Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Propeller Clock
 
Témaindító: vicsys, idő: Jún 3, 2005
Lapozás: OK   307 / 489
(#) Hp41C válasza KKobra hozzászólására (») Szept 24, 2013 /
 
Honnan táplálod? Az USB -ről nem vesz tápot.
A hozzászólás módosítva: Szept 24, 2013
(#) KKobra válasza Hp41C hozzászólására (») Szept 24, 2013 /
 
Labortápról kapja a kakakót Vissza írtam a "régi" v4.02 hex-et az áramfelvétele pontosan ugyan az mint az új hex-el talán még kevesebb is a régivel rendesen megy minden
Küld el ismét ha kérhetem
ami van azt 2012 10 22 küldted
A hozzászólás módosítva: Szept 24, 2013
(#) KKobra válasza Hp41C hozzászólására (») Szept 24, 2013 /
 
máris töltöm bele
(#) KKobra válasza Hp41C hozzászólására (») Szept 24, 2013 /
 
Sikeresen betöltöttem a hex-et most már Látja a bázist a Pc és elindítja illetve leállítja a rotort csak éppen nem mutat semmit a rotor semmilyen kijelzés nincsen
(#) Hp41C válasza KKobra hozzászólására (») Szept 24, 2013 /
 
Egyenlőre teszeled a bázist a PC -s programmal. PC -ről állíthatod a kijelzési módot is. Ha most nem megy a moduláció, a rotornak kellene reagálnia az infrára. Ha megy a moduláció, akkor az infra hatástalan.
(#) KKobra válasza Hp41C hozzászólására (») Szept 24, 2013 /
 
A kijelzést megoldottam már villognak a ledek a rotoron csak éppen szét van esve a kép.
Ha ráteszem a fülemet a motorra (amikor ki van kötve) valami ciripelés lehet hallani nagyon halkan a bázis sem reagál a távirányítóra venni veszi a parancsokat
Nekem URC22B távirányítóm van ezzel kéne irányítani A rotor programja az amit te küldtél 2012/10/22 azt írtad még nincs tesztelve
(#) patexati válasza KKobra hozzászólására (») Szept 24, 2013 /
 
Fog menni az adatátvitel! A távirányítót tedd félre ne foglalkozz vele kizárólag a pc programmal próbáld! Próbáld állítani a display offsetet a propeller fül alatt. Ne azt nézd,hogy áll helyesen hanem azt,hogy tudod e vele szét illetve összehúzni azt a zagyvaságot felül. Szedd ki az összes pipát minden mezőből a propeller lapon!
(#) Hp41C válasza KKobra hozzászólására (») Szept 24, 2013 /
 
Az RC5 fülön milyen címet ír? Ezt a címet kellene beállítani:
System fül, Get codes. Várni, míg feljön mind. Az address mezőben azt a címet kell megadni, amit az RC5 fülön kiírt. Ott két cím fordul elő, a tényleges cím és a 0x80 -nal növelt (pl. decimális 20 készülékcím esetén 0x14 és 0x94). Ezek küzül a kisebbet (0x14) kell megadni. Send codes. Várni míg a status sorban "elfogy" a szám. Kikapcsolni a bázist majd újra bekapcsolni. Ezután lehet tesztelni a távirányítóval.
(#) patexati válasza Hp41C hozzászólására (») Szept 24, 2013 /
 
Szia! Nem lehet,hogy egy régebbi hex van bent? Valahogy így ment nekem is mikor a teszteket végeztük.
A hozzászólás módosítva: Szept 24, 2013
(#) Hp41C válasza patexati hozzászólására (») Szept 24, 2013 /
 
Pontosan tudnom kellene, melyik panelt építette meg.
(#) patexati válasza Hp41C hozzászólására (») Szept 24, 2013 /
 
A kép alapján az smd panel mert az analóg ledek látszanak több csoportra osztva..
(#) KKobra válasza patexati hozzászólására (») Szept 24, 2013 /
 
A hex-et Hp41C küldte 2012/10/22 ez lehet a gond ?
ez van megépítve
(#) patexati válasza KKobra hozzászólására (») Szept 24, 2013 /
 
Valószínű az állomány nem jó de van javított már,bár még nem jártunk a végére mert a demo,scroll,picture funkciók nem működnek megfelelően rajt.
A hozzászólás módosítva: Szept 24, 2013
(#) KKobra válasza patexati hozzászólására (») Szept 24, 2013 /
 
fel sem tűnt a nagy összevisszaságban hogy a tükörkép jelenik meg néztem én hogy furcsa de csak most jöttem rá mit is látok
(#) KKobra válasza patexati hozzászólására (») Szept 25, 2013 /
 
Szia
Megkaphatom a javított állományt a rotorhoz ?
(#) Hp41C válasza KKobra hozzászólására (») Szept 25, 2013 /
 
Kétszer elküldtem, az elsőről levette a mellékletet a rendszer és erről értesítést is küldött nekem.
(#) KKobra válasza Hp41C hozzászólására (») Szept 25, 2013 /
 
szia
Most küldted ? Tegnap kaptam a bázisra valót. Ma még nem jött semmi
(#) Hp41C válasza KKobra hozzászólására (») Szept 26, 2013 /
 
Ment harmadszor is...
(#) KKobra válasza Hp41C hozzászólására (») Szept 26, 2013 /
 
Szia
Az lehet tőled elment csak éppen hozzám nem ért el a három közül egy sem.
Biztosan jó címre küldted ?
Küldök egy e-mailt próbáld meg válaszként hátha akkor ide talál
(#) KKobra válasza KKobra hozzászólására (») Szept 26, 2013 /
 
Elküldtem az e-mailt már rég. Megkaptad ?
Az én rendszeremen nem jön át a levél vagy máshol akad el? Nálam vannak bejövő levelek akkor a tiédnek is át kell jönnie
(#) Hp41C válasza KKobra hozzászólására (») Szept 26, 2013 /
 
Háromkor küldtem, azóta nem jött vissza üzenet.
(#) patexati válasza KKobra hozzászólására (») Szept 26, 2013 /
 
Hozz létre egy másfajta mail fiókot.
(#) KKobra hozzászólása Szept 26, 2013 /
 
Köszi megvan
Most már helyén van pár dolog. Ha a programban változtatom a propeller fülön a dolgokat akkor ha leállítom és újra indítom a forgást akkor annak megfelelően változik a kijelző.
csak éppen az óra és dátum kijelzés nem megy át
(#) patexati válasza KKobra hozzászólására (») Szept 27, 2013 /
 
Az idő be van állítva a Date-Time lapon?
A hozzászólás módosítva: Szept 27, 2013
(#) KKobra válasza patexati hozzászólására (») Szept 27, 2013 /
 
Szia
Az idő be van állítva.
Mivel lehet erősíteni a jelet az átvitelhez? Szerintem alig érti a rotor
A hozzászólás módosítva: Szept 27, 2013
(#) Hp41C válasza KKobra hozzászólására (») Szept 27, 2013 /
 
Szia!
Nézz bele a levelesládádba...
Erősíteni nem tudod, de az átvitel biztonság nagymértékben függ, hogy az egyenirányító melyik pontjáról veszed le.
A hozzászólás módosítva: Szept 27, 2013

rotor.jpg
    
(#) patexati válasza Hp41C hozzászólására (») Szept 27, 2013 /
 
Szia! Azért a kitöltés mértékétől nagyban függ az adatátvitel stabilitása. Ele kell találni azt a pontot,hol nincs erős melegedés a feten de a rotor is megfelelően kap tápot és adatot a moduláció során. A tekercsvégek cserélése az mindenképp javasolt mert ki kell kísérletezni melyik állapotban a legjobb,bizonyos esetekben egyik esetben teljesen megszűnik az adat "átmenetel".
(#) KKobra válasza patexati hozzászólására (») Szept 27, 2013 /
 
Videofej motornál mi volt az a kitöltés ami nálad bevált ?
Nálam a kitöltést 115 és 215 között tudom változtatni 115 alatt már nem jön át elegendő táp
215 felett ismét elsötétedik a kijelző 215 kitöltésnél határozottan hallani az átvitel 115 nél nem hallani semmit
(#) Hp41C válasza KKobra hozzászólására (») Szept 27, 2013 /
 
48MHz 18F2550 bázison 50kHz PWM -nél 192 az aktív, ezt felére viszi le átmenetileg a moduláció. A Standby 56 -ra van állítva.
(#) KKobra válasza Hp41C hozzászólására (») Szept 27, 2013 /
 
215 re volt álítva és 107 re vitte le a moduláció 192re állítom 96 ra viszi le.
Vissza tettem azt a hexet amit tegnap küldtél ezzel amit beállítok a propeller fülön újra indításnál átjut a rotorra és annak megfelelően indul.csak éppen a dátum és idő nem megy át
Következő: »»   307 / 489
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem