Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Számítógép hiba, de mi a probléma?
Lapozás: OK   648 / 1127
(#) Massawa válasza Dani21 hozzászólására (») Aug 6, 2016 /
 
Szerintem nem ( legalábbis ez a tapasztalatom). A W7 nagyon stabil és sok régebbi program is megy rajta, ami sajnos a W8.1 ill a W10-re nem mondhato el.
(#) Ge Lee válasza Dani21 hozzászólására (») Aug 6, 2016 /
 
A 8-ra semmiképpen mert az még olyan sincs mint a 10. Nekem volt 8.1-em, kb 2 hetet ment majd már be sem bootolt. Most van egy régi 10-em, ami még az első szériákból való, ez kb. 2-3 hónapja megy, most kezd döglődni (néha eldobja a wifit, kikapcsoláskor újraindul, meg van hogy az avira 2 percenként nyöszörög mert a win könyvtárban egy csomó fájl szeretne önálló életre kelni ).
Van legújabb 10-em is, azt még nem próbáltam, de muszáj lesz mert ezen a lapon csak az megy rendesen, a 7 már nem. De az is lehet hogy felrakom rá a 7-et, és ingyenesen frissítem a 10-re online.
A 7 az meg ment az asztali gépemen 4 évig, hogy meddig bírta volna még nem tudom mert vinyót cseréltem...
Illetve használnám a 10 alatt az oracle virtuálbox-át, mert azt írják hogy egy az egyben ugyanaz ha rátelepítek oda egy xp-t, mint ha xp-s gépem lenne. Frászt. Ami megy egy xp-s gépen (pl. autodata 3.40), az ugyanazzal a box alá tlepített xp-vel el sem indul.
(#) Buvarruha válasza Ge Lee hozzászólására (») Aug 6, 2016 /
 
Már nem fogod ingyenesen frissíteni.
(#) coyote55 válasza Buvarruha hozzászólására (») Aug 6, 2016 /
 
Tévedés! Bővebben: Link
(#) Buvarruha válasza coyote55 hozzászólására (») Aug 6, 2016 /
 
Ne éld bele magad.
(#) coyote55 válasza Buvarruha hozzászólására (») Aug 6, 2016 /
 
Lehet ingyenesen frissíteni? Igen.
07.29.-e elmúlt, és még mindig lehet ingyenesen frissíteni, varez nélkül.
Azt nem tudom meddig, de jelenleg lehet.
(#) Buvarruha válasza coyote55 hozzászólására (») Aug 6, 2016 /
 
Frisíteni lehet, de az már erősen kérdéselt, hogy rendesen liszenszelt lesz-e, eddig is lehetett a warezolt verziókat is frissíteni, de attól még nem lett eredeti.
(#) fecameca válasza fecameca hozzászólására (») Aug 6, 2016 /
 
Sziasztok. Egy pár nap eltelt. Elég sokan írtak már ide azóta, de azért most ide írom: Teljesen táp hiba volt az egész, azóta kifogástalanul megy a gép, mindenkinek köszönöm, aki a táp cserét felvetette. (Csak úgy zárójelben jegyzem meg, lehet, hogy most kapta meg az eredeti tápját, mert amikor ideadták a gyerekek a két gépet, a jobb házba betettük a "jobb" alaplapot, stb. nem tudni, eredetileg mi melyik géphez tartozott.)
(#) Dani21 hozzászólása Aug 6, 2016 /
 
Sziasztok
Installáltam a gigabyte appcentert meg az easytune-t és voltak driver frissítések, azokat telepítettem és most amikor belépek a windowsba kb félperc múlva kélhalál
Folyamatosan. Mit csináljak?
(#) Buvarruha válasza Dani21 hozzászólására (») Aug 6, 2016 / 1
 
Indítsd csökkentett módban és töröld le azokat amiket felrakott. Amúgy az ilyen gyártói szoftverszornyűségeket jobb elkerülni.
(#) david10 válasza greatman hozzászólására (») Aug 6, 2016 /
 
Szia, Sajnos ATA-s és nem SATA-s a merevlemez dugasza.
A gép ma reggel új gazdát talált.
Köszönöm szépen mindenki segítségét!
(#) Dani21 válasza Buvarruha hozzászólására (») Aug 6, 2016 /
 
De az asus-nál mért működik jól ez a "gyártói szoftverszörnyűség"?
Asus alaplapon az AI suite az jól működik
(Nem oc-re akarom használni csak fan tuningra ami asuson megy)
(#) Buvarruha válasza Dani21 hozzászólására (») Aug 6, 2016 /
 
Mondanám, hogy azért, mert az ASUS, a másik meg gagyibájt, amit okkal hívok így, de én az ASUS szoftvereit is kerülöm.
(#) Dani21 válasza Buvarruha hozzászólására (») Aug 6, 2016 /
 
De pl a gigabyte vkártyái (tapasztalatom szerint jobbak) mint az asus-osak/amd-sek/radeon-osok
Bár ez lehet csak az én véleményem
Gigabyte párti vagyok de azért azt a nagyobb stabilitást tényleg érzem az asus-nál
Szerintem azért a gaming gigabyte alaplap jobb lesz valamivel
Stabil állítólag (g1 gaming)
A hozzászólás módosítva: Aug 6, 2016
(#) Dani21 hozzászólása Aug 6, 2016 /
 
Egyébként az igaz hogy pl a gigabyte oc guru is pocsék, attól is kékhalált kapott ha alkalmazni akartam a változtatásokat (akkor is ha nem változtattam semmit)
(#) Gabó válasza Dani21 hozzászólására (») Aug 6, 2016 /
 
Nekem se vga, se alaplap, se táp nem jött be ettől a gyártótól. VGA-k megsütötték magukat, alaplapok sorra haltak, melegedés és egyéb hibák miatt, tápok hol mentek, hol nem....
Tehát ennyit a márkáról
Kivételesen, támogatom Buvarruha véleményét
(#) Buvarruha válasza Dani21 hozzászólására (») Aug 6, 2016 /
 
Az AMD az teljesen más, ők VGA csipeket gyártanak, nem alaplapokat. Az ASUS kártyáinál biztos, hogy nem jobbak a gagyibájt szörnyűségei. Az ASUS általában drágább az összes többinél, de okkal.
(#) Dani21 válasza Buvarruha hozzászólására (») Aug 7, 2016 /
 
Akkor Asus b150 pro gaming d3 vagy asus z170-p d3?
(#) orizon hozzászólása Aug 7, 2016 /
 
Üdvözletem!
Egy kérdésem lenne, van egy alaplap ami s775 foglalattal és bizonyos processzortámogatásokkal rendelkezik, ha figyelmetlenségből, de ugyan csak 775-ös tokozású processzort teszünk bele, de az a gyári ajánlások szerint nem támogatott, akkor a lap az nem indul el ugye?
Történet :
Kaptam egy P5K Deluxe lapot kipróbálásra. Tudtam, hogy van itthon 775-ös processzorom, de amit nem tudtam, hogy CELERON D 336 . Ezt tettem bele próbára a lapba. Néha a bekapcsoláskor egy pillanatra megmozdult a hűtőventi, de más semmi. Már visszavittem a lapot, de nem hagyott nyugodni a dolog és megnéztem utólag a processzoror típusát és az nem szerepel az ASUS támogatott processzorok listájában. Van rá esély, hogy kompatibilis processzorral elindulhat? Akié a lap az sem tudott mondani róla semmit, úgy van vele, hogy rossz a lap. Végül is egy számítástechnikai bolt tulajdona, de ott a rengeteg kiszerelt lomot nem próbálgatják. Ide adták, hogy nézzem meg.. Még egy próbát megejtsek komatibilis processzorral?
(#) Buvarruha válasza Dani21 hozzászólására (») Aug 7, 2016 /
 
Shogy érzed, ha akarsz tuntingolni és K prosszort veszel, akkor mindenképpen a Z csipes kell, ha nem, akkor mindegy.

orizon

Bekapcsolnia be kellett volna neki, csak nem adott volna képet a nem támogatott processzorral, az a lap hibás.
A hozzászólás módosítva: Aug 7, 2016
(#) Dani21 válasza Buvarruha hozzászólására (») Aug 7, 2016 /
 
Akkor úgy kérdezem hogy melyik az "újabb" alaplap
Mert akkor ez alapján döntök majd
(#) Buvarruha válasza Dani21 hozzászólására (») Aug 7, 2016 /
 
Aszerint dönts amit mondtam, ne az újabbat vedd, de szerintem egyidősek.
(#) Dani21 válasza Buvarruha hozzászólására (») Aug 7, 2016 /
 
Hát nincs szükségem oc-re de a z-s chipsetes egyébként olcsóbb
Mindegy akkor a b150 gaming-et
Bár ez még csak karácsonykor lesz aktuális
A hozzászólás módosítva: Aug 7, 2016
(#) Buvarruha válasza Dani21 hozzászólására (») Aug 7, 2016 /
 
Semmi értelme hónapokkal azelőtt nézni ezeket mielőtt megvennéd, mert addig úgyis változnak az árak és a készletek is, jöhet közben más is.
(#) gerleimarci válasza Dani21 hozzászólására (») Aug 7, 2016 /
 
Én inkább a z170-et venném, de még inkább x99-et
(#) Buvarruha válasza gerleimarci hozzászólására (») Aug 8, 2016 /
 
Minek X99 otthonra?
(#) sastas01 válasza Buvarruha hozzászólására (») Aug 8, 2016 /
 
Még az, hogy minek, hogyha neki ettől nő a kolbász, akkor had vegye. Az x99 már nem az a budget kategória. Oké, egy z170-es sem teljesen a 15 ezres kategória. De az X99-be procit is meg kell venni, meg mellé akkor illene legalább 4 RAM quadchannelbe, de ha már van, akkor 8, meg 2 VGA. Azalatt tökéletes a z/q/h 170.
(#) vladcepes hozzászólása Aug 9, 2016 /
 
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy egy panzióba száltunk meg a wifihez kaptunk kódot. Telefonnal egyből tudtam csaatlakozni. Viszont laptopnál nem sikerül minden egyes probálkozásnál azt irja ki hogy : csatlakozási hiba,ismételjem meg a kódot,( a kod jó akárhányszor probálom),tableten meg letiltva irja ki. Probáltuk egy másik telefonnal is at is simán rákapcsolódott.Mi lehet a többinél a megoldás?, válaszokat köszönöm!
(#) zoszka válasza vladcepes hozzászólására (») Aug 9, 2016 /
 
Lehet hogy a lapi wifi-e nem támogatja a panzióban lévő wifi módját, sávszélességét. Vagy fordítva. (a,b,g,n,ac)
A hozzászólás módosítva: Aug 9, 2016
(#) Buvarruha válasza zoszka hozzászólására (») Aug 9, 2016 /
 
A titkosítással lehet gond, valamelyik túl régi titkosítást tud csak, felteszem a noti és a tablet lehet valami öreg vas.
Következő: »»   648 / 1127
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem