjét is átalakítottam mert eléggé zavart hogy zajos. Forgó potikat vettem hozzá, amiket a tetejébe építettem be.
(#) Németh Lajos válasza dj.gyuro hozzászólására (») Okt 28, 2018 /

Szia!
Nézd meg légy szíves a tolópoti panel számát HL 720-2 az enyém, ami bontott de jó.
Üdv: Lajos
(#) dj.gyuro válasza Németh Lajos hozzászólására (») Okt 28, 2018 /

Köszi. Megnézem. Ami nekem van az fém. Ettől még eggyezhet a csuszka hossz.
(#) Németh Lajos válasza dj.gyuro hozzászólására (») Okt 28, 2018 /

Holnap szétszedem az erősítőt és megnézem hogy abban mi van.
Üdv: Lajos
(#) djhans válasza dj.gyuro hozzászólására (») Okt 28, 2018 /

Én úgy tudom hogy kétféle hosszúságú tolópotival gyártották. A hosszabb volt a műanyag.
(#) dj.gyuro hozzászólása Okt 29, 2018 /

Üdv. Megnéztem. HL741s-3 , toló hossz 49mm . Valószín hogy ez a rövidebb verzió.
Jó lenne...ha lenne valahol valakinek. Csak a balance 2x10Kohm-os , a többi 2x100-as.
(#) dj.gyuro válasza Ge Lee hozzászólására (») Okt 29, 2018 /

Üdv. Jut fejembe , mijen alkatrészeket cseréltél hogy ne legyen zajos ?
(#) Ge Lee válasza dj.gyuro hozzászólására (») Okt 29, 2018 /

A kiindulási alap az egyik RT-ben megjelent írás volt. Az első 2 tranyón (ami egyben maga a korrektor is) megy át az összes bemenet jele, ez visz be rengeteg zajt. Mivel nekem a korrektorra nem volt szükségem, azt kikötöttem, és egy mezei impedanciaillesztő fokozatot tettem a hangerő szabályozó poti elé, a cikkben leírtakhoz hasonlóan.
(#) shunglee válasza dj.gyuro hozzászólására (») Nov 27, 2018 /

Üdv dj.gyuro,
miért keresel másik potikat?
Következő: »»   12 / 12
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu