Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Rendelés külföldről (eBay - Paypal)
VÁM és ÁFA jellegű kérdéseket/hozzászólásokat, indoklás nélkül törlik a moderátorok!
Lapozás: OK   160 / 251
(#) papus51 válasza Tiggey hozzászólására (») Nov 10, 2018 /
 
Nem tudom mire szeretnéd használni, de gyanítom, hogy ez nem 230V~-ra hanem hangfrekvenciás célokra készült trafó.
(#) Tiggey válasza papus51 hozzászólására (») Nov 10, 2018 /
 
Pontosan! Hangfrekis leválasztó trafó. Kíváncsi lennék, rendelt-e már valaki, és mi a tapasztalatai.
(#) llax válasza Tiggey hozzászólására (») Nov 10, 2018 / 1
 
Ez nem hifi...

Tegnapelőtt meg akartam Neked keresni egy oldalt, de akkor nem találta a Google. Másik pc-men viszont el volt mentve a linkje, de az oldal már nem elérhető. Mivel megvolt a link, archívumban már megtaláltam: Bővebben: Link Remélem működik így a link.
Vissza kell lassan térnem egy régi szokásomhoz: "site ripping" Nagyon tűnnek elfelé a jó dolgok
(#) Tiggey válasza llax hozzászólására (») Nov 10, 2018 /
 
Hú! Köszi! Sok hasznos infót takar, csak tök hikomatt vagyok idegen nyelvből. Agyaltam rajta, hogy valami impulzus trafót is ki kellene próbálni. Eddig annyival lettem okosabb, (más csoportból) hogy egész használhatóak ezek az audio trafók, egy tapasztalatot írtak, hogy alacsony az ellenállásuk, ezáltal lefogják a jelet, ami nekem nem baj. Aktív lesz, majd kompenzálom.
(#) llax válasza Tiggey hozzászólására (») Nov 10, 2018 /
 
A TTC és TTPC típusok viselkedését nézd, azokhoz hasonló viselkedést (korlátokat) várhatsz a kiszemelt trafótól.
Ha hiányzik kép az oldalról, akkor jobb klikk, kép újra betöltése.
(#) kissi válasza Tiggey hozzászólására (») Nov 10, 2018 / 1
 
Szia!

Ha a Crome böngészőt használod, akkor a lapon jobb klikk és fordítás magyar nyelvre !

szerk.: nem 100-as, de használható !
A hozzászólás módosítva: Nov 10, 2018
(#) Tiggey válasza kissi hozzászólására (») Nov 10, 2018 /
 
Szia! Nem Crome, de Google már lefordította okkal-móddal, de köszönöm a jótanácsod!
(#) Tiggey válasza llax hozzászólására (») Nov 10, 2018 /
 
Hát, ami itthon kapható szint illesztő/ leválasztó eszközöket nézegettem, meg kapom más irányból is a tapasztalatokat, amire nekem kell, megfelelőnek tűnik. Vannak sokkal jobbak aranyáron, csak ebből épp 8 csatorna fog készülni, így se lesz olcsó játék. Vagy ha neked van jobb ötleted, szívesen veszem. Az eddigi segítséged is köszönöm szépen!
(#) zsoltee0001 hozzászólása Nov 12, 2018 /
 
Sziasztok
Szabályozható áramgenerátorra akartam volna rákeresni (gondolom csak létezik ilyen 1 dollár 50-ért) persze a power generator kulcsszóra jön minden ami nem kéne, szerintetek, hogy keressek?

Üdv
(#) Travolta válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Nov 12, 2018 /
 
Power helyett próbáld a current szót.
(#) pipi válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Nov 12, 2018 /
 
Ha áramgenerátoros jellegű táp modulra van szükséged
Bővebben: Link
vagy
Bővebben: Link
(#) zsoltee0001 válasza pipi hozzászólására (») Nov 13, 2018 /
 
Nagyon köszi. Pont ilyenre gondoltam.
Üdv
(#) Sendi hozzászólása Nov 13, 2018 /
 
Sziasztok. Vásároltam, (kifizettem) egy árút. Az ebay közölte, hogy nem biztonságos forrásból származik az árú, így törölték, és ne aggódjak. Automatikusan vissza küldik a pénzt?
(#) attika válasza Sendi hozzászólására (») Nov 13, 2018 /
 
Ha az ebay-tól kaptad a levelet akkor igen.
(#) Sendi válasza attika hozzászólására (») Nov 13, 2018 /
 
Igen tőlük. Köszönöm
(#) Kovidivi hozzászólása Nov 14, 2018 /
 
Eddigi leglassabb csomagom megérkezett!
Még augusztus 28-án adták fel, és tegnap érkezett meg, november 13-án. 2 és fél hónap!
(#) Bakman válasza Kovidivi hozzászólására (») Nov 14, 2018 /
 
Amelyik meg sem érkezik, pörgeti a számlálót és ki tudja mikor áll meg, már ha megáll.
(#) zsoltee0001 válasza Kovidivi hozzászólására (») Nov 15, 2018 /
 
Ha nem vagyok indiszkrét megírnád, hogy hány dolcsis tétel volt? Én azt vettem észre, hogy a vámközeli érték sávnál fordul ilyen elő.
Üdv
(#) Kovidivi válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Nov 15, 2018 /
 
Maximum 4$ összköltség, a legkisebb pufis borítékban elfért, 3db iciri pici 3S-hez való balancer nyák volt benne
(#) zsoltee0001 válasza Kovidivi hozzászólására (») Nov 15, 2018 /
 
Az tényleg nem nagy tétel, meg még azt vettem észre, hogy ami nem levélbedobós méret (és pont várom mint állat ) az szokott később jönni, vagy az is lehet, hogy a postán már unják a sok megrendelésemet és fekete listára kerültem.
(#) pipi válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Nov 15, 2018 /
 
Hali!
A múltkor beszélgettem a postásunkkal, azt mondta hogy "elvileg" ami a postaládába nem fér bele, azt ki sem hozzák, helyből csak cetlit dobnak be. Ennek ellenére a múlt héten nagy vastag pufis cuccban megjött az usb töltőm, ami nem is fért bele a ládába, de szerencsére itthon voltam, különben vánszoroghattam volna be a postára a cetlivel.
(#) bbb válasza pipi hozzászólására (») Nov 15, 2018 /
 
Nekem ennek ellenére képesek úgy bedobni a postaládába, hogy félig kilóg... Aminél persze még az is jobb lenne, ha bedobnák a kertbe, legfeljebb a kutya felhozza a teraszra
(#) morgo válasza pipi hozzászólására (») Nov 15, 2018 /
 
Nekem meg értesítést dobtak be olyan csomagról ami lazán befért volna a postaládámba. Az benne a legszebb, hogy egy másik csomaggal együtt dobta be az értesítőt. Tudnak nagyokat alkotni.
(#) erbe hozzászólása Nov 15, 2018 /
 
Rendeltem a szélső hirdető oldalról MT108-as műszert. MT109-es jött. Ez még nem volna baj, de sötét háttéren világos számokkal ír ki. Már kicsit is világos környezetben alig látni, kültéren semmit. Review. Írtam véleményt. "-Amint megjelentetjük az oldalunkon, kap 10... pontot."
Ránézek a megrendeléseimre, "Írjak Review-t!". Megírom. Már csak azt kellene tudni, hogy az MT 108-as vagy az MT109-es mellett jelentetik meg. Néztem mindkettőnél, "-Minden nagyon szép, minden nagyon jó, mindennel meg vagyok elégedve. (Ferencz József)"
Azaz várhatom a 10 pontomat, mert nem tetsző véleményt írtam.
A rendszeres postásunkban van annyi tisztesség, hogy a csőbe (újságos) nem férő csomagot beteszi a lépcsőházba.
Valamikor réges-régen Chip Magazin előfizetés, első postázott példány. CD ketté hajtva. Kérdem legközelebb a postást. "-Kicsit nehéz volt összehajtani, de sikerült." Szerencsére a kiadó küldött helyette másikat.
A hozzászólás módosítva: Nov 15, 2018
(#) pipi válasza morgo hozzászólására (») Nov 16, 2018 /
 
Hali!
Nem a Te postaládád mérete számít, hanem amit központilag kitaláltak méret.
Tavalyi cikket találtam így hirtelen:
Bővebben: Link
(#) morgo válasza pipi hozzászólására (») Nov 16, 2018 /
 
"Szabvány" postaládáról van szó.
(#) Kovidivi hozzászólása Nov 19, 2018 /
 
Rendeltem 30db IRF3205-öt, erre átcimkézett, valamiből kiforrasztott FET-eket kaptam, amik ha melegebbek, mint 50fokC, egyszerűen lekapcsol, mintha egy hővédelem lenne benne... Szerintem inkább kontakthiba, ami nagy hőnél szakadásként viselkedik. A lábain látszik, hogy ónfürdőben lett megtisztítva. A tokozás meg lett marva, és számok lettek bele ütve. Szomorú vagyok. IRLB3034-gyel hasonlóan jártam, sajnos az adatlapi értékeket egyáltalán nem tudja, és elpukkan. Pedig relatív drága... Jobban járok, ha máshonnan veszek FET-et...
(#) Kovidivi válasza Kovidivi hozzászólására (») Nov 19, 2018 /
 
BUZ11 látszik az új felirat alatt.
(#) cimopata válasza Kovidivi hozzászólására (») Nov 19, 2018 /
 
mennyibe került?
A hozzászólás módosítva: Nov 19, 2018
(#) erbe válasza Kovidivi hozzászólására (») Nov 19, 2018 /
 
Honnan rendelted? Az E-bay garancia erre is érvényes. Más normális hirdetőoldal is kínosan ügyel az ügyfélelégedettségre. Van, ahol kiírják, hogy X (3?) napon belül ingyenesen vissza lehet küldeni hiba esetén.
Következő: »»   160 / 251
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem