Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Rendelés külföldről (eBay - Paypal)
VÁM és ÁFA jellegű kérdéseket/hozzászólásokat, indoklás nélkül törlik a moderátorok!
Lapozás: OK   192 / 251
(#) antikzsolt válasza tursaba hozzászólására (») Ápr 15, 2020 /
 
feb14 rendeltem valamit az ebajon. Jun8 a legkésőbbi határidő. Bőven van időm még aggódni ....
(#) jucsaba válasza antikzsolt hozzászólására (») Ápr 15, 2020 /
 
És ha letelt , tanulsz belőle mint én.
(#) antikzsolt válasza jucsaba hozzászólására (») Ápr 15, 2020 /
 
Mire is gondolsz? Nem tudom eldönteni.
(#) jucsaba válasza antikzsolt hozzászólására (») Ápr 19, 2020 /
 
ha reklamálsz nem biztos h elhiszik , pl nekem az utóbbi 6- 7 hónapban már semmi nem ért ide.
Próbáltam mindent , semmi nem segít , hanyagolni kell őket vagy futárral hozatni .
(#) DannyTorrence válasza jucsaba hozzászólására (») Ápr 19, 2020 /
 
Akkor ott a posta környékén lesz a gikszer.
(#) antikzsolt válasza jucsaba hozzászólására (») Ápr 19, 2020 /
 
Eddig ha nem ért ide valami reklamáltam is és visszakaptam. De ha ennyi minden eltűnt akkor ott a posta keze van bent. leginkább a kézbesítője.
A hozzászólás módosítva: Ápr 19, 2020
(#) zsa válasza antikzsolt hozzászólására (») Ápr 19, 2020 /
 
Igen , hazai postaelosztóknál tünnek ell a csomagok. Pl:esetemben egy cimre min 1 éven át kb 120 csomag mind megérkezett. Aztán uj év januárján esedékes kb 10 db csomagból csak egyett kaptam meg. Ez után más település , uj cimre kértem a csomagokat , láss csodát ismét problémamentes a dolog.
Egy szarka bekerül a rendszerbe és vissz mindent, bár sokk esetben számára használhatatlan , illetve fogalma se lehett róla mire való amit talál a csomagokban.
(#) antikzsolt válasza zsa hozzászólására (») Ápr 19, 2020 /
 
Az akkor nem egy ember lehet. Hanem csoportos. ÉS ez így gáz. Mondjuk nekem csomagkövetéses csomagom tűnt el. Aláírós és nyomkövetéssel ellátót. A helyi postán tűnt el. A kiszállítotthoz nem ért el. Mondjuk gondolom nem örült neki hogy egy olyan dobozt lopott el amiben egy törött aksitarto volt. Mondjuk utána már elindult a nyomozás mert a csomag értékét 100.000Ft biztosítottam. Mondjuk nem sokra rá kerestek embereket a postára. Tehát gondolom meglett hogy ki vitte el.
(#) lelkes amatőr válasza Massawa hozzászólására (») Ápr 19, 2020 /
 
Közben már megkaptam az alkatrészeket, minden rendben volt, tudom ajánlani őket.
A postától független szállításuk van.
(#) zsoltee0001 hozzászólása Ápr 19, 2020 /
 
Ti mertek mostanában aliról nagyobb értékbe rendelni?
40 dolcsi feletti dolgokat?
(#) bbb válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Ápr 19, 2020 /
 
Persze. Csak a legutóbbi cuccra közölték nincs raktáron / valami baj van, így visszamondták és visszaadták a pénzt.
(#) jucsaba válasza lelkes amatőr hozzászólására (») Ápr 29, 2020 /
 
"tudom ajánlani őket"
De mégsem teszed , mert nem tudjuk meg hogy ki szállít a posta helyett .
Engem is érdekel , mert pont azért nem veszek semmit , mert úgyse jön meg .
(#) jucsaba válasza jucsaba hozzászólására (») Ápr 29, 2020 /
 
Amikor telefont rendeltem , a postás bácsi a kezembe nyomta és mikor visszakérdeztem h nem kel aláírni , legyintett hogy dehogy ...
Ez kb 1 éve volt .
A hozzászólás módosítva: Ápr 29, 2020
(#) zsoltee0001 válasza bbb hozzászólására (») Ápr 29, 2020 /
 
Nagy nehezen megjött az "értékesebb " rendelésem is, rendesen körbelőtték mire ideért.
(#) lelkes amatőr válasza jucsaba hozzászólására (») Ápr 29, 2020 /
 
Idézet:
„saját futárjuk van”

Ha nézed az oldalt, ott írnak minden lehetőséget.
(#) pipi hozzászólása Ápr 30, 2020 /
 
Hali!
Alexpress márcuis végi rendelés, szóval 1 hónap pont eltelt, Az eladó kiterjesztette a szállítási határidőt, mostantól számítva további 3 hónap... Your order will be closed in: 89 days 14 hours 25 minutes.
Szép
(#) mraulajos válasza pipi hozzászólására (») Ápr 30, 2020 /
 
Hali! Február 25. én rendelt tételt, most kedden, ápr. 28. án kaptam meg.
(#) pipi válasza mraulajos hozzászólására (») Ápr 30, 2020 /
 
Nemrég én is kaptam már meg kb 3 hetes rendelést, de ezen meglepődtem. Nyilván nem még 90 napra érkezik meg a cucc, csak az eladó biztosítja magát a késés ellen, (ne adj isten fel sem adta).
(#) marone hozzászólása Máj 10, 2020 /
 
Helló !
Ezek hogyan tudják a 24 pozíciót ? Van valami trükkje ? Mert a számozás szerint, ami a kapcsolón van, csak 12 pozíciós. Ismeri valaki ezeket ?
rotary switch
A hozzászólás módosítva: Máj 10, 2020
(#) Kovidivi válasza marone hozzászólására (») Máj 10, 2020 /
 
Miért gondolod, hogy a házon levő számozás bármit is befolyásol? Elegendő láb van kivezetve a 24 álláshoz. Gondolom mindig ugyanazt az egy lábat kapcsolja másikhoz.
(#) Massawa válasza marone hozzászólására (») Máj 10, 2020 /
 
Ahogy látod a rajzon is 24 láb van (1-24). A kapcsolo közepén meg van 4 láb (ABCD). Vagy az egyik vagy mind a 4 egyszerre érintkezik valamelyik lábhoz az 1-24 közül. Mégpedig ugy, hogy forgatás folyamán elöbb megszakitja a kontaktust és csak azután érintkezik a következövel.
A leirásban több hiba is van, egyszer 22 poziciot irnak máshol meg 23-t. A lábakbol viszont egyöntetü, hogy 24 van.
( rajzot is biztos valamilyen inas müvészkedte, mert azon meg csak 23 polus van.)
A hozzászólás módosítva: Máj 10, 2020
(#) Pulyka hozzászólása Máj 11, 2020 /
 
Udv.
TavIR webshopbol rendelt valaki mostanában?
..nem tudom, hogy a további kérdéseimet, észrevételeimet fel tehetem-e nyilvánosan, de eléggé elégedetlen vagyok velük.
Nem lennének benne személyes dolgok.

Köszi.
Üdv.Tomi

UI: Tudom, külföldi szállításra "szakosodott" topic, de hátha elfér itt egy belföldi kérdés is.
A hozzászólás módosítva: Máj 11, 2020
(#) proba válasza marone hozzászólására (») Máj 11, 2020 /
 
Középen van egy kör ( esetleg több darabból) , a szélén körbe egy egy körcikk minden lábnál. Van benne 1/2/3/4.. lemezke ami a kör közepét a szélével összeköti. Az hogy milyen felépítésű a lábak száma, és a forgató karon lévő ütköző dönti el. ( ha középen egy láb van, a külső körön 24, akkor egy 24 állású egy pólusú, ha középen két láb van, külső kör 24 láb, akkor nagy valószínűséggel 12 állású két áramkörös. ha közepén 4 láb, kívül 24, akkor esélyes a 6 állás és 4 áramkör......
(#) Kovidivi hozzászólása Máj 11, 2020 /
 
Na ez már azért az emberi butaság felső szintje!
Lipo akksit úgy feladni kínából, hogy nincsenek a vezetékek leszigetelve...
(#) bbb válasza Kovidivi hozzászólására (») Máj 11, 2020 /
 
Ügyes! Nekem eddig legalább egy darab papírka volt a piros vezetéken - úgy látszik szerencsém volt
(#) Kovidivi válasza bbb hozzászólására (») Máj 11, 2020 /
 
Cellafeszültség 3.96V. Őrület, mit meg nem tesznek ezek a kis kínaiak Aztán csodálkozunk, hogy miért gyulladnak ki konténerek...
Azon gondolkozok még, mi legyen az eladóval. Nekem károm nem származott, de lehetett volna sokkal rosszabb is, pl. a postás táskájában gyullad ki az akksi. Azért ez nem játék...
(#) Szasza9668 hozzászólása Máj 11, 2020 /
 
Sziasztok!

Kis segítséget kérnék!

Rendeltem ebay-en keresztül az USA-ból egy eszközt.
Sajnos figyelmetlen voltam és nem néztem az eladó nem postáz kis hazánkba.
Most egy "invoce" kellene kérnem amiben fel tünteti a posta költséget is.
Jól sejtem, hogy a posta költség bármennyi lehet?
Mi van ha nem fizetem ki mert soknak találom a posta költséget?

Köszönöm!
A hozzászólás módosítva: Máj 11, 2020
(#) Doky586 válasza Kovidivi hozzászólására (») Máj 11, 2020 /
 
Ha pozitív értékelést adsz, de magyar nyelven oda az értékeléshez be írod a hibát, akkor a magyar vevők el tudják olvasni, de a kis kínai nem fogja tudni mit írsz és nem fogja kitörölni a leírásod..
(#) Kovidivi válasza Doky586 hozzászólására (») Máj 11, 2020 /
 
Amit ő csinált, az a köz elleni bűncselekmény, vagy hasonló. Mások veszélyeztetése. Az eladó neve: cnhistar. Írtam neki, hogy ez veszélyes, az akksi fel tud robbanni. Lehet, nem is tud róla...
(#) nedudgi válasza Kovidivi hozzászólására (») Máj 11, 2020 /
 
A képet árnyalja, hogy ő a gyártótól kapja. Ők is védhették volna egy darab valamivel...
Következő: »»   192 / 251
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem