Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Sony tuner ST-SE500
 
Témaindító: peterbfc, idő: Ápr 23, 2009
Témakörök:
Lapozás: OK   1 / 1
(#) peterbfc hozzászólása Ápr 23, 2009 /
 
Kezemközé került egy SONY TUNER ST-SE500-as.DE sajnos van egy kis problémája:nagyon gyöngén veszi a jelet,1-2kanális(azelött szinte mindent fogot!)De nem találom az okát...Az antenna nélkül még az a két kanális sem nem müködik.Várom ötleteiteket a problémával szemben...Elöre is kössz.







(#) patexati válasza peterbfc hozzászólására (») Ápr 23, 2009 /
 
Én a tuner rész tápját nézném meg megvan e rendesen stabilan!
(#) peterbfc válasza patexati hozzászólására (») Ápr 23, 2009 /
 
Nah ez egy jó ötlet...
(#) Nagymoli válasza peterbfc hozzászólására (») Ápr 23, 2009 /
 
Ellenőrizd az antennakábelt, csatlakozókat, antennaerősítőt, ha van elsősorban... Mondjuk, akár egy másik tunerrel is akár. Szobaátrendezés, takarítás, stb csodát tehet a kábelek folytonosságával.. Ha ezek rendben vannak, akkor ráérsz aggódni a tuner miatt. Hasonlóan jártam már én is. Tuner nem talál adókat automatán.. kézzel bekeresve sisteregve bejön pár adó.. antennaerőlködő ki, marad a sistergés mindenütt. Egy helyen szét voltak csúszva a koaxdugók. Lecseréltem egy darab kábelre, nehogymár megin ' széjjelcsússza magát..
(#) peterbfc válasza Nagymoli hozzászólására (») Ápr 23, 2009 /
 
Az antenna kábel le let ellenörizve,söt a tuner tápja is ok.Esetleg valami más ötlet?
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem