Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » SOUNDWELL B503 motoros potméter bekötése
Lapozás: OK   2 / 2
(#) brazdas hozzászólása Márc 20, 2019 /
 
Sziasztok! Nem tudom él e még ez topic, de próbálkozom... Szétszedtem a Home Theater motoros potiját, miután átolvastam a fórumot. Megjavítottam, de sajnos túl hamar összeraktam, mert összerakás után merült fel bennem a kétej! Röviden: ha megnézzük a panelt, a kapcsolási rajzot, és a korrább visszafejtett tárcsa nyomvonalát azt látjuk hogy minden tárcsa bekötése a 3. közös láb földön van, ez rendben is van így. viszont a potin az látszik, hogy a motor felőli tárcsa a többihez képest fordítva van felrakva (itt két csuszka van közöttök) ekkor viszont a tárcsa kivezetései felcserélődnek, és mivel ezek nem szimmetrikusak jobbról-balról, akkor nem felel meg a kapcsolási rajznak, mert a lábak nem oda esnek Vagy pedig a két első tárcsa kivezetése nem azonos a motor felőli tárcsával. Sajnos hamarabb összeraktam ,é s beforrasztottam mielőtt ezt tisztáztam volna. Így viszont nem értem hogy mi a helyzet. Aki már szétszedte megnézte mind három tárcsát?
Következő: »»   2 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem