Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Sharp LM64P721 és LM64C350 LCD kijelző
Lapozás: OK   1 / 1
(#) Thomas10100 hozzászólása Dec 30, 2005 /
 
Sziasztok!

Beszerezem egy Sharp LM64P721 640x480 as mono kijelzőt!
Valaki tudna hozzá leírást(lábkiosztás?)?
Köszönöm!
(#) st3 válasza Thomas10100 hozzászólására (») Dec 30, 2005 / 4
 
Ez csak egy rokon-de hátha segít...

datasheet.pdf
    
(#) Thomas10100 válasza st3 hozzászólására (») Dec 30, 2005 /
 
És valami program létezik amivel lehet működtetni? Mondjuk LPT porton? Vagy mit csináljak ezzel a kijelzővel?
(#) gerry válasza Thomas10100 hozzászólására (») Dec 30, 2005 /
 
Mondjuk add el nekem!
(#) Thomas10100 válasza gerry hozzászólására (») Dec 30, 2005 /
 
Helló

Mennyit adnál érte? Csak utánvételesen!
(#) gerry válasza Thomas10100 hozzászólására (») Dec 30, 2005 /
 
Én mondjuk 1Ft. adék érte,. De mivel te vagy az eladó határozz meg egy árat és abból alkudunk:yes: ehe ehe

gerry
(#) Thomas10100 válasza gerry hozzászólására (») Dec 30, 2005 /
 
1500Ft, van hozzá a fényerősségállító áramkör is!
Nos?
(#) source2 válasza Thomas10100 hozzászólására (») Dec 30, 2005 /
 
privit olvasd el lécci tom19
(#) gerry válasza Thomas10100 hozzászólására (») Dec 31, 2005 /
 
Mondjuk adnék érte egy 320*200-as color, rgb bemenetü LCD-t 5"-os és garantáltan működik, ki is próbálhatod!

Na mit szólsz?
(#) Thomas10100 válasza gerry hozzászólására (») Dec 31, 2005 /
 
Helló
Nekem jó!
De hogyan? Gondolom nem vas-megyei vagy? Mert csak akkor tudnánk személyesen!, különben posta! De hogy?
(#) gerry válasza Thomas10100 hozzászólására (») Jan 2, 2006 /
 
(#) Thomas10100 válasza gerry hozzászólására (») Jan 2, 2006 /
 
Akkor hogy tudnánk megoldani? Nekem kellene a kijelző! És havaterán meghirdeted ha szólsz, vagy tesz-vesz, és úgy hogy le tudjam ütni egyből, de ne más! Én eddig vaterán nem vertem át senkit!
MSN-en nem tudnánk megoldani a beszélgetést? ne itt kelljen küldözgetni a leveleket! Az MSN címem ugyanaz mint az e-mail! tom19@enternet.hu
Jó lenne valahogy megoldani!
Köszi!
(#) Djatis hozzászólása Nov 8, 2006 /
 
Sziasztok !

Nekem meg egy LM320101 -em van ehhez is jó volna bekötés nameg hogy ez színes vagy nem színes ?
(#) Mate78 válasza Djatis hozzászólására (») Nov 8, 2006 /
 
Lehet hogy tudok segíteni,Sharp(és más)kijelzőket(is)forgalmazunk.
Utánanézek.
(#) Djatis válasza Mate78 hozzászólására (») Nov 8, 2006 /
 
Üdv !

Oké köszi várok
(#) Mate78 válasza Djatis hozzászólására (») Nov 9, 2006 /
 
Ez egy fekete-fehér kijelző,mellékelem az adatlapját.
Bekötés nincs az adatlapon,de feltehetően 2*8 vagy 1*16os csatlakozás van rajta,ez viszont szabványos.Ha kell még valami infó szíveseb segítek.
(#) Mate78 válasza Mate78 hozzászólására (») Nov 9, 2006 /
 
Bocs,az adatlap lemaradt.

LM32010P.pdf
    
(#) Topi válasza Mate78 hozzászólására (») Jan 22, 2007 /
 
Kedves mindeki!

Szereztem egy halom 640x480-as színes 10.5"-os TFT kijelzőt. Sharp LM64C350 és LM12V332 a típusuk. Ugye szabványos DL-DU portos. Na de hogy lehet abből pl valami okosságot építeni? Az is jó ha találtok - vagy simertek - olyan gyári vásárolható vezérlőt ami az ilyen kijelzőkhöz való...
Nem találtam sehol ezekhez való vezérlőt... Persze lehetne PIC-kel vagy AVR-el is vezérelni, de úgy nem igazán mutatja értékét, mint pl egy 10"-os monitorként vagy TV-ként...
Még anno láttam egy szervízt ahol lehetett kapi ilyen modulokat amik ezeket vezérlik, aminek VGA és Kompozit/Komponens videó jelet tudott fogadni. Végülis nekem jó a komponens videó jeles is, nem kell kompozit, mert komponens és VGA között létezik átalakító...

Köszönöm a válaszokat!
(#) pbalazs válasza Topi hozzászólására (») Jan 22, 2007 / 4
 
Az Epson gyárt olyan vezérlőket, ami meg tudja hajtani közvetlenül az LCD és TFT kijelzőket. Ezt a vezérlőt 16 bites párhuzamos interfészen lehet utasítgatni, pontosan úgy, mint egy memóriát.
Az MSC árul ilyesmit.
Ez így azért könnyebb, mintha közvetlenül mikrokontrollerrel hajtanád.

Olyanról még nem hallottam, hogy VGA, vagy kompozit jelet fogad, és TFT -t hajt meg. Illetve dehogyisnem: ez a monitor
(#) Topi válasza pbalazs hozzászólására (») Jan 22, 2007 /
 
Igazából ez egy kis gépnek volt a darabja mindegyik egy PC104-es alaplap tartozik hozzá, de a fő alaplapról közvetlen megy a szalagkábel a kijelzőhöz...

Szerk: Megnzétem az MSC-t. 39 900 ért van olyan vezérlő ami nekem kell... Annyiért egy komplett monitort vehetnék...
(#) Mate78 válasza pbalazs hozzászólására (») Jan 22, 2007 /
 
Halló!

Igenis létezik olyan áramkör,ami kompozit(vagy más)jelet fogad,és TFT-t vezérel közvetlenül.Mi TFT-kkel(is)kereskedünk,volt már ilyennel dolgom.Nem olcsó.Mindjárt utánanézek...
(#) Mate78 válasza Topi hozzászólására (») Jan 22, 2007 /
 
Adatlapot nem szereztél hozzá?Abból kiderül.Ha kell szerzek.
(#) Mate78 válasza Topi hozzászólására (») Jan 22, 2007 /
 
Na megtaláltam a vezérlőt,ha kell elküldöm,ide nem akarom felrakni,mert 1 Mega.
(#) ndavid87 hozzászólása Jún 21, 2007 /
 
Nincs meg valakinek véletlenül (vagy direkt) a Sharp
LQ050A5AG03 lcd modul adatlapja?


Ezeket találtam csak róla:

Screen Size 5.00
Panel Type TFT
Resolution 320X234
Brightness 320
(#) vega55 hozzászólása Jún 21, 2007 /
 
Sziasztok!

Nincs valakinek valami kb 6-8"-os, szines LCD modulja elado...?
(#) Alex2 hozzászólása Máj 8, 2015 /
 
Sziasztok!
Nem nyitottam új topikot a saját SHARP kijelzőmnek, remélem jó lesz itt is.
Tehát egy régi 486-os notebookban, - ami még mindig működik, csak már nem tudom mire használni, - van egy SHARP LM64183P B/W LCD panel. Ehhez szeretnék egy meghajtó áramkört, amin keresztül pl. egy kis számítógépet rá tudnék kötni VGA vagy akár digitális (DVI, HDMI) bemeneten keresztül. Túrom egy ideje a netet, de az adatlapot is nehezen találtam meg. Ezt mellékelem.
Az újabb LVDS meghajtású panelekhez lehet kapni vezérlőket, de ehhez nem találtam.
Remélem, tud valaki segíteni. Előre is köszönöm.

LM64183P.pdf
    
(#) bbalazs_ válasza Alex2 hozzászólására (») Máj 8, 2015 /
 
Ez egy nagyon regi, DSTN-es, monokrom kijelzo. Iszonyu lassu, csak allokep megjelenitesere alkalmas. Kell neki -22V kontrasztfesz. Alig olvashato, a homerseklet valtozasaval folyton tekergetni kell a kontrasztot. A hattervilagitas kivaltasarol is gondoskodni kell.
Egyszeruen nem eri meg vele foglalkozni.

Ha megsem tantorodsz el, nekem pl van egy ennek meghajtasahoz hasznalhato PCI kartyam, chips69000 alapon, Trixel kft gyartotta, Szekesfehervaron.
De szerintem sok mas meghajto letezik, a mono DSTN a kulcsszo.
(#) Alex2 válasza bbalazs_ hozzászólására (») Máj 9, 2015 /
 
Tudom, milyen, mert most is működik a géppel. Házi szerverhez kontroll monitornak megfelelő. Fekete alapon fehér betűkkel tűrhető. Ha szürkeárnyalatos a kép, akkor lassú nagyon.
Viszont nem kártyáról kellene, hogy működjön, hanem VGA vagy DVI bement kellene valahogy rá. Talán ehhez is készítettek ilyen kártyákat, ahogy az LVDS LCD-khez is.
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem